Tłumaczenia

Tłumaczenia w Plewiskach

tłumaczenia Plewiska
01

Kilka istotnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Plewisk

Berlineo to agencja tłumaczeniowa działająca na obszarze całego kraju. Zlecenia na tłumaczenia ustne wszyscy zleceniodawcy składają przez Internet.


Gdy już zdecydujesz się na tłumaczenie lub inną usługę, wykwalifikowany specjalista przystąpi do pracy nad powierzonym plikiem. Z chwilą gdy twoje tłumaczenie będzie opracowane, prześlemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń z Plewisk

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze wyjątkowo banalne. Na początku przesyłamy wycenę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest tekst oryginalny. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na potrzeby opracowania wyceny przekładu. Tekst możesz wysłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę otrzymasz w przeciągu mniej więcej 30 minut. Jeżeli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do oferty fakturę proforma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do naszego biura niezbędne informacje o zaplanowanym spotkaniu. Natychmiast sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Plewisk

Lubimy nieskomplikowane zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane warunki świadczenia usług to nasza dewiza. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega tak samo. Prześlij zapytanie ofertowe za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy zaakceptujesz wycenę, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. W zaplanowanym czasie dostaniesz maila z gotowym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową wyróżnia także fachowa obsługa klienta. Nasz zespół stanowią lingwiści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę przekładu w Plewiskach

Cena jednostkowa za tłumaczenie pisemne jest zależna od kombinacji językowej oraz specyfiki tekstu. Koszt ostateczny usługi jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od objętości tekstu materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednakże jako nasz klient masz opcję dobrania odpowiedniego trybu realizacji. W praktyce im więcej tekstu, tym późniejsza data dostawy. Standardowo w ciągu jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie wykonać przekład 5 stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przełożyć nawet do 20 stron standardowych na dobę.

02

Tłumaczenia Plewiska: Berlineo - niezawodne biuro tłumacze

Tłumaczenia w Plewiskach - wszystkie języki w jednym miejscu

Tłumaczenia Plewiska - Berlineo zapewnia szeroką ofertę kombinacji językowych obejmującą nie tylko popularne języki takie jak angielski, niemiecki, ukraiński czy hiszpański. Co do zasady obsługujemy wszystkie języki będące językami urzędowymi Unii Europejskiej.

 

Paletę języków UE uzupełnia lista najważniejszych języków azjatyckich oraz afrykańskich. Wykonujemy również tłumaczenia standardowe z języka obcego na język obcy (np. z angielskiego na francuski). 

Tłumaczenia w Plewiskach - wygodny odbiór w paczkomacie

Gdy potrzebujesz tłumaczenia uwierzytelnionego i zamówisz je w Berlineo, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jeżeli w przypadku Twojego poświadczonego tłumaczenia nie ma presji czasowej i nie potrzebujesz go ad hoc, możesz wybrać wygodną dostawę do wybranego paczkomatu.

  

Składając zamówienie po prostu podaj nam najdogodniejszy i najbliższy paczkomat wskazując jego numer. W Plewiskach będzie to na przykład ul. Grunwaldzka 469B (PLW04M), ul. Kolejowa 85 (PLW02N), ul. Poranna 6 (PLW02M).

 

Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na szybkim odbiorze, zawsze możesz odebrać dokumenty osobiście w naszym poznańskim biurze. Pamiętaj jednak, że ze względu na obowiązujące nas przepisy RODO dokumenty możemy wydać tylko i wyłącznie osobie zlecającej lub osobie trzeciej posiadającej upoważnienie.

Tłumaczenia w Plewiskach zawsze na czas

W Berlineo bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś firmom  - tym dużym i tym małym - zależy na czasie. Wszystko dzieje się szybko: przedsiębiorcy muszą błyskawicznie podejmować decyzje, menadżerowi natychmiast wdrażać nowe procesy, produkty itp. Z myślą o tym niesłychanym tempie, z jakim musi sobie radzić globalny i lokalny biznes, wprowadziliśmy usługę tłumaczeń ekspresowych.

 

Wybierając tłumaczenie w ekspresowym trybie realizacji masz pewność możliwie najkrótszego terminu przekazania gotowego przekładu. W trakcie procesu przekładu wspierają nas zaawansowane narzędzie translatorskie (pamięć tłumaczeniowa, glosariusze) oraz doświadczeni tłumacze, korektorzy oraz konsultanci merytoryczni.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Plewiskach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z głównych usług biura tłumaczeń Berlineo. Na zlecenie lokalnych klientów co dzień realizujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak np. francuski, fiński czy serbski. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Plewiskach realizowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych w kraju jak i w państwach członkowskich UE. Tłumaczenia zapewniamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe zorientowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w Plewiskach obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale posługują się językiem branżowym, dzięki czemu o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś wydawcą gier mobilnych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn w celu zwiększenia ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla specjalisty nawet na polskim rynku. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają obok umiejętności copywriterskich również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Plewiskach usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane kombinacje językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko międzynarodowe przedsiębiorstwa. Do klientów naszego biura należą również mali i średni przedsiębiorcy z Plewisk i okolic. Na ich rzecz realizujemy tłumaczenia na wszystkie języki państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich na przykład japoński, paszto czy suazi.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować