B icon

Profesjonalne usługi lokalizacyjne Berlineo

Lokalizacja treści

Oferujemy profesjonalną lokalizację materiałów marketingowych oraz stron internetowych i oprogramowania. Jest to specjalistyczna usługa realizowana przez native speakerów wraz z asystą naszych wewnętrznych korektorów. Efekt? Treści w pełni dostosowane do rynku docelowego oraz potencjalnych klientów i sukces twojej firmy.

W niektórych sytuacjach zwykłe tłumaczenie pisemne nie wystarczy. Przygotowanie obcojęzycznej wersji materiałów reklamowych, strony internetowej czy oprogramowania wymaga perfekcyjnej adaptacji treści do odbiorców docelowych. Celem lokalizacji jest takie przetłumaczenie i dostosowanie tekstu, aby użytkownicy witryny czy gry mieli wrażenie, że przygotowano ją specjalnie z myślą o nich. Satysfakcja użytkowników przekłada się z kolei na sukces przedsięwzięcia i realne zyski twojej firmy.

Czym właściwie jest lokalizacja treści?

Lokalizacja to proces złożony i wieloetapowy. Jej celem jest wykonanie tłumaczenia zgodnego z oczekiwaniami klienta i potrzebami odbiorców. Przy każdym tego rodzaju projekcie zaangażowani są doświadczeni native speakerzy języków docelowych oraz dodatkowi korektorzy. Wszystko po to, aby nie umknął nam żaden szczegół, a efekt końcowy był doskonały. W przypadku lokalizacji poprawność to o wiele za mało. Aby przetłumaczone treści spełniały funkcję perswazyjną, muszą być dla odbiorców atrakcyjne.

Oznacza to konieczność dużo większej kreatywności w przekładzie, co nie jest umiejętnością, którą każdy tłumacz posiada. Dlatego warto polegać na tak doświadczonych agencjach jak Berlineo. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami w zakresie lokalizacji folderów reklamowych, gier i aplikacji czy stron www. Dziesiątki zadowolonych klientów to najlepszy dowód naszego profesjonalizmu.

Usługi lokalizacyjne w Berlineo

Do kogo skierowane są usługi lokalizacji?

Ten rodzaj usług językowych przeznaczony jest dla wszystkich firm, które myślą o profesjonalnej promocji swoich produktów lub usług na zagranicznych rynkach. Odbiorcami są też agencje kreatywne i interaktywne na co dzień przygotowujące materiały reklamowe w wielu językach. Usługi lokalizacyjne świadczymy także dla twórców gier, aplikacji i programów komputerowych, którzy chcą dotrzeć do szerszego grona użytkowników.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.