Tłumaczenia

Tłumaczenia w Warszawie w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Warszawie
01

Garść kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie Warszawy

Berlineo to firma tłumaczeniowa zapewniająca usługi translatorskie na terenie całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia ustne nasi zleceniodawcy składają za pośrednictwem Internetu.


Gdy już zamówisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, doświadczony specjalista przystąpi do pracy nad powierzonym plikiem. Gdy tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, prześlemy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę w agencji tlumaczeń z Warszawy

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji wyjątkowo banalne. Po pierwsze wysyłamy ofertę. Aby to zrobić wykonać, wymagany jest plik z tekstem źródłowym. Przekazana treść zostanie użyta tylko i wyłącznie do celu opracowania oferty żądanej usługi. Tekst możesz wysłać korzystając z formularza lub jako załącznik e-maila.


Ofertę przygotujemy w przeciągu około 60 minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę pro forma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do naszego biura niezbędne informacje o zaplanowanym spotkaniu. Szybko określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu zadzwonimy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Warszawy

Lubimy proste zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji zamówień. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste warunki świadczenia usług to nasza dewiza. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega w identyczny sposób. Przesyłasz zapytanie ofertowe za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro wyróżnia też kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią osoby znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Warszawie

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego jest zależna od języka źródłowego i docelowego oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt ostateczny przekładu jest tym wyższy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego zależy od ilości stron materiału podlegającego tłumaczeniu. Ale jako zamawiający masz możliwość dobrania adekwatnego do swoich potrzeb trybu realizacji. W praktyce im więcej stron, tym dłużej trwa tłumaczenia. Standardowo w ciągu jednego dnia wykonujemy tłumaczenie 5 stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron rozliczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Warszawie dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Warszawy i okolic

Warszawski okręg przemysłowy jest na drugim miejscu w Polsce biorąc pod uwagę wielkość produkcji przemysłowej. Do dominujących w tym rejonie branż należy między innymi sektor elektroniczny, elektrotechniczny, jak również przemysł spożywczy, farmaceutyczny, optyczny, precyzyjny, chemiczny oraz naftowy.

 

Wiele firm działających w wyżej wymienionych gałęziach przemysłu to klienci naszego biura tłumaczeń. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia specjalistyczne uwzględniające różnorodne branże czy tematy. Współpracujący z Berlineo tłumacze to doświadczeni fachowcy w danych dziedzinach przemysłu oraz nauki. Dzięki nim oraz konsultantom merytorycznym możemy realizować tłumaczenia pisemne skomplikowanych treści naszych klientów, którzy działają w różnych gałęziach przemysłu.

 

Wysoki stopień specjalizacji naszych wewnętrznych tłumaczy oraz zewnętrznych współpracowników to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług tłumaczeniowych.

Parki technologiczne w Warszawie

Parki naukowe i technologiczne skupiają startupy oraz nowoczesne firmy zajmujące się nowymi technologiami oraz wdrażaniem nowych pomysłów w życie i wprowadzaniem ich na rynek. Dzięki parkom przedsiębiorstwa technologiczne mają możliwość szeroko rozumianego rozwoju poprzez dostęp do nowoczesnej infrastruktury biurowej i laboratoryjnej oraz niewielkie koszty, jak również pomoc publiczną. Takim parkiem znajdującym się 30 km od Warszawy jest Park Naukowo-Technologiczny "Świerk".

 

Nowoczesne firmy technologiczne często współpracują z podobnymi zagranicznymi firmami lub organizacjami. A ich nowatorskie rozwiązania szybko stają się pożądane również poza granicami naszego kraju. W takich sytuacjach współpraca z profesjonalnym dostawcą usług tłumaczeniowych, jakim jest Berlineo, ma kluczowe znaczenie. Zapewniamy bowiem tłumaczenia specjalistyczne, jak również przekład materiałów o charakterze marketingowym czy lokalizację opisów produktów lub usług publikowanych na stronach WWW.

Firmy produkcyjne i usługowe w Warszawie

Na terenie województwa Mazowieckiego położonych jest aktualnie pięć specjalnych stref ekonomicznych - Łódzka SSE, Starachowicka SSE, Suwalska SSE, Tarnobrzeska SSE oraz Warmińsko-mazurska SSE. W obrębie stref ekonomicznych przedsiębiorcy mogą prowadzić działalność gospodarczą na preferencyjnych warunkach. Województwo Mazowieckie przoduje w Polsce w zakresie potencjału produkcyjnego. Dotyczy to zarówno Warszawy i aglomeracji warszawskiej, jak również pięciu wyszczególnionych stref ekonomicznych.

 

Do rozwijających się gałęzi przemysłu należy między innymi przemysł chemiczny, paliwowy, maszynowy, energetyczny, hutniczy, metalowy, zbrojeniowy, odzieżowy oraz poligraficzny.

 

W wielu przypadkach rozwój średnich i dużych przedsiębiorstw związany jest z ekspansją na rynki zagraniczne, a w tym rynek Unii Europejskiej czy obszary i państwa spoza UE. To z kolei wiąże się z koniecznością tłumaczenia umów handlowych, ulotek, folderów, treści stron czy portali internetowych. W takiej sytuacji warto postawić na współpracę z doświadczonym biurem tłumaczeń, które zapewnia obsługę przedsiębiorców na terenie całego kraju.

 

Berlineo oferuje tłumaczenia zdalne, więc każdy może szybko i sprawnie złożyć zamówienie na przekład pisemny, a dzięki lokalnym tłumaczom ustnym zapewnia obsługę spotkań biznesowych, kongresów i konferencji, jak również szkoleń w całej Polsce, a ramach tłumaczeń wyjazdowych też poza jej granicami.

 

Miasto stołeczne Warszawa przyciąga wiele rodzimych oraz zagranicznych firm. Należą do nich międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy, a wśród nich szereg firm świadczących najróżniejsze usługi - finansowe, konsultingowe, doradcze, programistyczne, prawnicze. Nasza oferta spełnia oczekiwania i potrzeby przedsiębiorstw usługowych. Wykonujemy tłumaczenia prawne i prawnicze, finansowe, dla branży architektonicznej, bankowości czy jednostek administracyjnych.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
KKS LECH POZNAŃ S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.
03

Tłumaczenia w Warszawie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z kluczowych usług biura tłumaczeń Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie opracowujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak na przykład francuski, białoruski czy serbski. A wszystko możliwe online - od zamówienia po wysyłkę gotowego przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Warszawie realizowane przez Berlineo obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty czy uczestniczą w międzynarodowych eventach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć zarówno podczas spotkań organizowanych w Polsce jak i za granicą. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Nasze usługi oferowane w Warszawie uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem znakomicie posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu swobodnie mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś wydawcą gier konsolowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu zwiększenia ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla profesjonalisty nawet na polskim rynku. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, gdyż wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Warszawie usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

 

Usługi przekładu pisemnego to podstawowy obszar działalności naszego biura tłumaczeń. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom z Warszawy dziesiątki stron tłumaczeń w różnych kombinacjach językowych. Z naszych usług korzystają zarówno małe, średni i duże przedsiębiorstwa, jak również międzynarodowe koncery oraz organizacje. Obsługujemy również klientów indywidualnych, którzy zamawiają najczęściej tłumaczenia uwierzytelnione.

 

Lokalizacja to specjalistyczna usługa, której poddawane są materiały podlegające publikacji, gry komputerowe, oprogramowanie, katalogi i prospekty czy treści stron oraz portali internetowych. W Berlineo zapewniamy naszym klientom możliwość realizacji lokalizacji na wiele języków równolegle. Zadania lokalizacyjne przydzielane są wyłącznie native speakerom danego języka docelowego, którzy specjalizują się w danej dziedzinie czy tematyce.

 

W ramach usług okołotłumaczeniowych naszym klientom zakwaterowanie na terenie całej Unii Europejskiej - na potrzeby wyjazdów biznesowych, imprez integracyjnych, konferencji i kongresów czy zagranicznych szkoleń dla większych grup

04

Obsługiwane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe spółki. Do klientów Berlineo należą też małe i średnie firmy z miasta Warszawy. Na ich zamówienie wykonujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich między innymi koreański, perski czy tsonga.

 

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia kompleksową obsługę firm oraz organizacji. Oferujemy w związku z tym nie tylko szereg profesjonalnych usług tłumaczeniowych dostosowywanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, ale także dostępność kilkudziesięciu kombinacji językowych. Nie ograniczamy się wyłącznie do języków europejskich, choć to one stanowią ponad 90% realizowanych w Berlineo zleceń. Oferujemy również przekład z oraz na języki azjatyckie oraz afrykańskie. Najważniejsze oferowane języki znajdziesz na pasku po prawej stronie.

Poza tłumaczeniami w naszej ofercie znajdziesz również usługę copywritingu, wielojęzycznego składu DTP, content marketingu oraz tworzenie treści zgodnych z zasadami SEO.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować