Tłumaczenia

Tłumaczenia w Gnieźnie dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia Gniezno
01

Garść najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Gniezna

Berlineo to agencja tłumaczeń pracująca na terenie całego kraju. Zlecenia na usługi tłumaczeniowe wszyscy zleceniodawcy mogą składać zdalnie.


Jak już zamówisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, odpowiedni specjalista zacznie pracę nad zleconym dokumentem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie gotowe, prześlemy je mailem.

Jak zamówić tłumaczenie w agencji tlumaczeń z Gniezna

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszej agencji wyjątkowo proste. W pierwszej kolejności wysyłamy kosztorys. Aby to zrobić, potrzebny jest nam tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie do celu opracowania wyceny przekładu. Tekst możesz udostępnić korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik e-maila.


Wycenę prześlemy w ciągu mniej więcej trzydziestu minut. Jeżeli akceptujesz warunki oferty, potwierdź zlecenie opłacając załączoną fakturę pro forma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Wyślij do naszego biura dokładne informacje o planowanym spotkaniu. Bezzwłocznie określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Gniezna

Lubimy proste zasady współpracy. Widać to na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od ułatwień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki świadczenia usług to dewiza naszej firmy. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega tak samo. Wyślij zapytanie za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem otrzymasz wiadomość z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza także rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz personel stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Gnieźnie

Cena jednostkowa za tłumaczenie pisemne jest zależna od języka docelowego tłumaczenia oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt ostateczny tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależy od objętości materiału do tłumaczenia. Jednak jako zleceniodawca masz opcję wyboru stosownego trybu realizacji. Zasadniczo im więcej stron, tym dłuższy czas realizacji. W standardzie w ciągu 24 godzin wykonujemy przekład 5 stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron standardowych na dobę.

02

Tłumaczenia Gniezno: dla biznesu

Tłumaczenia w Gnieźnie dla dużych i małych firm

Tłumaczenia Gniezno - jeżeli poszukujesz zaufanego i sprawdzonego biura tłumaczeń, sprawdź ofertę Berlineo. W Berlineo już od prawie 20 lat zajmujemy się kompleksową obsługą tłumaczeniową dużych i małych firm. 

 

Z naszych profesjonalnych usług tłumaczeniowym skorzystało dotychczas prawie 1000 firm z całej Europy. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne warunki finansowe.

 

Tłumaczenia w Gnieźnie świadczymy na rzecz dużych przedsiębiorstw o globalnym zasięgu, lokalnych polskich firm, jak również jednostek administracji publicznej. Osoby prywatne również korzystają z oferowanych tłumaczeń uwierzytelnionych.

Tłumaczenia Gniezno - wygodny odbiór w paczkomacie

Gdy jako klient indywidualny zlecasz wspomniane powyżej tłumaczenie poświadczone, zazwyczaj musisz jechać do wykonującego je tłumacza przysięgłego w celu uiszczenia opłaty (o ile nie zapłaciłeś z góry składając zlecenie) oraz odbioru gotowego dokumentu.

 

Zazwyczaj musisz dostosować się do godzin pracy tłumacza przysięgłego, które mogą kolidować na przykład z Twoimi obowiązkami zawodowymi. W Berlineo mamy na to idealne rozwiązanie - dostawa do paczkomatu.

 

Wystarczy, że podczas zamawiania usługi powiesz nam, że tłumaczenie chcesz odebrać w paczkomacie. Nie zapomnij wskazać właściwego numeru telefonu komórkowego oraz dogodnego dla Ciebie paczkomatu.

 

Tłumaczenia w Gnieźnie umieszczamy w Paczkomatach - na przykład przy ul. Słowackiego 36 (GNI03N), Wrzesińskiej 6 (GNI04A) lub
Kostrzyńskiej 1 (GNI10N).

Profesjonalne tłumaczenia ustne w Gnieźnie

Zapewniając kompleksową obsługę tłumaczeniową firm oferujemy oczywiście tłumaczenia ustne w Gnieźnie. Nasza oferta obejmuje nie tylko takie języki jak angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański, ale wszystkie języki urzędowe UE.

 

Gdy jest to możliwe obsługę tłumaczeń ustnych zapewniają lokalni tłumacze. Gdy nie jest to możliwe, organizujemy tłumaczy przyjezdnych. Pamiętaj zatem, aby rezerwacji tego typu usługi nie zostawiać na ostatnią chwilę.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Gnieźnie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to wiodąca usługa naszego biura tłumaczeń. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak na przykład angielski, norweski czy słowacki. A wszystko dostępne bez opuszczania firmy - od zamówienia po dostawę gotowego tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Gnieźnie realizowane przez nasze biuro obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas spotkań organizowanych w Polsce jak i za granicą. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Usługi Berlineo oferowane w Gnieźnie obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze genialnie znają język graczy, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych zorientowana na zwiększenie ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla profesjonalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, gdyż wymagają obok umiejętności copywriterskich także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Gnieźnie usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane pary językowe

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko międzynarodowe organizacje. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą również mali i średni przedsiębiorcy z Gniezna. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami UE. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. A wśród nich wietnamski, perski czy suahili.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować