Tłumaczenia

Tłumaczenia w Legnicy

tłumaczenia w Legnicy
01

Szereg kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zamówienia na tłumaczenia w Legnicy

Berlineo to firma tłumaczeniowa zapewniająca usługi translatorskie na terenie całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia ekspresowe nasi klienci składają online.


Gdy już zdecydujesz się na tłumaczenie lub inną usługę, doświadczony specjalista przystąpi do pracy nad powierzonym Berlineo tekstem. Gdy tylko tłumaczenie będzie wykonane, wyślemy je mailem.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń z Legnicy

Zamawianie przekładu pisemnego jest w Berlineo wyjątkowo proste. Po pierwsze opracowujemy ofertę. Abyśmy mogli to zrobić, wymagany jest tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie użyta tylko i wyłącznie do celu przygotowania wyceny tłumaczenia. Tekst możesz wysłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik maila.


Wycenę opracujemy w ciągu mniej więcej trzydziestu minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do oferty fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do Berlineo szczegółowe informacje o zaplanowanym evencie. Szybko sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Legnicy

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane rozwiązania. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji zleceń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza Berlineo. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega w identyczny sposób. Przesyłasz zapytanie za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację tłumaczenia. W zaplanowanym czasie dostaniesz maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję wyróżnia także profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Legnicy

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od języka docelowego przekładu oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt usługi tłumaczenia jest tym wyższy, im większa objętość. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od objętości materiału źródłowego. Jednakże jako klient masz opcję dobrania stosownego tempa realizacji. Zasadniczo im dłuższa treść, tym późniejsza data dostawy. Przeciętnie w ciągu 24 godzin wykonujemy przekład 5 stron. Na życzenie możemy za dodatkową opłatą przełożyć do 20 stron przeliczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Legnicy

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Legnicy i okolic

Legnica leży na terenie województwa dolnośląskiego, a więc na obszarze charakteryzującym się wielką dynamiką gospodarczą. Legnica to miasto inwestycji, w którym prym wiedzie przemysł odzieżowy oraz przetwórstwo miedzi. Prężnie rozwija się również przemysł motoryzacyjny, licznie reprezentowany przez firmy z zagranicznym kapitałem. Inwestorzy spoza Polski często korzystają z oferowanych w Legnicy usług tłumaczeniowych Berlineo. Szczególnie z tłumaczenia dokumentacji firmowej na takie języki jak angielski, niemiecki, ukraiński czy hiszpański.

 

Istotną rolę w życiu gospodarczym i przemysłowym Legnicy odgrywa Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., która istnieje od ponad 20 lat. Na terenach strefy przoduje wspomniana wcześniej branża automotive. Nasza oferta tłumaczeń dla przemysłu samochodowego jest idealnie dostosowana do potrzeb tego typu przedsiębiorstw. Zapewniamy obsługę wielu języków, mamy prawie 15 lat doświadczenia branżowego, a nasi współpracownicy są elastyczni i ambitni.

Strefa ekonomiczna a tłumaczenia w Legnicy

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (LSSE) to idealny obszar inwestycyjny - nie tylko dla producentów samochodów czy ich poddostawców. Bliskość węzłów komunikacyjnych oraz granicy z Niemcami i Czechami przyciąga zagraniczne firmy i koncerny. Dla polskich przedsiębiorstw duże znaczenie oferowane przez tego typu strefy ulgi oraz wsparcie inwestycyjna i opieka. Kolejną zaletą LSSE są liczne znajdujące się w niewielkiej odległości ośrodki akademickie, które są partnerami strefy.

 

Zagraniczni inwestorzy oraz prężnie rozwijające się polskie firmy każdego dnia korzystają z usług tłumaczeń pisemnych. Ci pierwsi ze względu na ścisłą współpracę z centralą koncernu muszą tłumaczyć na język polski bieżącą dokumentację przedsiębiorstwa, wytyczne, wewnętrzne dyrektywy czy opisy procedur zakładowych.

 

Rodzime przedsiębiorstwa natomiast nie ograniczają się do działalności na rynku lokalnym. Kierują swoją ofertę również do odbiorców z państw członkowskich Unii Europejskiej i nie tylko. Takie firmy często powierzają Berlineo przekład oraz lokalizację treści marketingowych.

Tłumaczenia w Legnicy dla firm

Tłumaczenia w Legnicy oferowane przez nasze biuro obejmują specjalizację w wielu sektorach przemysłowych. Specjalistyczne treści dla górnictwa, przemysłu przetwórczego, budowlanego czy branży IT nie stanowią dla nas większego problemu.

 

Firmy z Legnicy mogą również w każdej chwili skorzystać z naszych fachowych usług tłumaczenia ustnego. Szybka reakcja, elastyczne rozwiązania oraz atrakcyjne ceny to najważniejsze zalety naszej oferty.

 

Berlineo to synonim jakości i zaufania w branży tłumaczeniowej. Współpracuje z nami wielu wyspecjalizowanych tłumaczy, władających różnymi językami - przede wszystkim europejskimi, ale także spoza kontynentu.

 

Dodatkowo są specjalistami z wielu dziedzin, dlatego możesz powierzyć nam bez obaw swoje tłumaczenia specjalistyczne - w Legnicy, ale także w innych miastach w Polsce.

Lista wybranych klientów

CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
TZMO SA
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
03

Tłumaczenia w Legnicy - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to podstawowa usługa agencji Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} regularnie wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak choćby rosyjski, duński czy czeski. A wszystko możliwe bez wychodzenia z domu - od zlecenia po dostawę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Legnicy realizowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy często organizują szkolenia, warsztaty lub biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych na terenie Polski jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Nasze usługi oferowane w Legnicy obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem branżowym, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś producentem gier planszowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści w sektorze e-commerce pod kątem SEO mająca na celu zwiększenie ich widoczności w sieci, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, ponieważ wymagają obok umiejętności copywriterskich także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Legnicy usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Potrzebujesz pomocy tłumacza w czasie spotkań na żywo - konferencji, szkoleń czy warsztatów? Berlineo zapewnia usługę asysty tłumaczeniowej. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego dokładnie potrzebujesz, a przedstawimy Ci pełną ofertę.

 

Nasz tłumacz (lub kilku tłumaczy - jeśli będzie taka potrzeba) będzie obecny na spotkaniach w kraju i za granicą.

04

Obsługiwane pary językowe

Nasze usługi zamawiają nie tylko duże organizacje. Do naszych klientów należą także mali i średni przedsiębiorcy z Legnicy i okolic. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy tłumaczenia na wszystkie języki UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich między innymi chiński, perski czy suazi.

Chcesz aby twoja firma osiągnęła sukces na rynkach azjatyckich? Berlineo zapewni również przekład na najpopularniejsze języki azjatyckie, a w tym chiński, koreański, japoński czy wietnamski.

tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia uwierzytelnione fiński tłumaczenia ekspresowe fiński tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia techniczne estoński tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia techniczne słowacki tłumaczenia pisemne fiński tłumaczenia pisemne estoński tłumaczenia ekspresowe niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione niemiecki tłumaczenia specjalistyczne rosyjski tłumaczenia ekspresowe estoński tłumaczenia uwierzytelnione duński tłumaczenia techniczne niemiecki tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia pisemne słoweński tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia techniczne słoweński tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia pisemne słowacki tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia specjalistyczne litewski tłumaczenia specjalistyczne niemiecki tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione angielski tłumaczenia ekspresowe ukraiński tłumaczenia techniczne łotewski tłumaczenia uwierzytelnione rosyjski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia pisemne łotewski tłumaczenia uwierzytelnione litewski tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia ekspresowe litewski tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia techniczne litewski tłumaczenia techniczne węgierski tłumaczenia uwierzytelnione ukraiński tłumaczenia specjalistyczne fiński tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia ekspresowe słoweński tłumaczenia specjalistyczne słowacki tłumaczenia pisemne węgierski tłumaczenia specjalistyczne estoński tłumaczenia pisemne angielski tłumaczenia techniczne rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione niderlandzki tłumaczenia ekspresowe łotewski tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia techniczne duński tłumaczenia ekspresowe angielski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia techniczne angielski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia pisemne ukraiński tłumaczenia pisemne rosyjski tłumaczenia techniczne ukraiński tłumaczenia specjalistyczne ukraiński tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia ekspresowe duński tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia uwierzytelnione łotewski tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia specjalistyczne niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia pisemne duński tłumaczenia pisemne litewski tłumaczenia ekspresowe rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia uwierzytelnione słoweński tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia specjalistyczne słoweński tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia ekspresowe niemiecki tłumaczenia specjalistyczne angielski tłumaczenia specjalistyczne węgierski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia pisemne niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione węgierski tłumaczenia ekspresowe słowacki tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia specjalistyczne duński tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia uwierzytelnione słowacki tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia ekspresowe węgierski tłumaczenia techniczne fiński tłumaczenia techniczne niderlandzki

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować