Tłumaczenia

Tłumaczenia w Rzeszowie dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia w Rzeszowie
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak realizujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze miasta Rzeszowa

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zamówienia na obszarze całej Polski. Zamówienia na usługi tłumaczeniowe wszyscy nasi klienci mogą składać przez Internet.


Gdy już zamówisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, doświadczony specjalista zacznie pracę nad twoim dokumentem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie wykonane, dostarczymy je mailem.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo z Rzeszowa

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszej agencji bardzo proste. Po pierwsze przygotowujemy ofertę. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest nam tekst oryginalny. Udostępniona treść zostanie użyta tylko na potrzeby opracowania kalkulacji kosztów żądanej usługi. Plik z tekstem możesz wysłać korzystając z formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę prześlemy w ciągu około 30 minut. Jeżeli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do oferty fakturę. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Prześlij do Berlineo dokładne informacje o planowanym wydarzeniu. Niezwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Rzeszowa

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od udogodnień naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane warunki świadczenia usług to dewiza naszej firmy. Bez zbędnych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie konsekutywne a nawet copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Wysyłasz zapytanie ofertowe za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację przekładu. W zaplanowanym czasie dostaniesz maila z gotowym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza też kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt tłumaczenia w Rzeszowie

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego zależy od języka źródłowego i docelowego oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt usługi przekładu jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego zależny jest od ilości stron materiału wyjściowego. Jednakże jako klient masz możliwość wyboru odpowiedniego trybu realizacji. W praktyce im więcej tekstu, tym późniejsza data dostawy. W standardzie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie pięciu stron maszynopisu. Na życzenie klienta możemy za dopłatą przełożyć do dwudziestu stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Rzeszowie

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Rzeszowa i okolic

Region rzeszowski jest najbardziej znany z rozwiniętego przemysłu lotniczego. Wokół miasta zlokalizowane są liczne przedsiębiorstwa produkujące komponenty do samolotów i samochodów zarówno z rodzimym, jak i zagranicznym kapitałem. Doskonale rozwija się także branża telekomunikacyjna, budowlana, meblarska i farmaceutyczna. Dużą rolę w gospodarce regionu odgrywa również przemysł spożywczy.

 

Tłumaczenia w Rzeszowie oferowane przez nasze biuro skupiają się głównie wokół tekstów specjalistycznych. Wymagają one nie tylko znajomości języka, ale także samej branży. Przekład tego rodzaju treści zlecamy tłumaczom przygotowanym merytorycznie, dzięki czemu świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasi klienci otrzymują solidny i dokładny przekład wszelkich dokumentów, regulaminów czy opisów maszyn produkcyjnych.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Rzeszowie

Niedaleko granic miasta znajduje się Aeropolis – Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Miejsce to umożliwia firmom współpracę z uniwersytetami. Innowacyjne rozwiązania i nowe technologie są wdrażane do firm. Wśród przedsiębiorstw korzystających z możliwości parku znajduje się wiele z branży lotniczej czy motoryzacyjnej. Park wspiera także firmy zajmujące się biotechnologią, IT czy chemią.

 

Doskonałe zaplecze naukowo-technologiczne jest dużym udogodnieniem dla nowopowstałych firm. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał, niezwykle ważne są tłumaczenia. Rzeszów jest największym ośrodkiem przemysłowym w południowo-wschodniej Polsce, co wiąże się z intensywną współpracą z zagranicznymi partnerami.

 

Dzięki usługom biura Berlineo zarówno kontakt, jak i kolejne etapy rozwoju firmy będą przebiegać w niezakłócony niczym sposób. Zadbamy o najwyższą jakość tłumaczenia dokumentacji firmowej i wszelkich tekstów niezbędnych do prawidłowego działania firmy. 

Tłumaczenia w Rzeszowie dla firm usługowych

Berlineo jako ogólnopolskie biuro tłumaczeń w Rzeszowie świadczy usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego. Na potrzeby firm usługowych z branż budowlanej czy handlowej tłumaczymy niezbędne dokumenty przy eksporcie i imporcie materiałów oraz towarów. Ponadto znajdujące się na terenie miasta międzynarodowe firmy prawnicze czy IT mogą liczyć u nas na specjalistyczne tłumaczenia dokumentów prawnych i lokalizację oprogramowania.

 

Na terenie miasta Rzeszowa obsługujemy także wszelkiego rodzaju konferencje i szkolenia. Tłumaczenia symultaniczne pozwalają na uczestnictwo pracowników w międzynarodowych wydarzeniach niezależnie od ich językowych kompetencji. Współpracujemy ze specjalistami o dużym doświadczeniu w tłumaczeniach kabinowych, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni jakości tłumaczonych wypowiedzi.

Lista wybranych klientów

ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Rzeszowie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to główna usługa biura tłumaczeń Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} co dzień wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak np. niemiecki, białoruski czy litewski. A wszystko możliwe online - od zlecenia po dostawę gotowego przekładu. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Rzeszowie realizowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty czy biorą udział w konferencjach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć zarówno podczas spotkań organizowanych na terenie naszego kraju jak i za granicą. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe zorientowane na pozyskanie zagranicznych klientów są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Tłumaczenia w Rzeszowie obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy komputerowych, dzięki czemu o wiele łatwiej mogą trafić do odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to zadanie dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają poza wiedzą techniczną także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Rzeszowie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane pary językowe

Z usług Berlineo korzystają nie tylko międzynarodowe spółki. Do zleceniodawców Berlineo należą również małe i średnie firmy z obszaru Rzeszowa. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem realizujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich między innymi wietnamski, tajski czy suazi.

Tłumaczenia w Rzeszowie realizowane przez Berlineo obejmują również działania w zakresie wielojęzycznego SEO - dla jeszcze lepszej widoczności witryny w sieci.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować