Tłumaczenia

Tłumaczenia w Opolu w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Opolu
01

Szereg najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zlecenia na tłumaczenia w Opolu

Berlineo to agencja tłumaczeniowa świadcząca usługi na obszarze całej Polski. Zamówienia na usługi tłumaczeniowe wszyscy nasi zleceniodawcy składają online.


Jak już zamówisz przekład lub inną usługę, odpowiedni specjalista zacznie pracę nad zleconym plikiem. Gdy tylko tłumaczenie będzie opracowane, prześlemy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Opola

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji wyjątkowo proste. W pierwszej kolejności przesyłamy ofertę. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest nam treść wymagająca tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko do opracowania oferty żądanej usługi. Tekst możesz wysłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę opracujemy w ciągu około 60 minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zlecenie opłacając otrzymaną fakturę pro forma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do nas niezbędne informacje o zaplanowanym evencie. Natychmiast sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Opola

Preferujemy proste rozwiązania. Widać to na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym zleceniodawcom zapewniamy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane zasady współpracy to dewiza Berlineo. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie kabinowe oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Wysyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację przekładu. W uzgodnionym terminie prześlemy do ciebie maila z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową wyróżnia także profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią lingwiści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę przekładu w Opolu

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego zależy od języka docelowego przekładu oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt ostateczny tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależny jest od ilości treści materiału wyjściowego. Ale jako klient masz opcję wyboru odpowiedniego trybu realizacji. Co do zasady im więcej tekstu, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. Normalnie w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zrealizować przekład pięciu stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron na dobę.

02

Tłumaczenia w Opolu

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Opola i okolic

Opole to miasto lubiane przez inwestorów nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. Stolica województwa opolskiego, która graniczy z dwoma dużymi (dolnośląskim i śląskim) to miejsce, które sprzyja rozwojowi gospodarki w różnych sektorach.

 

W stolicy Opolskiego najlepiej funkcjonuje przemysł spożywczy (znajduje się tutaj przynajmniej kilka znanych firm z branży), ale także budowlany, turystyczny, motoryzacyjny, energetyczny i maszynowy.

 

Region sprzyja powstawaniu nowych przedsiębiorstw z różnych dziedzin. Stosunkowo niewielka odległość od Niemiec i Czech sprawia, że inwestorzy właśnie z tych krajów chętnie współpracują z podmiotami z tego miasta.

 

Tłumaczenia w Opolu stają się więc nieodłączną częścią rozwoju gospodarki - zarówno w sektorze usług, jak i towarów. Berlineo zrzesza wyspecjalizowanych tłumaczy różnych języków i z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy kompleksowo obsłużyć firmę z niemal każdej branży!

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Opolu

Opole sprzyja powstawaniu i rozwojowi nowych przedsiębiorstw także dzięki Parkowi Naukowo - Technologicznemu. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami dla nowych i rozwijających się podmiotów.

 

Park wspiera prowadzenie działalności gospodarczej w niemal wszystkich aspektach, przede wszystkim zaś oferując łatwy dostęp do zaplecza technicznego (laboratoria badawcze, sale informatyczne, powierzchnie biurowe do wynajęcia) i pozyskiwania oraz wymiany branżowej wiedzy.

 

W opolskim Parku Naukowo - Technologicznym spotykają się specjaliści z różnych dziedzin biznesu i nauki. To także wiele nowych miejsc pracy!

 

Dynamiczny rozwój miasta oznacza również nawiązywanie kontaktów biznesowych z zagranicznymi podmiotami. Aby współpraca była owocna, niezbędna jest swobodna komunikacja. Firma Berlineo - biuro tłumaczeń w Opolu - gwarantuje kompleksową pomoc w tłumaczeniach pisemnych i ustnych.

Tłumaczenia w Opolu dla firm usługowych

Berlineo wykonuje tłumaczenia w Opolu na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w tym korporacji i koncernów.

 

Wieloletnie doświadczenie, zrzeszanie doskonałych w swoim fachu specjalistów, biegle władających językiem (także branżowym) to gwarancja sukcesów Twojej firmy!

 

Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne (także uwierzytelnione), zajmujemy się również asystą tłumaczeniową i tłumaczeniami symultanicznymi. Dzięki temu możemy wspierać każde przedsiębiorstwo w codziennej pracy i pozyskiwaniu nowych klientów.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Opolu świadczy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Przekładamy każdy rodzaj dokumentów - np. umowy pracownicze czy handlowe, a także oferty, statuty firm i sprawozdania finansowe.

 

Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz - na pewno możemy Ci pomóc!

Lista wybranych klientów

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Opolu - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to główna usługa biura tłumaczeń Berlineo. Na rzecz lokalnych klientów co dzień wykonujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak np. rosyjski, białoruski czy czeski. A wszystko dostępne bez opuszczania biura - od zlecenia po wysyłkę gotowego przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Opolu realizowane przez nasze biuro obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas spotkań organizowanych w kraju jak i poza granicami. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na pozyskanie zagranicznych klientów są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w Opolu uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale posługują się językiem świata gier komputerowych, w związku z czym o wiele łatwiej mogą trafić do odbiorcy. Jesteś wydawcą gier komputerowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla profesjonalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają obok umiejętności copywriterskich także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Opolu usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Marketing internetowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do nowych odbiorców i przemianowanie ich na nowych klientów. Aby jednak tak się stało, niezbędny jest szereg specjalistycznych działań.

 

Podstawą jest profesjonalna strona WWW, dzięki której firma będzie widoczna w sieci. Lokalizacja stron WWW to specjalistyczna usługa, polegająca na przetłumaczeniu jej zawartości na inne języki, z uwzględnieniem kultury odbiorców docelowego kraju.

04

Oferowane kombinacje językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe przedsiębiorstwa. Do zleceniodawców Berlineo należą też małe i średnie firmy z Opola. Zgodnie z ich potrzebami opracowujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. A wśród nich wietnamski, perski czy tswana, somalijski.

 

Berlineo to miejsce, w którym spotykają się wyspecjalizowani tłumacze wielu języków świata. Władają biegle także specjalistycznym słownictwem, dzięki czemu możemy zaproponować Ci profesjonalne usługi niezależnie od tego, jaką branżę reprezentujesz. Powiedz, czego potrzebujesz - prawdopodobnie będziemy mogli pomóc od razu!

Tłumaczenia w Opolu to przede wszystkim język angielski, niemiecki i ukraiński, jednak zakres usług Berlineo jest o wiele szerszy i obejmuje prawie wszystkie języki europejskie i pozaeuropejskie.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować