Tłumaczenia

Tłumaczenia w Toruniu - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia w Toruniu
01

Garść zasadniczych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze Torunia

Berlineo to agencja świadcząca usługi na obszarze całej Polski. Zamówienia na przekład pisemny wszyscy klienci składają przez Internet.


Gdy już zdecydujesz się na tłumaczenia pisemne lub inną usługę, wykwalifikowany tłumacz rozpocznie pracę nad powierzonym nam tekstem. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, prześlemy je drogą mailową.

Jak zamówić przekład w agencji tlumaczeń z Torunia

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo bardzo banalne. Najpierw przesyłamy wycenę. Aby było to możliwe, potrzebny jest tekst oryginalny. Udostępniona treść zostanie wykorzystana wyłącznie na potrzeby przygotowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Plik z tekstem możesz przesłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik e-maila.


Wycenę opracujemy w ciągu około 45 minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zlecenie opłacając załączoną fakturę pro forma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Wyślij do naszego biura szczegółowe informacje o zaplanowanym evencie. Niezwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Torunia

Preferujemy proste zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od udogodnień naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste warunki świadczenia usług to nasza dewiza. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie kabinowe oraz copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega tak samo. Wyślij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem formularza. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią lingwiści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Toruniu

Cena za tłumaczenie pisemne jest zależna od języka oryginalnego i docelowego oraz specyfiki treści. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od objętości materiału wyjściowego. Jednakże jako zamawiający masz opcję wyboru optymalnego dla siebie tempa realizacji. Co do zasady im większa objętość tekstu, tym więcej czasu potrzeba na przekład. W standardzie w ciągu jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie 5 stron maszynopisu. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do dwudziestu stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Toruniu dla firm i administracji

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Torunia i okolic

Toruń to miasto o dużym potencjale rozwojowym, położone w dogodnej (przede wszystkim z punktu widzenia transportu) lokalizacji. Gospodarka w tym regionie opiera się w największym stopniu na przemyśle, usługach finansowych, handlu i sektorze IT. 

 

To także miejsce, w którym funkcjonuje wiele przedsiębiorstw o wieloletniej tradycji. Obok nich wyrastają również nowe biznesy, a tym samym - nowe miejsca pracy. Usytuowanie miasta i najbardziej aktywne sektory gospodarki to warunki atrakcyjne dla inwestorów nie tylko z innych części Polski, ale także zza granicy.

 

Dobrze rozwinięta gospodarka szczególnie w sektorze usług i handlu rodzi zapotrzebowanie na międzynarodową komunikację - zarówno pisemną (umowy i inne dokumenty) jak i ustną (szkolenia, konferencje, warsztaty, negocjacje handlowe).

 

Tym wszystkim profesjonalnie zajmuje się Berlineo - biuro tłumaczeń w Toruniu, które zrzesza wyspecjalizowanych tłumaczy różnych języków. 

Parki technologiczne i naukowe w Toruniu

Toruński Park Technologiczny to wyjątkowe miejsce, w którym spotyka się biznes i nauka. To miejsce wymiany doświadczeń, zdobywania nowych kwalifikacji i doskonalenia dotychczas zdobytej wiedzy.

 

Park zapewnia dogodne miejsca pracy dla przedsiębiorców z różnych sektorów. To także miejsce, w którym powstają nowe, innowacyjne pomysły i rozwiązania. Tu możesz liczyć na profesjonalne doradztwo biznesowe i pomoc w prowadzeniu firmy, dzięki towarzystwu specjalistów z różnych dziedzin.

 

Parki Technologiczne to najlepsze wsparcie dla biznesu, niezależnie od jego wielkości.

 

Nowe możliwości pociągają za sobą również nowe wyzwania - a do nich zalicza się między innymi pozyskiwanie zagranicznych inwestorów. Taka międzynarodowa współpraca wymaga swobodnej komunikacji w różnych językach.

 

Tłumaczenia pisemne i ustne w Toruniu realizuje Berlineo - firma zrzeszająca wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu każdego dnia wspieramy Twój biznes!

Tłumaczenia w Toruniu dla firm usługowych

Oferta Berlineo kierowana jest przede wszystkim do korporacji i dużych koncernów, a także sektora usług prawniczych, doradczych i programistycznych. Realizujemy także tłumaczenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, również tych dopiero startujących.

 

Berlineo zrzesza wielu wyspecjalizowanych tłumaczy, posługujących się swobodnie słownictwem branżowym. Dzięki temu możemy kompleksowo wspomóc funkcjonowanie każdego biznesu, w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Toruniu oferuje również usługę asysty tłumaczeniowej. Jest ona niezbędna wszędzie tam, gdzie spotkania odbywają się w międzynarodowym gronie.

 

Szkolenia, warsztaty, konferencje, a nawet branżowe imprezy - to sytuacje, w których obecność i dyspozycyjność tłumacza (lub w zależności od potrzeb - kilku tłumaczy) jest niezbędna. Możesz nam zaufać także w tej kwestii.

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Toruniu - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to zasadnicza usługa naszego biura tłumaczeń. Na rzecz stałych klientów z {miasto_dopełniacz} co dzień opracowujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak choćby niemiecki, białoruski czy litewski. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zlecenia po dostawę tłumaczenia. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Toruniu oferowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy, warsztaty lub biorą udział w konferencjach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych w Polsce jak i w państwach członkowskich UE. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Usługi Berlineo oferowane w Toruniu obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale znają język graczy, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier komputerowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn w celu zwiększenia ich widoczności w sieci, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla profesjonalisty nawet na polskim rynku. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, bowiem wymagają obok umiejętności copywriterskich również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Toruniu usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Tłumaczenia specjalistyczne to specyficzna (bo bardzo wymagająca) usługa. Wymaga ona bowiem perfekcyjnej znajomości języka, także w zakresie specjalistycznego, branżowego słownictwa. Niezbędne jest również zaplecze merytoryczne w danej dziedzinie.

 

Tłumaczenia specjalistyczne w Toruniu realizowane przez Berlineo obejmują między innymi takie dokumenty, jak prace dyplomowe, publikacje naukowe czy teksty techniczne. Nasze bogate doświadczenie i współpraca z najlepszymi tłumaczami to jednak gwarancja sukcesu!

04

Oferowane kombinacje językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe firmy. Do klientów Berlineo należą również małe i średnie firmy z miasta Torunia. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem opracowujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich Unii Europejskiej. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. A wśród nich wietnamski, indyjski czy tswana, somalijski.

 

Tłumaczenia w Toruniu realizujemy na rzecz wszystkich podmiotów, które takich usług potrzebują.

 

Tłumaczymy dokumenty i asystujemy podczas spotkań w różnych językach - angielskim, niemieckim czy rosyjskim. Zakres naszych usług jest jednak o wiele szerszy.

 

Zrzeszamy tłumaczy niemal każdego języka świata. Powiedz, czego potrzebujesz, a na pewno będziemy mogli wykonać usługę profesjonalnie!

Dla rozwoju biznesu niezbędne są spotkania w większym gronie. Warsztaty, szkolenia czy konferencje to najczęstsze ich formy. W takiej sytuacji pomoc tłumacza jest niezbędna - inaczej zapanowałby chaos komunikacyjny. W tej kwestii też możesz na nas liczyć.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować