Tłumaczenia

Tłumaczenia w Puszczykowie - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia Puszczykowo
01

Kilka najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak realizujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Puszczykowa

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zlecenia na obszarze całego kraju. Zlecenia na przekład pisemny wszyscy nasi zleceniodawcy mogą składać za pośrednictwem Internetu.


Jak już zdecydujesz się na tłumaczenia pisemne lub inną usługę, wykwalifikowany tłumacz zacznie pracę nad powierzonym Berlineo dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń z Puszczykowa

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo wyjątkowo banalne. Na początku przygotowujemy kosztorys. Aby było to możliwe, potrzebny jest dokument. Przekazana treść zostanie wykorzystana wyłącznie na potrzeby przygotowania kalkulacji kosztów żądanej usługi. Plik z tekstem możesz wysłać za pomocą formularza kontaktowego lub jako załącznik maila.


Ofertę opracujemy w ciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeśli akceptujesz ofertę, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Prześlij do Berlineo niezbędne informacje o zaplanowanym evencie. Niezwłocznie określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu napiszemy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Puszczykowa

Lubimy proste zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszej firmy. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega identycznie. Przesyłasz zapytanie ofertowe za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. W uzgodnionym terminie otrzymasz wiadomość z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową odznacza również kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt przekładu w Puszczykowie

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od języka źródłowego i docelowego oraz specyfiki treści. Koszt usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin realizacji przekładu pisemnego zależy od ilości treści materiału podlegającego tłumaczeniu. Ale jako klient masz opcję wyboru stosownego tempa realizacji. W praktyce im dłuższa treść, tym dłuższy czas realizacji. Przeciętnie w ciągu jednego dnia roboczego wykonujemy przekład pięciu stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć nawet do 20 stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia Puszczykowo - dlaczego warto powierzyć je Berlineo?

Tłumaczenia w Puszczykowie dla wszystkich zleceniodawców

Tłumaczenia w Puszczykowie dla wszystkich - to jest nasza naczelna zasada. Obsłużymy każdego klienta: międzynarodową korporację, osobę prywatną, mała lokalną firmę z polskim kapitałem czy urząd lub organizację. Stosujemy przy tym nieskomplikowane zasady współpracy, która jest możliwa bez zbędnych formalności.

 

Wyślij zapytanie, zapoznaj się z przedstawioną ofertą, a następnie opłać zamówienie. W umówionym terminie zlecone tłumaczenie będzie gotowe.

Tłumaczenia Puszczykowo - czy mogę odebrać w paczkomacie?

Pytanie o możliwość odbioru tłumaczenia (w tym przypadku tłumaczenia uwierzytelnionego) jest uzasadniona, bowiem wielu tłumaczy przysięgłych wymaga odbioru osobistego przetłumaczonych dokumentów. W wielu przypadkach klient musi przy tym dostosować się do tłumacza i przyjechać o wyznaczonej porze. W tym zakresie mamy dla naszych potencjalnych klientów dobrą wiadomość. W Berlineo nie ma potrzeby osobistego odbioru tłumaczenia

 

Gotowy przekład wyślemy zgodnie z wyborem zleceniodawcy do jednego z dostępnych paczkomatów - przy ulicy Poznańskiej lub na przykład przy Dworcowej. Alternatywnie możliwa jest wysyłka kurierem na wskazany adres domowy lub firmowy.

 

Tłumaczenia Puszczykowo - w Berlineo zamówisz nie tylko tłumaczenie poświadczone. Oferujemy także przekład standardowy takich dokumentów jak broszury, instrukcje obsługi, zaświadczenia, opisy produktów itd. Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, by wysłać zapytanie ofertowe.

Tłumaczenia ustne w Puszczykowie - czy tłumacz do mnie dojedzie?

Nie trudno sobie wyobrazić, że nie w każdym mieście dostępny jest tłumacz określonego języka. O ile można się spodziewać, że zawsze znajdzie się tłumacz przysięgły języka niemieckiego, angielskiego czy rosyjskiego, to z mniej popularnymi językami może nie być tak łatwo. Tym bardziej zasadne jest pytanie, czy tłumacz języka japońskiego dojedzie na zlecenie tłumaczenia w Puszczykowie?

 

Tłumaczenia Puszczykowo - w Berlineo dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę tłumaczeniową wszystkim tym, którzy potrzebują wsparcia językowego. Przede wszystkim należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że poza dużymi ośrodkami miejskimi nie ma dostępnych lokalnych tłumaczy posługujących się mniej popularnymi językami.

 

Oznacza to, że muszą dojechać do miejsca realizacji zlecenia, a to często uniemożliwia zamówienie tłumacza na za chwilę. Pamiętaj zatem, by zamawiać usługi tłumacza ustnego z odpowiednim wyprzedzeniem.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Puszczykowie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z podstawowych usług naszego biura tłumaczeń. Na rzecz stałych klientów z {miasto_dopełniacz} każdego dnia opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak francuski, norweski czy słowacki. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po dostawę przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Puszczykowie oferowane przez Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy często organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub biorą udział w kongresach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie kraju jak i poza granicami. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na pozyskanie zagranicznych klientów wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Tłumaczenia oferowane w Puszczykowie obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale znają język graczy, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś dystrybutorem gier komputerowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści pod kątem seo zorientowana na zwiększenie ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla fachowca nawet na polskim rynku. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają obok umiejętności copywriterskich także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Puszczykowie usługi obejmują również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane pary językowe

Z usług Berlineo korzystają nie tylko międzynarodowe spółki. Do klientów naszego biura należą również mali i średni przedsiębiorcy z Puszczykowa i okolic. Na ich zamówienie wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich np. wietnamski, paszto czy tswana, somalijski.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować