Tłumaczenia

Tłumaczenia w Komornikach

tłumaczenia Komorniki
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Komorników

Berlineo to agencja świadcząca usługi tłumaczeniowe na obszarze całego kraju. Zamówienia na usługi tłumaczeniowe wszyscy zleceniodawcy składają zdalnie.


Jak już zamówisz tłumaczenia pisemne lub inną usługę, wykwalifikowany specjalista rozpocznie pracę nad twoim dokumentem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie zrealizowane, prześlemy je drogą mailową.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo z Komorników

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo wyjątkowo proste. Najpierw przygotowujemy wycenę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest nam dokument. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko na potrzeby opracowania oferty żądanej usługi. Dokument możesz przesłać korzystając z formularza kontaktowego lub jako załącznik maila.


Wycenę przygotujemy w ciągu około 60 minut. Jeżeli akceptujesz cenę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do naszego biura niezbędne informacje o zaplanowanym evencie. Bezzwłocznie sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Komorników

Preferujemy nieskomplikowane zasady. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez niepotrzebnych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega identycznie. Wyślij zapytanie ofertowe za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem dostaniesz maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro wyróżnia też fachowa obsługa klienta. Nasz personel stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Komornikach

Cena za przekład pisemny zależy od kombinacji językowej oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt całkowity usługi jest tym wyższy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od ilości treści materiału źródłowego. Jednakże jako zleceniodawca masz możliwość wyboru optymalnego dla siebie tempa realizacji. W praktyce im dłuższa treść, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. W standardzie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać przekład pięciu stron maszynopisu. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przełożyć nawet do dwudziestu stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia Komorniki - kompleksowa oferta Berlineo

Tłumaczenia w Komornikach - korporacje, firmy, klienci indywidualni

W Komornikach można zaobserwować koncentrację firm z sektora motoryzacyjnego. To właśnie tu swoją siedzibę ma jeden z kluczowych dystrybutorów maszyn budowlanych, producent naczep oferujący również usługi serwisowe oraz sprzedaż części zamiennych. Swoje centrum dystrybucyjne w Komornikach zlokalizował jeden z czołowych niemieckich producentów samochodów. Dla klientów z tej branży oferujemy profesjonalne tłumaczenia dla przemysłu samochodowego.

 

Komorniki stanowią bardzo dobry węzeł komunikacyjny, dlatego są idealną lokalizacją dla centr logistyczno-dystrybycyjnych. Swoje hale logistyczne ma w Komornikach kilka firm transportowych, w tym również duże międzynarodowe korporacje. Również przedsiębiorstwa z tej gałęzi przemysłu znajdą w naszej ofercie dostosowane do ich potrzeb usługi, a w tym tłumaczenia techniczne oraz ekspresowy tryb realizacji pilnych zleceń.

 

Osoby prywatne mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie usługi tłumaczenia poświadczonego. W ofercie mamy usługi w kombinacji z wszystkimi językami urzędowymi UE, a usługi realizujemy sprawnie i szybko. W przypadku podstawowych języków (niemiecki, angielski, rosyjski, ukraiński) dostawa możliwe jest już następnego dnia roboczego.

Tłumaczenia Komorniki - odbiór w paczkomacie

Paczkomaty zdominowały ostatnio sektor dostawy towarów, ponieważ jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W Berlineo również korzystamy z usług dostawy tłumaczeń w Komornikach do paczkomatu. Wystarczy wyraźnie zaznaczyć to podczas składania zamówienia i wybrać jedną z lokalizacji (np. paczkomat przy ulicy Młyńskiej 4, Malinowskiego 9 lub Nizinnej 10).

 

Dotyczy to oczywiście tylko i wyłącznie tłumaczeń uwierzytelnionych, a więc tych poświadczonych podpisem i pieczątką tłumacza przysięgłego. Pamiętaj jednak, że gdy zależy Ci na czasie, zawsze możesz odebrać swoje dokumenty w naszym poznańskim biurze lub zaznaczyć, że w pierwszej kolejności chcesz otrzymać skan tłumaczenia.

Tłumaczenia ustne w Komornikach

Zastanawiasz się, czy możliwe są tłumaczenia ustne w Komornikach? Jest to jak najbardziej możliwe. Zazwyczaj taka usługa realizowana jest przez tłumaczy dojeżdżających z Poznania lub innych dużych ośrodków miejskich. Tłumaczy rzadkich języków azjatyckich (np. koreańskiego) lub egzotycznych języków afrykańskich jest w naszym kraju niewielu, dlatego też muszą ewentualnie przyjechać do miejsca świadczenia usługi.

 

Popularne języki takie jak na przykład angielski, ukraiński, niemiecki czy hiszpański, nie powinny stanowić większego wyzwania. Weź jednak pod uwagę, że w przypadku zamawiania usługi na ten sam dzień, koszt realizacji może być wyższy niż wtedy, gdy zarezerwujesz ją z wyprzedzeniem.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Komornikach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to kluczowa usługa biura tłumaczeń Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} regularnie realizujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak niemiecki, białoruski czy serbski. A wszystko możliwe online - od zamówienia po wysyłkę przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Komornikach realizowane przez Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy, warsztaty czy uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych na terenie Polski jak i poza granicami. Tłumaczenia zapewniamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na zagranicznego klienta są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Tłumaczenia oferowane w Komornikach obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy, w związku z czym swobodnie mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś dystrybutorem gier konsolowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn zorientowana na zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla specjalisty nawet na polskim rynku. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają obok umiejętności copywriterskich również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Komornikach usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Z naszych usług korzystają nie tylko globalne firmy. Do klientów naszego biura należą także mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Komorników. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami UE. Naszą ofertę uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich na przykład wietnamski, tajski czy suazi.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować