Tłumaczenia

Tłumaczenia w Przeźmierowie

tłumaczenia Przeźmierowo
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze Przeźmierowa

Berlineo to agencja pracująca na obszarze całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ustne nasi klienci mogą składać zdalnie.


Gdy już zlecisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną z oferowanych usług, odpowiedni tłumacz przystąpi do pracy nad zleconym nam dokumentem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie opracowane, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń Berlineo z Przeźmierowa

Zlecanie przekładu pisemnego jest w naszej agencji wyjątkowo banalne. W pierwszej kolejności sporządzamy kosztorys. Aby było to możliwe, wymagany jest plik źródłowy. Przekazana treść zostanie użyta wyłącznie na potrzeby przygotowania wyceny tłumaczenia. Tekst możesz przesłać za pomocą formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę przygotujemy w przeciągu około 60 minut. Jeśli akceptujesz cenę, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do oferty fakturę pro forma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do naszego biura niezbędne informacje o planowanym wydarzeniu. Szybko sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Przeźmierowa

Lubimy nieskomplikowane rozwiązania. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji oferowanych usług. Niezależnie od ułatwień wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki świadczenia usług to dewiza naszej firmy. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Wyślij zapytanie ofertowe za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy zaakceptujesz wycenę, rozpoczynamy realizację usługi. Zgodnie z planem dostaniesz maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza także kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią osoby znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich obowiązków należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Przeźmierowie

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego zależy od języka docelowego przekładu oraz tematyki treści. Koszt całkowity usługi tłumaczenia jest tym wyższy, im większa objętość. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od ilości stron materiału do tłumaczenia. Ale jako klient Berlineo masz możliwość dobrania stosownego tempa realizacji. Co do zasady im większa objętość tekstu, tym więcej czasu trwa tłumaczenie. Przeciętnie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie 1250 słów. Na życzenie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć nawet do 20 stron rozliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia Przeźmierowo - wybierz kompetentne biuro tłumaczeń

Tłumaczenia dla Przeźmierowa od Berlineo

Reprezentujesz duże przedsiębiorstwo lub prowadzisz lokalną firmę: nasza kompleksowa oferta tłumaczeniowa jest opracowana z myślą o obsłudze firm. Na liście naszych zleceniodawców przodują duże przedsiębiorstwa produkcyjne oraz międzynarodowe korporacje o globalnym zasięgu. Wśród oferowanych przez Berlineo tłumaczeń jest szereg usług, z których korzystają mniejsze lokalne firmy.

 

Jesteś klientem indywidualnym: w Berlineo zlecisz tłumaczenia poświadczone wszelkiego rodzaju dokumentacji urzędowej, sądowej, ubezpieczeniowej czy zdrowotnej. Jesteśmy również ekspertami w tłumaczeniach medycznych.

 

Jesteś urzędnikiem lub reprezentujesz jednostkę administracyjną: wykonujemy również tłumaczenia na zlecenie administracji publicznej. Wystąpienia publiczne, wyjazdy studyjne, konferencje, materiały promocyjne (foldery, strony www), obsługa techniczna to tylko przykłady naszych realizacji dla tego typu klienta.

Czy tłumaczenia w Przeźmierowie mogę odebrać w paczkomacie?

W Berlineo stawiamy na proste rozwiązania. Dlatego jeżeli nie uznasz, że musisz szybko odebrać gotowe tłumaczenie poświadczone osobiście w naszej firmie, dokumenty prześlemy do wskazanego paczkomatu. W Przeźmierowie paczkomaty znajdują się między innymi przy ulicy Rynkowej 75 C czy ul. Kościelnej 16.

 

Oczywiście wysyłce podlegają wyłącznie zlecenia na tłumaczenia uwierzytelnione, które mają formę oficjalnego dokumentu opatrzonego pieczęcią oraz podpisem tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia niepoświadczone, a więc takie, które nie wymagają podpisu, dostarczamy standardowo jako plik wysyłany pocztą elektroniczną.

Kto wykonuje tłumaczenia ustne w Przeźmierowie?

Zapewne nie trudno się zorientować, że nie w każdym mieście dostępni są tłumacze choćby kilku najpopularniejszych języków obcych. Jako najpopularniejsze przyjmijmy niemiecki, angielski, ukraiński, hiszpański, francuski oraz włoski.

 

Nawet w dużych miastach czasami jest problem z dostępnością profesjonalnych tłumaczy wskazanych powyżej języków. Tłumaczenia ustne w Przeźmierowie wykonują zazwyczaj specjaliści stacjonujący na stałe w Poznaniu. Jako zleceniodawca musisz jednak wiedzieć, że ni zawsze jest opcja, aby zamówić tłumacza na za 2 godziny.

 

Nawet jeżeli dojazd do Przeźmierowa nie trwa tak długo, to nie zawsze jest to możliwe. Dlatego pamiętaj, aby zapotrzebowanie na tego typu usługi tłumaczeniowe zgłaszać z wyprzedzeniem, najlepiej kilkudniowym.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Przeźmierowie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z wiodących usług Berlineo. Dla naszych lokalnych klientów co dzień realizujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak na przykład francuski, fiński czy słoweński. A wszystko dostępne bez opuszczania stanowiska pracy - od zlecenia po wysyłkę gotowego przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Przeźmierowie oferowane przez nasze biuro obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych w kraju jak i za granicą. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na rynki zagraniczne wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Tłumaczenia w Przeźmierowie uwzględniają również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem branżowym, w związku z czym swobodnie mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś wydawcą gier mobilnych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to zadanie dla specjalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, ponieważ wymagają poza wiedzą techniczną także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Przeźmierowie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane kombinacje językowe

Nasze usługi zamawiają nie tylko ogólnoświatowe koncerny. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą również małe i średnie firmy z Przeźmierowa i okolic. Zgodnie z ich potrzebami realizujemy przekład na wszystkie języki Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich np. koreański, farsi czy tswana, somalijski.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować