Tłumaczenia

Tłumaczenia w Kostrzynie w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia Kostrzyn
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze Kostrzyna

Berlineo to agencja realizująca zamówienia na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne nasi zleceniodawcy składają przez Internet.


Jak już zamówisz przekład lub inną z oferowanych usług, odpowiedni tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym Berlineo plikiem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie gotowe, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Kostrzyna

Zlecanie przekładu pisemnego jest w naszym biurze wyjątkowo banalne. W pierwszej kolejności sporządzamy wycenę. Aby było to możliwe, potrzebny jest nam plik z tekstem źródłowym. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na potrzeby opracowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Tekst możesz przesłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę prześlemy w ciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeżeli akceptujesz cenę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do nas dokładne informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Szybko określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Kostrzyna

Preferujemy nieskomplikowane zasady. Widać to na każdym kroku realizacji tłumaczeń. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste zasady współpracy to dewiza naszej firmy. Bez zbędnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega tak samo. Prześlij zapytanie za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację przekładu. Zgodnie z planem dostaniesz maila z wykonanym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję wyróżnia również rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz personel stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt przekładu w Kostrzynie

Cena za przekład pisemny jest zależna od języka oryginalnego i docelowego oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym wyższy, im większa objętość. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin realizacji tłumaczenia pisemnego zależny jest od ilości słów materiału do tłumaczenia. Ale jako klient masz możliwość wyboru stosownego tempa realizacji. Zasadniczo im więcej tekstu, tym dłużej trwa tłumaczenia. Przeciętnie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie 1250 słów. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia Kostrzyn - fachowa i profesjonalna realizacja

Tłumaczenia w Kostrzynie - szybko i bez kompromisów

Tłumaczenia Kostrzyn - w Berlineo nie uznajemy żadnych dróg na skróty. Zapewniamy najwyższy poziom jakości oferowanych usług i profesjonalnych tłumaczy ustnych. Do dyspozycji naszych klientów jest cała paleta usług tłumaczeniowych, konferencyjnych, graficznych oraz kilkadziesiąt dostępnych kombinacji językowych. 

 

Jako nasz klient masz możliwość wyboru pomiędzy tłumaczeniem standardowym, a realizacją tłumaczenia ekspresowego. To zawsze klient decyduje, ponieważ to on wie, na kiedy dany przekład jest potrzebny.

 

Nasz profesjonalizm, dotrzymywanie ustalonych terminów realizacji oraz fachową obsługę i doradztwo doceniły setki lokalnych polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw. Firm, które działają w najróżniejszych gałęziach przemysłu i są zlokalizowane nie tylko na terenie Polski, ale całej Europie (i nie tylko).

Tłumaczenia w Kostrzynie odbierzesz z Paczkomatu

Niezależnie od tego czy reprezentujesz firmę, jesteś klientem instytucjonalnym czy osobą prywatną, zlecając u nas tłumaczenia uwierzytelnione nie jesteś zmuszony do odbioru osobistego gotowego dokumentu. Po zakończeniu realizacji zlecenia otrzymasz skan tłumaczenia opatrzonego pieczątką i podpisem. Jego oryginał zostanie doręczony zgodnie z wyborem.

 

Metoda doręczenie zależy od wyboru klienta. Możesz wybrać dostawę pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera lub umieszczenie przesyłki w paczkomacie. Tłumaczenia w Kostrzynie odbierzesz w jednym z następujących paczkomatów: przy ul. Poznańskiej 118 (KST08M), Warszawskiej 13 (KST02N) czy choćby Kórnickiej 4M (KST07M).

Tłumaczenia w Kostrzynie - co jeszcze oferuje Berlineo?

Tłumaczenia w Kostrzynie oferowane przez Berlineo to pełen pakiet usług językowych, które realizujemy niezależnie od miejsca przebywania zleceniodawcy. Większość gotowych zleceń odsyłana jest w formie plików na wskazany adres mailowy. Nie dotyczy to jednak wspomnianych powyżej tłumaczeń poświadczonych.

 

A jak wygląda kwestia tłumaczeń ustnych na terenie Kostrzyna? W tym zakresie również zapewniamy pełną obsługę firm oraz klientów indywidualnych. Należy jednak wyraźnie zaznaczyć, że może zajść potrzeba przyjazdu tłumacza z Poznania lub innego większego ośrodka miejskiego, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na tego typu usługi klienci powinni zgłaszać z pewnym wyprzedzeniem czasowym.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Kostrzynie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z wiodących usług biura tłumaczeń Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie realizujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak choćby rosyjski, białoruski czy chorwacki. A wszystko możliwe bez wychodzenia z domu - od zlecenia po wysyłkę tłumaczenia. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Kostrzynie realizowane przez naszą firmę obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy często organizują szkolenia, warsztaty lub uczestniczą w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych na terenie kraju jak i poza granicami. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Usługi Berlineo oferowane w Kostrzynie uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś dystrybutorem gier komputerowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych mająca na celu zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to zadanie dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają dodatkowo także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Kostrzynie usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Nasze usługi zamawiają nie tylko globalne firmy. Do klientów naszego biura należą też mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Kostrzyna. Zgodnie z ich potrzebami zapewniamy przekład we wszystkich kombinacjach z językami UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich między innymi wietnamski, perski czy suahili.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować