Tłumaczenia

Tłumaczenia w Mosinie

tłumaczenia Mosina
01

Garść najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak realizujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze Mosiny

Berlineo to agencja tłumaczeń działająca na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia standardowe wszyscy nasi klienci mogą składać zdalnie.


Jak już zdecydujesz się na przekład lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany tłumacz przystąpi do pracy nad zleconym Berlineo tekstem. Gdy tylko tłumaczenie będzie wykonane, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń z Mosiny

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszej agencji bardzo banalne. Po pierwsze przesyłamy ofertę. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest nam dokument. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na potrzeby przygotowania wyceny żądanej usługi. Dokument możesz wysłać za pośrednictwem formularza lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę opracujemy w przeciągu ok. sześćdziesięciu minut. Jeśli akceptujesz koszt, potwierdź zamówienie opłacając otrzymaną fakturę proforma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Prześlij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym wydarzeniu. Bezzwłocznie sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Mosiny

Preferujemy nieskomplikowane zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste warunki świadczenia usług to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie konsekutywne a nawet copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega identycznie. Wysyłasz zapytanie ofertowe za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, natychmiast zabierzemy się za realizację przekładu. W uzgodnionym terminie otrzymasz wiadomość z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową wyróżnia też profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią lingwiści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Mosinie

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od kombinacji językowej oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt ostateczny tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania tłumaczenia pisemnego zależny jest od objętości materiału do tłumaczenia. Jednakże jako nasz klient masz opcję dobrania odpowiedniego trybu realizacji. W praktyce im dłuższa treść, tym więcej czasu potrzeba na przekład. Normalnie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać przekład pięciu stron maszynopisu. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć nawet do 20 stron rozliczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Mosinie realizowane przez Berlineo

Tłumaczenia Mosina - dla firm, urzędów i organizacji

Tłumaczenia Mosina - zakres działania naszego biura obejmuje również zlokalizowane w Mosinie firmy, organizacje czy jednostki administracyjne. Usługi tłumaczeniowe świadczymy także na rzecz osób prywatnych.

 

Zakres naszej oferty świetnie wpasowuje się w potrzeby zarówno duży międzynarodowych korporacji, jak również spełnia oczekiwania klientów indywidualnych. Ci pierwsi zazwyczaj kładą nacisk na krótkie terminy dostaw i bardzo często składają zamówienia na tłumaczenia ekspresowe lub są zainteresowani realizacją przekładu na wiele języków równocześnie.

 

Osoby prywatne z kolei w większości przypadków potrzebują tłumaczenia uwierzytelnionego dokumentów urzędowych, wyników badań lekarskich, różnego rodzaju dyplomów, zaświadczeń, referencji, jak również dokumentacji sądowej.

Tłumaczenia Mosina - gdzie i kiedy odebrać?

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem, to z pewnością nie wiesz jak wygląda przebieg realizacji zamawianych w Berlineo tłumaczeń. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie ma konieczności przyjeżdżania do naszego biura, gdyż wszystko możesz załatwić telefonicznie lub mailowo. W zasadzie potrzebujesz tylko i wyłącznie smartfon.

 

Aby wysłać zapytanie o cenę skorzystaj ze znajdującego się na samym dole formularza kontaktowego. Załącz dokument (na przykład plik w formacie PDF) lub zdjęcie dokumentu, który chcesz przetłumaczyć, i podaj wymagane dane kontaktowe. Kliknij na przycisk wyślij. Gotowe!

 

Zazwyczaj w przeciągu 60 minut w skrzynce odbiorczej znajdziesz naszą ofertę uwzględniającą koszt oraz termin realizacji. W treści tej wiadomości znajdują się też inne ważne informacje. Na przykład co zrobić, aby skutecznie zamówić wycenioną usługę tłumaczeniową.

 

Jeżeli chodzi o dostawę tłumaczenia w Mosinie, to sprawa jest bardzo prosta. Tłumaczenia standardowe wysyłamy w wersji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail. Tłumaczenia poświadczone wysyłamy kurierem na wskazany adres lub przesyłamy do paczkomatu (przy ulicy Konopnickiej, Sowinieckiej lub Farbiarskiej).

Tłumaczenia ustne w Mosinie

Poza szeroko rozumianymi tłumaczeniami pisemnymi możesz u nas zamówić również usługę tłumaczenia ustnego. Zapewne zastanawiasz się, czy jesteśmy w stanie zorganizować tłumacza języka koreańskiego lub japońskiego, który zapewni przekład podczas negocjacji handlowych z zagranicznym kontrahentem lub na przykład podczas ceremonii ślubu.

 

Wprawdzie koreański czy japoński nie są tak popularne jak język niemiecki, angielski czy ukraiński, ale jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczy nawet mało popularnych języków azjatyckich. Jednak o ile tłumacza języka niemieckiego jesteśmy w stanie zorganizować nawet na ten sam dzień, to o zapotrzebowaniu na tłumaczenia w kombinacji z egzotycznymi językami musisz dać nam znać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Mosinie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to podstawowa usługa naszego biura tłumaczeń. Dla naszych lokalnych klientów regularnie wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak na przykład angielski, ukraiński czy czeski. A wszystko możliwe online - od zamówienia po wysyłkę gotowego przekładu. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Mosinie oferowane przez naszą firmę obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy często organizują szkolenia, warsztaty lub biorą udział w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie kraju jak i za granicą. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Usługi Berlineo oferowane w Mosinie uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale posługują się językiem świata gier komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś producentem gier przeglądarkowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści pod kątem seo w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to praca dla specjalisty nawet na polskim rynku. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wymagają dodatkowo również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Mosinie usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane kombinacje językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko międzynarodowe koncerny. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą również mali i średni przedsiębiorcy z Mosiny. Na ich zlecenie wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami Unii Europejskiej. Naszą ofertę uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich np. wietnamski, farsi czy tswana, somalijski.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować