B icon

Kompleksowa obsługa techniczna międzynarodowych eventów

Usługi konferencyjne

 

Profesjonalne usługi konferencyjne od A do Z to nasza specjalność. Agencja Berlineo wyróżnia się na tle konkurencji kompleksowym podejściem do obsługi eventów. W naszym biurze zamówisz nie tylko tłumaczenie ustne, ale także wyposażenie techniczne i pozostałe usługi dodatkowe.

Nasze biuro podchodzi do konferencji w sposób kompleksowy. Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną przez cały czas trwania eventu - od dostarczenia i montażu sprzętu, po jego konfigurację i kontrolę poprawnego funkcjonowania, a także rejestrację uczestników oraz wydawanie zestawów słuchawkowych. Nasz fachowy zespół techników zadba o każdy szczegół, tak aby spotkanie przebiegło bez zakłóceń.

Poza sprzętem do tłumaczenia nasza specjalność to jednak przede wszystkim bogata oferta tłumaczeń kabinowych. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami konferencyjnymi w całym kraju, którzy mogą pochwalić się znakomitym przygotowaniem i doświadczeniem liczącym setki godzin przepracowanych w kabinie. Farmacja, energetyka czy IT - bez względu na tematykę, tłumacze będą świetnie przygotowani merytorycznie. Masz na to naszą gwarancję.

Tłumaczenie symultaniczne w wielu językach

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia ustne nie tylko w zakresie najpopularniejszych języków, jak angielski czy niemiecki, ale także wielu innych, na przykład rumuńskiego czy słowackiego. Realizujemy również tłumaczenia kabinowe w systemie „relay”.

Takie rozwiązanie stosuje się wtedy, gdy niemożliwe jest wykonanie bezpośredniego tłumaczenia między dwoma językami (np. czeskim i rosyjskim). W takich sytuacjach tłumacze posiłkują się przekładem na język polski, pełniący funkcję języka pośredniczącego (a więc tłumacze rosyjskiego tłumaczą na podstawie przekładu czeski-polski i odwrotnie).

Usługi konferencyjne Berlineo to:

Nasi klienci to najlepsze referencje

Zaufały nam już setki klientów z Polski i Europy. Ty również możesz powierzyć nam organizację swojej konferencji – przedstaw nam swoje oczekiwania, a przygotujemy ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza wyceny lub mailowo. W możliwie najkrótszym czasie przedstawimy szczegóły oferty profesjonalnej obsługi twojej konferencji.

Jeżeli chcesz sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje, zapraszamy na naszego bloga. Znajdziesz tam szczegółowe informacje między innymi na temat wybranych realizacji w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz obsługi konferencji.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować