Tłumaczenia

Tłumaczenia w Kórniku w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia Kórnik
01

Kilka najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak realizujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Kórnika

Berlineo to agencja tłumaczeniowa pracująca na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia ustne nasi zleceniodawcy składają zdalnie.


Gdy już zdecydujesz się na tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, doświadczony tłumacz przystąpi do pracy nad zleconym nam dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie gotowe, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Kórnika

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji tłumaczeń wyjątkowo proste. Po pierwsze przesyłamy ofertę. Aby było to możliwe, potrzebny jest tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko do celu przygotowania wyceny tłumaczenia. Dokument możesz przesłać korzystając z formularza kontaktowego lub jako załącznik maila.


Ofertę otrzymasz w przeciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeśli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę proforma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Prześlij do naszego biura dokładne informacje o planowanym evencie. Szybko określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Kórnika

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane zasady. Widać to na każdym kroku realizacji oferowanych usług. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne zasady współpracy to dewiza Berlineo. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Prześlij zapytanie ofertowe za pośrednictwem maila. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, rozpoczynamy realizację usługi. W zaplanowanym czasie otrzymasz wiadomość z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję odznacza także kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz zespół stanowią osoby znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Kórniku

Cena jednostkowa za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od języka oraz specyfiki treści. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania tłumaczenia pisemnego zależy od ilości słów materiału wyjściowego. Ale jako zleceniodawca masz możliwość dobrania stosownego trybu realizacji. Co do zasady im dłuższy tekst, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. Normalnie w ciągu jednego dnia wykonujemy tłumaczenie 1250 słów. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć do dwudziestu stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia Kórnik - zawsze niezawodnie i na czas

Tłumaczenia w Kórniku od zaufanego biura tłumaczeń

Tłumaczenia Kórnik - w Berlineo tłumaczeniami zajmujemy się od prawie 20 lat. Mamy w związku z tym rozbudowaną sieć zawodowych tłumaczy, a tym samym możliwość obsługi wielu kombinacji językowych. Z naszych usług korzystają lokalne firmy i duże przedsiębiorstwa z całego kraju, jak również korporacje o globalnym zasięgu.

 

Obok specjalistycznych usług tłumaczeniowych dla firm oferujemy wsparcie dla osób prywatnych. Bez zbędnych formalności realizujemy na ich zlecenie tłumaczenia uwierzytelnione (z takich języków jak angielski, niemiecki czy ukraiński). W Berlineo nie ma koniczności osobistego odbioru gotowego przekładu, ponieważ...

Dostawa tłumaczenia w Kórniku - kurier lub paczkomat

Zamówione tłumaczenia w Kórniku dostarczymy za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej lub do paczkomatu. Wszystko zależy od Ciebie - po prostu zdecyduj się na jedną z tych opcji podczas składania zamówienia. Jeżeli wybierzesz dostawę kurierską, podaj dokładny adres.

 

Wybierając umieszczenie koperty z dokumentami w paczkomacie wyszukaj najbliższy okoliczny paczkomat - na przykład przy ul. Poznańskiej 52 (KOR01M) lub Śremskiej 15 (BNN01N) - podaj nam jego numer i nie zapomnij wskazać numery telefonu komórkowego, na który przyjdzie powiadomienie z kodem odbioru. Gotowe. Proste, prawda?

W jakich językach wykonujemy tłumaczenia ustne w Kórniku?

Podobnie jak w przypadku tłumaczeń standardowych czy tłumaczeń uwierzytelnionych zakres kombinacji językowych oferowanych tłumaczeń ustnych w Kórniku nie jest ograniczony do kilku podstawowych języków.

 

Jako zleceniodawca musisz jednak pamiętać, że na potrzeby znacznej ilości zleceń tłumacze muszą dojechać na tłumaczenia ustne w Kórniku. A więc gdy planujesz spotkanie z zagranicznym klientem lub ustalasz termin u notariusza, którego czynności będą obejmowały udział obcokrajowca, skonsultuj się z nami z wyprzedzeniem. Sprawdzimy dostępność i zarezerwujemy dla Ciebie tłumacza.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Kórniku - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to podstawowa usługa Berlineo. Dla naszych lokalnych klientów regularnie realizujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak np. francuski, norweski czy serbski. A wszystko dostępne bez opuszczania biura - od zlecenia po wysyłkę gotowego przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Kórniku oferowane przez nasze biuro obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub uczestniczą w kongresach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych w kraju jak i poza granicami. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe zorientowane na zagranicznego klienta są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Nasze usługi oferowane w Kórniku obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem znakomicie znają język graczy, dzięki czemu swobodnie mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś wydawcą gier przeglądarkowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych na firmowej stronie internetowej w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to zadanie dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wymagają dodatkowo również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Kórniku usługi obejmują również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Z usług Berlineo korzystają nie tylko międzynarodowe koncerny. Do klientów naszej firmy należą również małe i średnie firmy z obszaru Kórnika. Na ich zamówienie wykonujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich na przykład koreański, paszto czy tswana, somalijski.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować