Tłumaczenia

Tłumaczenia w Luboniu - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia Luboń
01

Garść istotnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze miasta Lubonia

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zamówienia na terenie całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia standardowe wszyscy nasi zleceniodawcy składają za pośrednictwem Internetu.


Jak już zlecisz przekład lub inną usługę, odpowiedni tłumacz przystąpi do pracy nad zleconym tekstem. Gdy tylko tłumaczenie będzie opracowane, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń z Lubonia

Zlecanie przekładu pisemnego jest w Berlineo bardzo banalne. Najpierw przygotowujemy kosztorys. Aby to zrobić wykonać, wymagany jest dokument. Przekazana treść zostanie użyta wyłącznie do celu opracowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Plik z tekstem możesz udostępnić za pomocą formularza lub jako załącznik e-maila.


Ofertę opracujemy w przeciągu mniej więcej 45 minut. Jeśli akceptujesz warunki oferty, potwierdź zlecenie opłacając otrzymaną fakturę. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Prześlij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym evencie. Bezzwłocznie sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu napiszemy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Lubonia

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady. Widać to na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega w identyczny sposób. Wyślij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. W uzgodnionym terminie dostaniesz maila z wykonanym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza również fachowa obsługa klienta. Nasz personel stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt przekładu w Luboniu

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od języka docelowego tłumaczenia oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt całkowity usługi przekładu jest tym wyższy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego jest uzależniony od ilości stron materiału do tłumaczenia. Ale jako nasz klient masz opcję wyboru stosownego trybu realizacji. Co do zasady im więcej stron, tym dłuższy czas realizacji. Standardowo w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie pięciu stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron przeliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia dla firm oraz klientów indywidualnych w Luboniu

Przedsiębiorstwa zlokalizowane w Luboniu

Luboń to miasto położone bardzo blisko Poznania oraz z Poznaniem bardzo mocno związane. Niemniej jednak na terenie Lubonia rozwinął się przemysł chemiczny. Zlokalizowane jest to duże polskie przedsiębiorstwo chemiczne zajmujące się produkcją nawozów oraz substancji impregnujących do drewna.

 

Wraz ze wzrostem skali biznesu, a wspomniana powyżej firma należy do dużych przedsiębiorstw, rośnie również zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług sprawdzonego i profesjonalnego biura tłumaczeń. Daje to gwarancję wysokiej jakości przekładu, zachowania standardów jakościowych na przestrzeni całej współpracy, a przy okazji wymiernych korzyści finansowych wynikających ze stosowanego przez naszą agencję tłumaczeniową oprogramowania wspierającego tłumaczenia.

Gdzie odebrać tłumaczenie w Luboniu

Wprawdzie z Lubonia do siedziby Berlineo mieszczącej się w Poznaniu przy ul. Dolna Wilda 88B jest zaledwie kilka kilometrów, które można pokonać w mniej niż 10 minut, to gdy zamówisz u nas tłumaczenie poświadczone (na przykład z języka niemieckiego na polski), nie musisz odbierać go osobiście. Oczywiście gdy pilnie potrzebujesz dokumentu, możesz odebrać go na Wildzie. We wszystkich innych przypadkach mamy dwie możliwości do wyboru.

 

Pierwsza opcja to dostawa kurierem. Gdy zdecydujesz się na kuriera, w pierwszym kroku na wskazany adres mailowy wyślemy skan tłumaczenia. Tego samego dnia zamówimy kuriera z dostawą na podany podczas składania zamówienia adres. Zaraz po nadaniu przesyłki przekażemy Ci numer listu przewozowego.

 

Drugą możliwością jest skorzystanie z dostawy do paczkomatu. Cały przebieg realizacji nie różni się od opisanej powyżej pierwszej opcji. W tym przypadku potwierdzając zamówienie należy jedynie wskazać numer wybranego w Luboniu paczkomatu (np. ten przy ulicy Wojska Polskiego 7 albo Żabikowskiej 66) i podać poprawny numer telefonu komórkowego.

Tłumaczenia dla klientów indywidualnych na terenie Lubonia

Nie musisz reprezentować firmy lub prowadzić działalności gospodarczej, aby zamówić w Berlineo jedną z oferowanych usług tłumaczeniowych (np. tłumaczenia specjalistyczne czy tłumaczenia konsekutywne). Wszystkie możliwe tłumaczenia świadczymy również na rzecz osób prywatnych. Do najczęściej zamawianych usług należą oczywiście tłumaczenia uwierzytelnione.

 

Klienci indywidualni zamawiają zazwyczaj przekład różnego rodzaju aktów (urodzenia, małżeństwa, zgonu), dyplomów (ukończenia studiów licencjackich, magisterskich lub zaocznych), a czasami inne prywatne dokumenty urzędowe. Zazwyczaj chodzi o tłumaczenie z lub na język niemiecki, angielski oraz ukraiński.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Luboniu - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to podstawowa usługa naszego biura tłumaczeń. Na zlecenie lokalnych klientów każdego dnia opracowujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak choćby angielski, białoruski czy słowacki. A wszystko dostępne bez opuszczania stanowiska pracy - od zlecenia po dostawę gotowego tłumaczenia. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Luboniu oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują kursy, warsztaty czy uczestniczą w kongresach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie kraju jak i w państwach członkowskich UE. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na zagranicznego klienta wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Usługi Berlineo oferowane w Luboniu obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści w sektorze e-commerce pod kątem SEO mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla fachowca nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają dodatkowo także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Luboniu usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane pary językowe

Usługi Berlineo zamawiają nie tylko globalne organizacje. Do zleceniodawców Berlineo należą również mali i średni przedsiębiorcy z Lubonia. Zgodnie z ich potrzebami zapewniamy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. A wśród nich chiński, paszto czy tsonga.

Niezależnie od rodzaju zamawianej usługi tłumaczeniowej w Berlineo zawsze możesz liczyć na szybką realizację - szczególnie w kombinacji z językiem niemiecki, angielskim oraz ukraińskim.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować