Tłumaczenia

Tłumaczenia w Gdańsku w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Gdańsku
01

Szereg kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie Gdańska

Berlineo to firma tłumaczeniowa świadcząca usługi tłumaczeniowe na terenie całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia pisemne wszyscy nasi klienci składają online.


Gdy już zamówisz tłumaczenie lub inną usługę, doświadczony specjalista zacznie pracę nad powierzonym nam dokumentem. Jak tylko tłumaczenie będzie wykonane, wyślemy je mailem.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń z Gdańska

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji tłumaczeń wyjątkowo proste. Po pierwsze przygotowujemy kosztorys. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest nam treść do tłumaczenia. Przekazana treść zostanie użyta tylko i wyłącznie do przygotowania wyceny przekładu. Plik z tekstem możesz udostępnić za pośrednictwem formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości.


Wycenę przygotujemy w przeciągu mniej więcej 30 minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę. Nie zapomnij wysłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Prześlij do naszego biura szczegółowe informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Natychmiast określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Gdańska

Lubimy proste zasady współpracy. Widać to na każdym kroku realizacji zleceń. Niezależnie od udogodnień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki świadczenia usług to nasza dewiza. Bez niepotrzebnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega tak samo. Prześlij zapytanie ofertowe za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, zaczynamy realizację przekładu. Zgodnie z planem dostaniesz maila z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza także profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią lingwiści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt tłumaczenia pisemnego w Gdańsku

Cena jednostkowa za tłumaczenie pisemne jest zależna od języka oraz specyfiki tekstu. Koszt całkowity przekładu jest tym większy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania przekładu pisemnego zależny jest od ilości słów materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednakże jako nasz klient masz możliwość wyboru optymalnego dla siebie trybu realizacji. Zasadniczo im więcej stron, tym dłuższy czas opracowania. W standardzie w ciągu jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie 5 stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć do dwudziestu stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Gdańsku

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Gdańska oraz okolic

Gdańsk to serce województwa pomorskiego, w którym gospodarka opiera się przede wszystkim na przemyśle stoczniowym, elektrotechnicznym, drzewnym i papierniczym oraz na budownictwie. W tej części kraju doskonale rozwija się również transport (głównie ze względu na rewelacyjne położenie - niemal w centrum Europy, na łączeniach szlaków komunikacyjnych).

 

Gdańsk ma dzięki temu ogromny potencjał rozwojowy. Z powodzeniem działa tutaj nie tylko sektor przemysłowy, ale także usługowy. Miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie. Podróżnych  przyciąga między innymi bogata infrastruktura, mnóstwo ciekawych obiektów turystycznych i piękne okoliczności przyrody.

 

Z jednej strony duże, doskonale rozwinięte pod każdym względem miasto, w którym dzięki temu żyje się bardzo wygodnie, z drugiej zaś bliskość morza i naturalnych terenów. Dzięki temu Gdańsk cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów jak i inwestorów - krajowych i zagranicznych.

 

To właśnie ze względu na duży przepływ ludności i nieustannie pojawiające się nowe inwestycje tłumaczenia w Gdańsku stają się wręcz niezbędne.

Parki technologiczne i naukowe w Gdańsku

Gdańsk i okolice (całe Trójmiasto) to lubiany przez inwestorów region. Rozwój przemysłu jest wspierany przez parki technologiczne i naukowe.

 

Gdański Park Naukowo - Technologiczny to ogromna szansa dla wielu podmiotów, przede wszystkim z sektora przemysłu i usług. Na wielu płaszczyznach zapewnia wsparcie i pomoc w rozwoju firm przedsiębiorcom z Pomorza.

 

Gdański Park Naukowo - Technologiczny umożliwia podmiotom gospodarczym udział w wielu konferencjach i szkoleniach oraz organizuje wiele branżowych eventów. Dzięki temu nawet najmniejsze przedsiębiorstwa mają szansę nawiązania nowych kontaktów, zdobycia cennych kwalifikacji i promowania swojej działalności na szerszym polu.

 

GPN-T dysponuje również salami konferencyjnymi i udostępnia przestrzeń do pracy. Na terenie Parku swoją działalność prowadzi kilkadziesiąt firm różnej wielkości, które mają znaczny wpływ na rozwój i promowanie miasta oraz całego województwa na arenie międzynarodowej.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Gdańsku każdego dnia dokonuje wielu tłumaczeń pisemnych na inne języki. Tłumaczymy dokumenty pracownicze (w tym umowy), jak również dokumenty prawne, statuty, sprawozdania czy oferty. W międzynarodowej współpracy nie ma miejsca na barierę językową - łamiemy ją skutecznie na co dzień, oferując szeroki zakres usług tłumaczeniowych dla przedsiębiorców i osób prywatnych.

Tłumaczenia dla firm usługowych z siedzibą w Gdańsku

Tłumaczenia w Gdańsku i okolicach to niezbędny element rozwoju niemal każdego biznesu w tym regionie kraju. Wiele inwestycji to inicjatywa zagranicznych przedsiębiorstw. Sprawna komunikacja jest w tym przypadku niezbędna.

 

W 2019 roku tylko na terenie samego Gdańska funkcjonowało blisko 80 tysięcy podmiotów gospodarczych. Niderlandy i Rosja to najczęściej wybierane kierunki w obrocie handlowym Gdańska. Mają również największy udział eksportu (Holandia) i importu (Rosja).

 

Berlineo zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi na rzecz firm usługowych działających na terenie Gdańska i okolic.

Lista wybranych klientów

AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
03

Tłumaczenia w Gdańsku - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to podstawowa usługa biura tłumaczeń Berlineo. Dla naszych stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} każdego dnia wykonujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak niemiecki, norweski czy słowacki. A wszystko dostępne zdalnie - od zlecenia po dostawę tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Gdańsku realizowane przez Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty czy uczestniczą w kongresach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas spotkań organizowanych na terenie naszego kraju jak i w państwach członkowskich UE. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na pozyskanie zagranicznych klientów wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Usługi Berlineo oferowane w Gdańsku uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy komputerowych, w związku z czym swobodnie mogą trafić do odbiorcy. Jesteś producentem gier komputerowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja serwisów internetowych mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to praca dla specjalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają poza wiedzą techniczną także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Gdańsku usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Usługi tłumaczeniowe w Gdańsku realizowane przez Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. Składa się na nią między innymi wsparcie tłumaczeniowe podczas szkoleń, warsztatów, targów czy konferencji, a także obsługa wewnętrznych i zewnętrznych audytów.

 

Asysta tłumaczeniowa to optymalna forma długotrwałych tłumaczeń ustnych. Usługi z tej kategorii świadczymy dla firm każdej wielkości, uwzględniając również wsparcie w działaniach za granicą.

04

Oferowane kombinacje językowe

Nasze usługi zamawiają nie tylko ogólnoświatowe przedsiębiorstwa. Do klientów Berlineo należą również mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Gdańska i okolic. Zgodnie z ich potrzebami zapewniamy przekład na wszystkie języki państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich między innymi koreański, tajski czy tswana, somalijski.

Tłumaczenia w Gdańsku świadczone na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także dla międzynarodowych korporacji, to nasza codzienność.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować