Tłumaczenia

Tłumaczenia w Zielonej Górze w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Zielonej Górze
01

Garść najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Zielonej Góry

Berlineo to agencja pracująca na terenie całego kraju. Zlecenia na tłumaczenia ustne nasi klienci mogą składać przez Internet.


Gdy już zlecisz tłumaczenie lub inną usługę, doświadczony tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym nam plikiem. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń Berlineo z Zielonej Góry

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszym biurze tłumaczeń szczególnie proste. W pierwszej kolejności opracowujemy ofertę. Abyśmy mogli to zrobić, wymagany jest tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie do opracowania oferty przekładu. Tekst możesz wysłać za pomocą formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę prześlemy w ciągu ok. 30 minut. Jeśli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do oferty fakturę. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do naszego biura niezbędne informacje o planowanym spotkaniu. Niezwłocznie sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Zielonej Góry

Preferujemy nieskomplikowane rozwiązania. Można to zauważyć na każdym kroku realizacji zleceń. Niezależnie od ułatwień naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszej firmy. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie kabinowe czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Prześlij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, zaczynamy realizację przekładu. W uzgodnionym terminie dostaniesz maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję odznacza również kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią tłumacze znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt przekładu w Zielonej Górze

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego jest zależna od kombinacji językowej oraz tematyki tekstu. Koszt całkowity przekładu jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależy od ilości słów materiału wyjściowego. Jednakże jako zamawiający masz możliwość wyboru odpowiedniego tempa realizacji. W praktyce im większa objętość tekstu, tym dłuższy czas realizacji. Standardowo w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie 1250 słów. Na życzenie możemy za dopłatą przetłumaczyć nawet do 20 stron na dobę.

02

Tłumaczenia w Zielonej Górze

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Zielonej Góry i okolic

Obecnie gospodarka Zielonej-Góry jest mocno rozproszona na wiele różnych branż. Samo miasto leży w Zielonogórsko-Żarskim Okręgu Przemysłowym. Na jego terenie rozwijają się firmy z branży meblarskiej i papierniczej. Znajdują się fabryki produkcyjne międzynarodowych przedsiębiorstw z sektora motoryzacyjnego. Ponadto dużą rolę odgrywają takie gałęzie przemysłu jak informatyczna, włókiennicza, metalowa, elektryczna czy spożywcza.

 

Szybki rozwój regionu w ciągu ostatnich lat umożliwiło otwarcie się na Europę. Kontakt z zagranicznymi partnerami pozwala przedsiębiorstwom rozrastać na coraz większy teren. Tłumaczenia w Zielonej Górze oferowane przez nasze biuro wspierają ten rozwój. Dzięki swobodnemu przepływowi informacji i nowych technologii wiele firm zyskuje światową renomę.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Zielonej Górze

Międzynarodowy rozwój firm w mieście umożliwiają m.in. Zielonogórska podstrefa Kostrzyńsko-Słubickiej SSE oraz Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dzięki temu osiągalny jest szybki i swobodny przepływ najnowszych rozwiązań i technologii do firm. Zarówno rodzimi, jak i zagraniczni inwestorzy mogą także czerpać wiedzę i doświadczenie od międzynarodowych zespołów badawczych. Do dyspozycji przedsiębiorców oddana jest także Strefa Aktywności Gospodarczej „Spalony Las”, która umożliwia budowę fabryk i rozwój firm transportowych.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Zielonej Górze pomaga firmom w utrzymaniu swobodnego kontaktu z zagranicznymi partnerami. Tłumaczenia przez nas oferowane są dokładne i solidne. Oferujemy długoterminową współpracę z zachowaniem najwyższego stopnia spójności tłumaczonych dokumentów. Ponadto złożenie zamówienia na zlecenie tłumaczenia pisemnego w Berlineo nie jest obarczone nadmiarem formalności. 

Tłumaczenia w Zielonej Górze dla firm usługowych

Otwarcie regionu na Europę i państwa pozaeuropejskie wymaga usług oferowanych przez specjalistyczne biuro tłumaczeń. W Zielonej Górze Berlineo oferuje usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego. Na potrzeby naszych klientów tłumaczymy wszelką dokumentację niezbędną przy przewozie towarów, umowy i dokumenty prawne, a także tłumaczenia specjalistyczne takie jak opisy specyfikacji maszyn. Międzynarodowe korporacje mogą liczyć dzięki nam na swobodny przepływ wszelkich informacji i dokumentów w każdej siedzibie firmy niezależnie od jej lokalizacji.

 

Obecność w sieci to dziś w zasadzie jeden z najważniejszych warunków rozwoju firmy. Nad dotarciem do potencjalnych klientów oraz zainteresowaniem ich usługami lub produktami pracuje sztab specjalistów, w tym programistów i marketingowców.

 

Wyjście na zagraniczny rynek jest trudniejszym zadaniem - do działań pozycjonerskich trzeba dodać jeszcze sprawne przetłumaczenie zawartości witryny. Lokalizacja strony WWW to, mówiąc najprościej, dostosowanie jej pod względem językowym do grupy docelowej. W tym przypadku nie wystarczy zwykłe tłumaczenie zawartości. Konieczne jest również dostosowanie kulturowe.

 

Lokalizacją stron WWW zajmą się specjaliści z Berlineo.

Lista wybranych klientów

Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
TZMO SA
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
03

Tłumaczenia w Zielonej Górze - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z podstawowych usług biura tłumaczeń Berlineo. Dla naszych lokalnych klientów systematycznie realizujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak choćby niemiecki, białoruski czy chorwacki. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po dostawę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Zielonej Górze realizowane przez Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub uczestniczą w kongresach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych na terenie naszego kraju jak i w państwach członkowskich UE. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na pozyskanie zagranicznych klientów są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Nasze usługi oferowane w Zielonej Górze uwzględniają również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier konsolowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn zorientowana na zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to praca dla specjalisty nawet na polskim rynku. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, gdyż wymagają dodatkowo także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Zielonej Górze usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Obok podstawowych usług tłumaczeniowych naszym klientom oferujemy także przekład tekstów specjalistycznych oraz artykułów naukowych. Współpracujemy z firmami działającymi w bardzo specyficznych sektorach. Pracujemy przy projektach dotyczących innowacyjnych produktów, rozwiązań bądź usług, w których często mamy, przy współudziale naszych klientów, wpływ na kształt polskich odpowiedników dla tych nowości.

04

Obsługiwane pary językowe

Nasze usługi zamawiają nie tylko międzynarodowe organizacje. Do klientów naszej firmy należą także małe i średnie firmy z Zielonej Góry. Na ich rzecz realizujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich np. chiński, tajski czy suazi.

Niezależnie od specyfiki branży czy stopnia skomplikowania treści podlegających tłumaczeniu w Berlineo mamy tłumacza, który spełni Twoje oczekiwania.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować