Tłumaczenia

Tłumaczenia w Gdyni - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia w Gdyni
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie Gdyni

Berlineo to agencja zapewniająca usługi translatorskie na terenie całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ustne nasi klienci składają za pośrednictwem Internetu.


Gdy już zlecisz przekład lub inną usługę, wykwalifikowany tłumacz rozpocznie pracę nad zleconym Berlineo plikiem. Jak tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, prześlemy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń z Gdyni

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo wyjątkowo banalne. Najpierw opracowujemy wycenę. Aby to zrobić, potrzebny jest nam treść do tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko do opracowania wyceny żądanej usługi. Plik z tekstem możesz przesłać za pośrednictwem formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę przygotujemy w ciągu ok. 45 minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę pro forma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Prześlij do Berlineo dokładne informacje o planowanym wydarzeniu. Natychmiast sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Gdyni

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji zleceń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza Berlineo. Bez niepotrzebnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie konsekutywne oraz copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega identycznie. Wysyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, rozpoczynamy realizację tłumaczenia. W zaplanowanym czasie otrzymasz wiadomość z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro odznacza również kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią tłumacze znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę przekładu w Gdyni

Cena za usługi przekładu pisemnego zależy od języka docelowego tłumaczenia oraz specyfiki treści. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania przekładu pisemnego zależny jest od ilości treści materiału źródłowego. Jednak jako klient masz opcję wyboru adekwatnego do swoich potrzeb trybu realizacji. W praktyce im więcej stron, tym późniejsza data dostawy. Normalnie w ciągu jednego dnia roboczego wykonujemy przekład pięciu stron standardowych. Na życzenie możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron standardowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Gdyni

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Gdyni i okolic

Gdynia to (zaraz obok Gdańska i Sopotu) serce północnej części kraju. Miasto to wchodzi w skład Gdańskiego Okręgu Przemysłowego (wraz z Gdańskiem, Puckiem, Władysławowem, Żarnowcem i Małym Trójmiastem - choć są to granice umowne).

 

Gospodarka Gdyni opiera się przede wszystkim na przemyśle stoczniowym, ale także elektrotechnicznym, spożywczym i petrochemicznym (Rafineria Gdańska to jeden z większych zakładów tego typu w Polsce).

 

Bezpośredni dostęp do morza sprawia, że w Gdyni prężnie funkcjonuje także gospodarka morska. Miasto położone jest w doskonałej z punktu widzenia inwestorów lokalizacji.

 

Województwo pomorskie i Trójmiasto (czyli właśnie Gdynia, ale także Gdańsk i Sopot) sąsiadują od północy z krajami skandynawskimi, na wschodzie zaś z Obwodem Kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej. To właśnie najczęstsze obszary współpracy gospodarczej.

 

Międzynarodowa współpraca biznesowa wymaga posługiwania się językami obcymi. Tłumaczeniami w Gdyni zajmuje się Berlineo. Niezależnie od tego, w jakim sektorze funkcjonuje Twoja firma, możesz liczyć na kompleksową obsługę w tym zakresie.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Gdyni

Duży potencjał rozwoju Gdyni zaowocował powstaniem Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego, z siedzibą właśnie w tym mieście. Jest on uznawany za największe przedsięwzięcie tego typu w Polsce.

 

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny skupia prawie 250 firm działających w różnych sektorach gospodarki. Dzięki temu jest doskonałym miejscem dla tworzenia i rozwoju nowych biznesów, zarówno w sektorze usług, jak i towarów.

 

Żaden biznes nie ma jednak szans na dynamiczny rozwój, jeżeli swoją działalność ograniczy tylko do lokalnych odbiorców - czyli do rodzimego rynku. Największą szansą dla każdego sektora jest międzynarodowa współpraca i pozyskiwanie inwestorów.

 

Dlatego dla większości przedsiębiorstw niezbędne jest korzystanie z usług biura tłumaczeń. W Gdyni tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi (także uwierzytelnionymi) zajmuje się Berlineo.

Tłumaczenia w Gdyni dla firm usługowych

Tłumaczenia w Gdyni realizowane przez firmę Berlineo dedykowane są zarówno małym i startującym firmom, jak i dużym korporacjom i koncernom.

 

Berlineo zrzesza tłumaczy - specjalistów z różnych dziedzin, dlatego bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenie dokumentacji firmowej, a w tym dokumentów prawnych, umów pracowniczych, handlowych czy statutów.

 

Usługi świadczymy w każdym sektorze - usługowym, prawniczym, doradczym czy programistycznym.

 

Międzynarodowa współpraca wiąże się z koniecznością spotkań co jakiś czas z zagranicznymi kontrahentami, często w większym gronie.

 

Konferencje, warsztaty czy szkolenia to duże wyzwanie organizacyjne - także pod względem komunikacji.

 

Tłumaczenia w Gdyni realizowane przez Berlineo to także obsługa konferencji na najwyższym poziomie.

Lista wybranych klientów

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
03

Tłumaczenia w Gdyni - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to zasadnicza usługa naszego biura tłumaczeń. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} regularnie opracowujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak choćby angielski, ukraiński czy słoweński. A wszystko dostępne bez opuszczania stanowiska pracy - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Gdyni realizowane przez nasze biuro obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub biorą udział w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych w kraju jak i w państwach członkowskich UE. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Tłumaczenia w Gdyni obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem znakomicie posługują się językiem branżowym, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś wydawcą gier mobilnych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja stron internetowych mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla specjalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają obok umiejętności copywriterskich również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Gdyni usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

 

Naszym klientom oferujemy również usługi SEO, czyli mówiąc najprościej - optymalizacja strony pod kątem robotów wyszukiwarek w celu zwiększenia widoczność witryny. To wielotorowe działania w długofalowej perspektywie. Optymalizacja witryny dedykowanej użytkownikom z Polski to jedna kwestia.

 

Jeśli jednak serwis ma być wielojęzyczny, należy wdrożyć bardziej złożone działania, również pod kątem językowym. W Berlineo wiemy, jak się to robi.

04

Obsługiwane kombinacje językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe korporacje. Do klientów naszego biura należą też mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Gdyni i okolic. Na ich zlecenie realizujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki pozaeuropejskie. A wśród nich chiński, farsi czy suahili.

 

Tłumaczenia w Gdyni realizowane są przede wszystkim na rzecz dynamicznie rozwijających się średnich przedsiębiorstw oraz dużych, międzynarodowych korporacji.

 

Tłumaczymy pisemnie i ustnie na wszystkie języki europejskie i wiele języków pozaeuropejskich.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Gdyni zajmuje się przede wszystkim przekładem na angielski, niemiecki i ukraiński, a także na języki skandynawskie.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a omówimy Twoje potrzeby i nasze możliwości pomocy Twojej firmie!

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować