B icon

Tłumaczenia ustne konsekutywe oraz symultaniczne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne na ważnym spotkaniu handlowym, w sali konferencyjnej lub hali produkcyjnej. W Berlineo oferujemy pełną obsługę tłumaczeniową - niezależnie od wielkości oraz rodzaju przedsięwzięcia. Naszych klientów wspieramy podczas rozmów negocjacyjnych, spotkań biznesowych, targów czy szkoleń pracowniczych.

Nasza oferta tłumaczeń ustnych skierowana jest do wszystkich podmiotów poważnie zainteresowanych podjęciem współpracy z profesjonalnymi tłumaczami ustnymi. Kierujemy ją głównie do świadomych klientów wymagających usług najwyższej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń ustnych oraz najlepszy współczynnik ceny do jakości.

Sukcesem każdej konferencji, kongresu, sympozjum oraz każdego innego wydarzenia międzynarodowego jest zadowolenie jego uczestników. To właśnie profesjonalni i doświadczeni tłumacze są gwarantem niezakłóconego przekazu językowego i jego prawidłowego odbioru przez zaproszonych gości lub osoby biorące czynny udział w spotkaniu czy szkoleniu.

W Berlineo nieustannie dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Sprawdzamy kompetencje naszych tłumaczy i monitorujemy przebieg długoterminowych projektów tłumaczeniowych. Starannie dobieramy tłumaczy do danego typu zlecenia - tak, aby zapewnić jego szybką, ale rzetelną realizację.

Naszym zadaniem jest zapewnienie sprawnej komunikacji, aby zleceniodawcy mogli skupić się na meritum. Potwierdzeniem tej skuteczności są referencje od naszych klientów.

Wszystkie usługi tłumaczeń ustnych oferowane w dziesiątkach kombinacji językowych realizujemy w Polsce oraz na terenie całej Europy.

Tłumaczenia ustne - zalety naszej oferty:

Pełen zakres usług w zakresie tłumaczeń ustnych

Obok typowych tłumaczeń ustnych oferujemy również tłumaczenia wyjazdowe. Ten rodzaj tłumaczeń skierowany jest do osób, które potrzebują wsparcia językowego podczas wyjazdów zagranicznych, targów, jak i służbowych podróży biznesowych.

Na potrzeby wystaw targowych czy szkoleń odbywanych poza granicami Polski oferujemy także długotrwałą obsługę językową. Ta szczególna oferta asysty tłumaczeniowej charakteryzuje się znakomitym współczynnikiem ceny do jakości i jest często zamawiana przez naszych stałych klientów.

Języki w ofercie tłumaczeń ustnych Berlineo

Jesteśmy elastyczni, ambitni i w każdej sytuacji chętni do pomocy. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na najpopularniejszych językach. Naszym klientom oferujemy tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne również w takich językach jak czeski, słowacki, rumuński, węgierski, ukraiński, słoweński czy koreański. Jednak angielski oraz niemiecki to te języki, w ramach których realizujemy najwięcej zleceń.

Naszą szczególną specjalizacją jest przemysł motoryzacyjny. W Polsce zlokalizowanych jest wiele zakładów produkcyjnych największych międzynarodowych koncernów samochodowych, jak również dostawców komponentów dla branży motoryzacyjnej. Na zlecenie jednych i drugich bardzo często wykonujemy tłumaczenia ustne na język niemiecki. Wynika to z tego, że ze względu na bliskość granicy z Niemcami oraz coraz szybsze i bezpieczniejsze połączenia komunikacyjne, nasi zachodni sąsiedzi chętniej inwestują w Polsce.

Tłumaczenia ustne oraz asysta w kraju i za granicą

W Berlineo wyspecjalizowaliśmy się w asyście tłumaczeniowej. Usługa ta różni się od typowego tłumaczenia ustnego (konsekutywnego). Asystę wykonujemy głównie na zlecenie dużych zakładów produkcyjnych, których pracownicy w ramach kwalifikacji jadą do zagranicznego oddziału firmy. W zależności od założeń szkoleniowych pozostają poza Polską od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Program kwalifikacji personelu w wielu przypadkach obejmuje szkolenie BHP, krótkie przyuczenie teoretyczne oraz długi okres praktycznego zdobywania umiejętności na danym stanowisku pracy. W tej ostatniej fazie tłumaczenie nie jest potrzebne przez 8 godzin pozostawania szkolonych pracowników w zakładzie. Jednak jego obecność jest niezbędna.

Pomoc tłumaczeniowa jest konieczna w przypadku tak zwanych interwencji - zarówno na terenie zakładu, jak również w czasie wolnym poza zakładem. Szczegóły dotyczące zakresu obowiązków tłumaczy, godzin pracy, kwestie zakwaterowania czy wyżywienia są każdorazowo indywidualnie ustalane i dostosowywane do potrzeb projektu i oczekiwań klienta. Ze względu na długotrwały charakter współpracy oferujemy optymalne koszty obsługi tłumaczeniowej.

Wsparcie tłumaczeniowe na terenie całej Unii Europejskiej

Działamy głównie na obszarze Polski. Tu mamy najwięcej zaufanych tłumaczy i czujemy się jak ryba w wodzie. Posiadamy współpracowników w największych ośrodkach miejskich. To doświadczeni i obyci tłumacze ustni, którzy są zawsze gotowi stawić czoła wyzwaniom i problemom komunikacyjnym, z którymi borykają się nasi klienci. Nie boimy się również trudnych warunków pracy. Plac budowy, dach drapacza chmur czy shop floor - wsparcie tłumaczeniowe zapewniamy wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy się do określonych okoliczności. Często rodzi to potrzebę mobilności. Z naszymi klientami latamy nie tylko do krajów europejskich, ale również na inne kontynenty. Nasi tłumacze jadą z Polski na zlecenie do Niemiec, Austrii czy Francji. Gdy jest taka konieczność, zabiorą Twojego pracownika do lekarza bądź dentysty. Przejazd z Poznania do Warszawy, Krakowa czy jakiegokolwiek innego miasta też nie stanowi dla nich większego problemu.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować