Tłumaczenia

Tłumaczenia w Pile

tłumaczenia Piła
01

Garść najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Piły

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zamówienia na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia pisemne nasi zleceniodawcy mogą składać zdalnie.


Gdy już zamówisz tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, doświadczony specjalista zacznie pracę nad zleconym plikiem. Gdy tylko tłumaczenie będzie gotowe, wyślemy je mailem.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń z Piły

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze bardzo proste. W pierwszej kolejności wysyłamy wycenę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest nam dokument do tłumaczenia. Przekazana treść zostanie użyta wyłącznie do opracowania wyceny żądanej usługi. Plik z tekstem możesz udostępnić za pomocą formularza kontaktowego lub jako załącznik maila.


Wycenę przygotujemy w przeciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Prześlij do Berlineo niezbędne informacje o planowanym spotkaniu. Bezzwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Piły

Preferujemy nieskomplikowane rozwiązania. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki świadczenia usług to dewiza Berlineo. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie konsekutywne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega identycznie. Wyślij zapytanie ofertowe za pośrednictwem formularza. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, zaczynamy realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt tłumaczenia w Pile

Cena jednostkowa za przekład pisemny zależy od języka docelowego przekładu oraz tematyki tekstu. Koszt całkowity usługi jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania przekładu pisemnego zależy od objętości materiału źródłowego. Ale jako zamawiający masz możliwość dobrania odpowiedniego tempa realizacji. W praktyce im dłuższa treść, tym dłuższy czas opracowania. W standardzie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie 1250 słów. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do dwudziestu stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia Piła: dla korporacji oraz lokalnych firm

Tłumaczenia w Pile - niezawodne biuro tłumaczeń

Tłumaczenia Piła: firmy, których działalność wykracza poza granice naszego kraju, zazwyczaj korzystają ze wsparcia biura tłumaczeń. Dostawcy usług tłumaczeniowych to zazwyczaj elastyczne firmy, których oferta obejmuje wiele języków oraz różne rodzaje przekładu. Ale poza kompleksową ofertą bardzo istotna jest niezawodność.

 

W Berlineo niezawodność rozumiemy przede wszystkim jako terminowość oraz rzetelność. Zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji już w trybie standardowym, a korzystając z usługi tłumaczenia ekspresowego przekład możesz otrzymać nawet tego samego dnia.

 

Rzetelność osiągamy w dwojaki sposób. Po pierwsze to profesjonalna obsługa oraz doradztwo klienta wspierana kilkudziesięcioosobowym zespołem zawodowych tłumaczy. Na drugiej linii stoi technologia, która automatyzuje procesy okołotłumaczeniowe. To dzięki nowatorskim rozwiązaniom IT możemy oferować krótkie terminy realizacji zleceń oraz niezmienną wysoką jakość naszych usług.

Szybki odbiór tłumaczenia w Pile - paczkomat lub kurier

Obok szybkiej realizacji oraz wysokiej jakości usług w Berlineo zapewniamy również minimum formalności oraz szybkie i wygodne dostawy tłumaczeń uwierzytelnionych. Nie musisz się fatygować, wyczekiwać na kuriera lub listonosza. Dokumenty odbierzesz o dogodnej porze w wybranym paczkomacie

 

Podczas składania swojego zamówienia po prostu podaj właściwy numer telefonu komórkowego oraz najbliższy paczkomat (adres oraz numer). Tłumaczenia w Pile możemy dostarczyć na przykład do następujących paczkomatów: Aleja Poznańska 93 (PIL02N), Kossaka 123 (PIL03N), Zygmunta Starego 20 (PIL04A).

Tłumaczenia w Pile - wiele języków u jednego dostawcy

Firmy o globalnym zasięgu lub przedsiębiorstwa korzystające z usług bądź dostaw podwykonawców prowadzących działalność w różnych krajach członkowskich Unii Europejskiej (i nie tylko) często szukają kompleksowych rozwiązań tłumaczeniowych

 

Berlineo oferuje tłumaczenia w Pile nie tylko w kilku podstawowych językach jak angielski, ukraiński, niemiecki czy hiszpański, ale przede wszystkich wszystkich językach urzędowych UE.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Pile - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z wiodących usług Berlineo. Na rzecz stałych klientów z {miasto_dopełniacz} regularnie wykonujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak angielski, ukraiński czy litewski. A wszystko dostępne bez opuszczania stanowiska pracy - od zamówienia po odesłanie tłumaczenia. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Pile realizowane przez naszą firmę obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty lub biorą udział w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie naszego kraju jak i w państwach członkowskich UE. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na zagranicznego klienta wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Usługi Berlineo oferowane w Pile obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych mająca na celu zwiększenie ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla specjalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają poza wiedzą techniczną także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Pile usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane kombinacje językowe

Z usług Berlineo korzystają nie tylko globalne korporacje. Do zleceniodawców Berlineo należą także mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Piły. Na ich rzecz zapewniamy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki pozaeuropejskie. A wśród nich chiński, paszto czy suazi.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Poza standardowym pakietem języków urzędowych Unii Europejskiej oferujemy również języki azjatyckie oraz afrykańskie.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować