Tłumaczenia

Tłumaczenia w Gliwicach dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia w Gliwicach
01

Kilka podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zamówienia na tłumaczenia w Gliwicach

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zlecenia na obszarze całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ustne wszyscy nasi zleceniodawcy składają online.


Jak już zlecisz tłumaczenia pisemne lub inną z oferowanych usług, doświadczony tłumacz rozpocznie pracę nad zleconym Berlineo dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, prześlemy je mailem.

Jak zamówić tłumaczenie w agencji tlumaczeń z Gliwic

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji bardzo proste. Na początku sporządzamy wycenę. Aby to zrobić, wymagany jest tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie użyta tylko do celu przygotowania kalkulacji kosztów żądanej usługi. Plik z tekstem możesz wysłać za pomocą formularza lub jako załącznik maila.


Ofertę opracujemy w ciągu około trzydziestu minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji usługi, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę proforma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Prześlij do naszego biura niezbędne informacje o planowanym evencie. Niezwłocznie sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Gliwic

Lubimy nieskomplikowane rozwiązania. Można to zauważyć na każdym kroku realizacji zamówień. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste warunki współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Wysyłasz zapytanie za pośrednictwem formularza. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia również profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt tłumaczenia pisemnego w Gliwicach

Cena za usługi przekładu pisemnego jest zależna od języka oryginalnego i docelowego oraz tematyki treści. Koszt przekładu jest tym większy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależny jest od ilości treści materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednakże jako klient masz opcję dobrania stosownego tempa realizacji. W praktyce im dłuższy tekst, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. Standardowo w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie 1250 wyrazów. Na życzenie klienta możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Gliwicach

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Gliwic oraz okolic

Gliwice są jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych na Śląsku. Doskonałe zaplecze badawczo-rozwojowe wpływa na dynamiczny rozwój przemysłu high-tech. Na terenie miasta i w jego okolicach znajduje się wiele siedzib międzynarodowych firm z branży automotive. Zajmują się one produkcją samochodów, podzespołów i części do nich. Świetna lokalizacja miasta na przecięciu dwóch autostrad A1 i A4 daje duże możliwości dla firm logistycznych zajmujących się transportem, przeładunkiem i magazynowaniem towarów.

 

Tłumaczenia w Gliwicach wykonywane przez nasze biuro są ściśle powiązane z powyższymi branżami. Nasi tłumacze świetnie przygotowani pod względem językowym i merytorycznym wykonują zarówno pisemne, jak i tłumaczenia ustne. Oferujemy solidny i dokładny przekład wszelkich tekstów specjalistycznych czy dokumentów prawnych. 

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Gliwicach

Zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy mogą liczyć w Gliwicach na wiele udogodnień i możliwości rozwoju. Na terenie miasta funkcjonuje gliwicka podstrefa Katowickiej SSE. Ponadto działa uznany na całym świecie Technopark Gliwice z doskonałą infrastrukturą wspomagającą przepływ nowych technologii do firm. Obecnie na jego terenie mają już swoje siedziby międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży automotive i IT.

 

To właśnie dla takich firm biuro Berlineo oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe obejmujące tłumaczenia standardowe, specjalistyczne, uwierzytelnione czy lokalizację oprogramowania, stron www oraz gier.

 

Dotarcie ze swoim produktem lub usługą do zagranicznych klientów wymaga podjęcia przemyślanych i skutecznych kroków. Lokalizacja oprogramowania to specyficzna usługa, która pomoże pozyskać odbiorców spoza Polski.

 

Tłumaczenie oprogramowania (np. na potrzeby pracy w korporacji) czy tłumaczenie aplikacji mobilnych wymaga idealnego dostosowania do odbiorców. W tym przypadku nie wystarczy tłumaczenie 1:1.

Tłumaczenia w Gliwicach dla firm usługowych

Berlineo wyróżnia się na tle konkurencyjnych biur tłumaczeniowych solidnością i profesjonalizmem. Wszelkie tłumaczenia specjalistyczne z takich branż jak IT czy automotive zlecane są tłumaczom posiadającym przygotowanie merytoryczne. Dzięki temu przekład wszelkich specyfikacji technicznych maszyn produkcyjnych, regulaminów, dokumentacji oprogramowania jest wykonany z niezwykłą dokładnością i wiernością oryginału. Ponadto nasza firma zajmuje się lokalizacją zarówno oprogramowania, jak i materiałów marketingowych.

 

Tłumaczenia w Gliwicach realizowane przez specjalistów z Berlineo to także przekład ustny. Tłumaczenia symultaniczne, czyli te realizowane w czasie rzeczywistym, to usługa niezbędna przede wszystkim na konferencjach, szkoleniach i innych spotkaniach w międzynarodowym gronie, kiedy potrzebna jest komunikacja ze wszystkimi uczestnikami w tym samym czasie.

Lista wybranych klientów

AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Gliwicach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z kluczowych usług agencji Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} każdego dnia opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak rosyjski, ukraiński czy słowacki. A wszystko dostępne zdalnie - od zamówienia po dostawę gotowego tłumaczenia. Aby otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Gliwicach oferowane przez naszą agencję obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych w kraju jak i za granicą. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na pozyskanie zagranicznych klientów są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia w Gliwicach obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze znakomicie posługują się językiem świata gier komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych na firmowej stronie internetowej mająca na celu zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to zadanie dla fachowca nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, gdyż wymagają poza wiedzą techniczną również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Gliwicach usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Gliwicach świadczy również usługi okołotłumaczeniowe obejmujące między innymi DTP. To, mówiąc w skrócie, przygotowanie w formie cyfrowej materiałów (tekstu i grafiki) do druku. Jeżeli wydruki (ulotka, plakat, banner, oferta etc.) mają być opublikowane w kilku językach, zawartość wymaga profesjonalnego tłumaczenia, a następnie fachowego składu.

 

Tłumaczenie ze składem DTP to kolejna specjalistyczna usługa świadczona przez Berlineo.

04

Obsługiwane języki

Nasze usługi zamawiają nie tylko duże firmy. Do klientów Berlineo należą też małe i średnie firmy z miasta Gliwic. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem realizujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. A wśród nich japoński, indyjski czy tsonga.

Nasze biuro tłumaczeń w Gliwicach świadczy także tłumaczenia ustne. Dzięki szerokiej ofercie kombinacji językowych każda firma niezależnie od branży może liczyć na rzetelny i dokładny przekład wszelkich treści.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować