Tłumaczenia

Tłumaczenia w Bydgoszczy w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Bydgoszczy
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zlecenia na tłumaczenia w Bydgoszczy

Berlineo to firma tłumaczeniowa świadcząca usługi na terenie całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia standardowe wszyscy zleceniodawcy mogą składać online.


Gdy już zlecisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany tłumacz rozpocznie pracę nad zleconym plikiem. Gdy tylko tłumaczenie będzie opracowane, prześlemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń z Bydgoszczy

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszej agencji tłumaczeń wyjątkowo proste. Na początku opracowujemy ofertę. Aby to zrobić, potrzebny jest tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie wykorzystana wyłącznie do opracowania oferty żądanej usługi. Plik z tekstem możesz wysłać za pomocą formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę otrzymasz w przeciągu mniej więcej czterdziestu pięciu minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji usługi, potwierdź zlecenie opłacając załączoną fakturę. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Wyślij do nas szczegółowe informacje o planowanym wydarzeniu. Szybko sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu zadzwonimy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Bydgoszczy

Lubimy nieskomplikowane zasady. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji tłumaczeń. Niezależnie od ułatwień naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszej firmy. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega w identyczny sposób. Przesyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację tłumaczenia. W uzgodnionym terminie prześlemy do ciebie maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia również profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt tłumaczenia w Bydgoszczy

Cena jednostkowa za przekład pisemny zależy od języka docelowego przekładu oraz specyfiki treści. Koszt całkowity usługi przekładu jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin realizacji przekładu pisemnego zależny jest od ilości stron materiału źródłowego. Ale jako klient masz opcję wyboru optymalnego dla siebie tempa realizacji. Zasadniczo im większa objętość tekstu, tym dłuższy czas realizacji. Normalnie w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie 5 stron standardowych. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron rozliczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Bydgoszczy, z których korzystają firmy

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Bydgoszczy i okolic

Wokół Bydgoszczy ulokowanych jest wiele pól uprawnych, co umożliwia rozwój przetwórstwa spożywczego. Gałąź ta odgrywa dużą rolę w gospodarce regionu. W mieście swoją siedzibę założyły koncerny z zagranicznym kapitałem. Doskonale rozwija się także przemysł chemiczny – przetwórstwo tworzyw sztucznych. W ostatnich czasach dynamicznie rozwija się branża IT i BPO. Długą tradycję w Bydgoszczy ma również przemysł elektromaszynowy oraz produkcja taboru kolejowego i tramwajów.

 

Każdy przemysł produkcyjny wiąże się także z transportem i eksportem dóbr czy importem materiałów. Tłumaczenia w Bydgoszczy oferowane przez nasze biuro pomagają w sprawnym funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa przemysłowego. Tłumaczenia specjalistyczne obejmują wszelką techniczną dokumentację maszyn czy procesów produkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę tłumaczeń i kombinacji językowych, które umożliwią łatwą komunikację w międzynarodowych korporacjach. 

Strefa ekonomiczna a tłumaczenia w Bydgoszczy

W Bydgoszczy istnieje wiele możliwości i udogodnień, które przyciągają coraz większą ilość zagranicznych inwestorów. Na terenie miasta działa podstrefa Pomorskiej SSE. Oferuje duże obszary pod budowę fabryk czy firm przemysłowych. Ponadto w mieście znajduje się Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny ułatwiający transfer do firm innowacyjnych rozwiązań i technologii.

 

Region wyróżnia się także przez działalność Bydgoskiego Klastra Przemysłowego działającego w branży narzędziowo-przetwórczej. Instytucja ta pomaga głównie w promocji firm i pozyskiwaniu partnerów zagranicznych. Nasze biuro tłumaczeń w Bydgoszczy obsługuje międzynarodowe konferencje, targi i szkolenia. Dzięki temu firmy mogą swobodnie korzystać z możliwości oferowanych przez Bydgoski Klaster. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także tłumaczenia tekstów marketingowych i ich lokalizacja.

Tłumaczenia w Bydgoszczy dla firm usługowych

Biuro Berlineo wyróżnia się sprawną realizacją zleceń tłumaczenia pisemnego. Realizujemy je zdalnie, dzięki czemu umożliwiamy szybką komunikację pomiędzy siedzibami międzynarodowych korporacji. Na ich potrzeby dokonujemy także przekładu artykułów czy materiałów szkoleniowych. Nasi wyspecjalizowani w danych dziedzinach tłumacze podejmują się zarówno tłumaczeń technicznych, jak i branżowych. Oferujemy przekłady dokumentów prawnych i umów wymagających uwierzytelnienia.

 

Ale to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Wysyłasz swoich pracowników na długoterminowe szkolenie do centrum szkoleniowego poza granicami Polski? Potrzebujesz profesjonalnego tłumacza, który podczas zajęć będzie wspierał komunikację, a w czasie wolnym zapewni uczestnikom szkolenia wymaganą opiekę? Oferta asysty tłumaczeniowej jest zatem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły tej usługi.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Bydgoszczy - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to zasadnicza usługa biura tłumaczeń Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} co dzień realizujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak francuski, białoruski czy chorwacki. A wszystko dostępne zdalnie - od zamówienia po dostawę tłumaczenia. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Bydgoszczy oferowane przez Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych w Polsce jak i za granicą. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Usługi Berlineo oferowane w Bydgoszczy obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale posługują się językiem świata gier komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś wydawcą gier mobilnych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, ponieważ wymagają poza wiedzą techniczną również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Bydgoszczy usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

 

Znaczenie Internetu jako medium sprzedażowego rośnie z dnia na dzień. Aby przyciągnąć klienta, firmy zdają się stawać na głowie. Najnowszym trendem jest Content Marketing. Najważniejszą rolę w tym podejściu do marketingu odgrywa tekst. Ma być wartościowy i spełniać oczekiwania określonych grup odbiorców.

 

Należy o tym pamiętać również w przypadku wersji językowych Twojej witryny. Jakieś tłumaczenie może niestety nie wystarczyć do tego, aby zachęcić potencjalnych klientów. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalna lokalizacja stron WWW.

04

Obsługiwane pary językowe

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko globalne korporacje. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą również mali i średni przedsiębiorcy z miasta Bydgoszczy. Na ich rzecz realizujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. A wśród nich japoński, tajski czy tsonga.

Dużym atutem naszego biura tłumaczeniowego jest szeroka oferta kombinacji językowych.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować