Tłumaczenia

Tłumaczenia w Suchym Lasie w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia Mosina
01

Kilka istotnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak realizujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie miasta Suchego Lasu

Berlineo to agencja tłumaczeń pracująca na obszarze całego kraju. Zamówienia na usługi tłumaczeniowe wszyscy nasi zleceniodawcy składają online.


Jak już zamówisz tłumaczenia pisemne lub inną usługę, wykwalifikowany tłumacz rozpocznie pracę nad zleconym plikiem. Gdy tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić tłumaczenie w biurze tłumaczeń z Suchego Lasu

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze tłumaczeń szczególnie banalne. Najpierw wysyłamy wycenę. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest nam dokument do tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie użyta tylko i wyłącznie na potrzeby przygotowania kalkulacji kosztów żądanej usługi. Tekst możesz udostępnić za pośrednictwem formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę prześlemy w przeciągu ok. 45 minut. Jeżeli akceptujesz cenę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Prześlij do Berlineo dokładne informacje o planowanym evencie. Natychmiast sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Suchego Lasu

Lubimy proste zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji oferowanych usług. Niezależnie od udogodnień naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste zasady współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Wyślij zapytanie za pośrednictwem formularza. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, rozpoczynamy realizację usługi. W zaplanowanym czasie prześlemy do ciebie maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro wyróżnia również profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią tłumacze znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt usługi tłumaczenia w Suchym Lasie

Cena za tłumaczenie pisemne zależy od kombinacji językowej oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt ostateczny usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego zależy od ilości stron materiału wyjściowego. Jednakże jako zamawiający masz opcję wyboru optymalnego dla siebie tempa realizacji. W praktyce im dłuższy tekst, tym dłuższy czas realizacji. Normalnie w ciągu jednego dnia roboczego wykonujemy tłumaczenie 5 stron maszynopisu. Na życzenie możemy za dopłatą przełożyć do dwudziestu stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Suchym Lesie - od Berlineo

Tłumaczenia Suchy Las - szybko i kompetentnie

Tłumaczenia Suchy Las - szukasz kompetentnego partnera, który zapewnia kompleksową obsługę tłumaczeniową? Nie interesują Cię długie terminy oczekiwania na przekład i często korzystasz z tłumaczeń ekspresowych?

 

W Berlineo nie idziemy na żadne kompromisy! Dotrzymujemy ustalonych terminów, nawet gdy nasza konkurencja twierdzi, że są nierealne. Zapewniamy przy tym najwyższy możliwy poziom jakości, a nasza oferta nie kończy się na grupie kilku podstawowych języków. Berlineo to Twój sprawdzony partner do spraw tłumaczeniowych.

W którym paczkomacie odbiorę tłumaczenie w Suchym Lesie?

Jeżeli jeszcze nigdy nie zlecałeś w Berlineo tłumaczeń uwierzytelnionych, to zapewne chcesz wiedzieć, czy będziesz musiał osobiście odebrać gotowy przekład. Otóż nie ma takiej konieczności, ale jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, to do wyboru masz zawsze odbiór osobisty.

 

Gdy dodatkowy dzień potrzebny na dosłanie gotowego dokumentu (gdyż tłumaczenia uwierzytelnione są oficjalnymi dokumentami) do paczkomatu nie stanowi problemu, wystarczy podczas składania zamówienia wskazać numer wybranego paczkomatu. Na przykład paczkomat przy ulicy Obornickiej 127 o numerze SLS02M lub SLS05M przy ul. Stefańskiego 25. 

Tłumaczenia konsekutywne w Suchym Lesie

Tłumaczenie konsekutywne to rodzaj przekładu ustnego, który nie jest realizowany równolegle z wygłaszaną wypowiedzią źródłową. Ta usługa zamawiana jest zazwyczaj na potrzeby spotkań negocjacyjnych, szkoleń lub warsztatów odbywających się w halach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania techniki konferencyjnej.

 

Tłumaczenia konsekutywne realizujemy również na terenie Suchego Lasu i oferujemy wiele kombinacji językowych. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, wyślij zapytanie ofertowe. Niezwłocznie na nie odpowiemy.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Suchym Lasie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to podstawowa usługa agencji Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} każdego dnia wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak na przykład francuski, fiński czy chorwacki. A wszystko dostępne bez opuszczania firmy - od zamówienia po dostawę gotowego tłumaczenia. Aby otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Suchym Lasie oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy często organizują szkolenia, warsztaty lub biorą udział w konferencjach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas spotkań organizowanych w Polsce jak i w państwach członkowskich UE. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe zorientowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia w Suchym Lasie obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze znakomicie posługują się językiem branżowym, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś producentem gier przeglądarkowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja serwisów internetowych w celu zwiększenia ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla profesjonalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wymagają dodatkowo także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Suchym Lasie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane języki

Nasze usługi zamawiają nie tylko ogólnoświatowe firmy. Do naszych klientów należą także mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Suchego Lasu i okolic. Na ich zlecenie realizujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich na przykład japoński, farsi czy suazi.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować