Tłumaczenia

Tłumaczenia w Sopocie dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia w Sopocie
01

Garść ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze Sopotu

Berlineo to agencja tłumaczeń zapewniająca usługi translatorskie na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia pisemne wszyscy zleceniodawcy składają online.


Jak już zamówisz tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, odpowiedni specjalista zacznie pracę nad twoim plikiem. Jak tylko tłumaczenie będzie wykonane, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić tłumaczenie w biurze tłumaczeń z Sopotu

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji bardzo banalne. Po pierwsze wysyłamy wycenę. Aby było to możliwe, wymagany jest plik z tekstem źródłowym. Udostępniona treść zostanie użyta tylko na potrzeby przygotowania oferty żądanej usługi. Tekst możesz wysłać za pomocą formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę otrzymasz w przeciągu około trzydziestu minut. Jeśli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Prześlij do Berlineo niezbędne informacje o planowanym spotkaniu. Bezzwłocznie określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Sopotu

Lubimy nieskomplikowane zasady współpracy. Widać to na każdym kroku realizacji zamówień. Niezależnie od ułatwień wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane zasady współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Przesyłasz zapytanie ofertowe za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. W uzgodnionym terminie otrzymasz wiadomość z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro wyróżnia też profesjonalna obsługa klienta. Naszą załogę stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Sopocie

Cena jednostkowa za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od kombinacji językowej oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego jest uzależniony od ilości słów materiału wyjściowego. Jednak jako klient Berlineo masz możliwość dobrania stosownego trybu realizacji. W praktyce im więcej stron, tym dłuższy czas opracowania. Normalnie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie pięciu stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do dwudziestu stron standardowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Sopocie

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Sopotu i okolic

Sopot to bez wątpienia jedno z bardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Polsce. Usytuowanie nad Morzem Bałtyckim, ciekawa infrastruktura, dobrze rozwinięta gospodarka - dzięki temu Sopot to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie nie tylko wśród turystów.

 

Województwo pomorskie, a tym samym trzech jego największych przedstawicieli, czyli Trójmiasto, uznawane jest za najszybciej rozwijający się region w Polsce. W 2017 roku województwo osiągnęło aż 7- procentowy wzrost PKB.

 

Gospodarka Sopotu to przede wszystkim doskonale rozwinięty przemysł morski i stoczniowy, ale także elektrotechniczny, papierniczy i drzewny. Prężnie działa również sektor usługowy (przede wszystkim turystyka) oraz budownictwo.

 

Inwestorzy chętnie wybierają Sopot na miejsce zakładania nowych biznesów lub inwestują w rozwój tych już istniejących. Dodatkowym atutem Sopotu jest położenie niemal na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych.

 

Im więcej okazji do inwestowania i budowania nowych marek, tym większy kapitał zagraniczny, a co za tym idzie - także potrzeba międzynarodowej komunikacji. Tłumaczenia w Sopocie, zarówno pisemne jak i ustne, na najwyższym poziomie zapewni Berlineo.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Sopocie

Parki technologiczne i naukowe to wyjątkowe miejsca, które sprzyjają rozwojowi biznesów z różnych dziedzin. To kompleks nieruchomości z bogatym zapleczem technicznym (na przykład laboratoria czy sale informatyczne), dzięki któremu możliwe jest rozwijanie swojej działalności.

 

Takim ośrodkiem w województwie pomorskim jest Pomorski Park Naukowo - Technologiczny w Gdyni. Zrzesza prawie 250 firm z różnych sektorów gospodarki, dysponuje również doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi, dzięki czemu możliwe jest organizowanie warsztatów, konferencji i szkoleń.

 

Im więcej możliwości tym więcej wyzwań - jednym z nich jest międzynarodowa komunikacja. Wyjście z towarem lub usługą na zagraniczny rynek lub nawiązanie współpracy z zagranicznym przedstawicielem to spore wyzwanie. Dlatego niezbędne jest profesjonalne wsparcie tłumacza na wszystkich polach działalności firmy. Tłumaczeniami w Sopocie z powodzeniem zajmuje się Berlineo.

Tłumaczenia w Sopocie dla firm usługowych

Nasze biuro tłumaczeń w Sopocie świadczy usługi dla wszystkich podmiotów - małych i dużych. Bogata oferta pozwala na kompleksową obsługę wielkich korporacji i koncernów, a także sektora usług doradczych, prawniczych czy programistycznych.

 

Tłumacze zrzeszeni w Berlineo to nie tylko specjaliści w kwestii znajomości języka. Mają również bogate zaplecze merytoryczne w różnych branżach, dzięki czemu przekład jest zawsze na najwyższym poziomie.

Lista wybranych klientów

EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
Kompania Piwowarska S.A.
03

Tłumaczenia w Sopocie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to podstawowa usługa agencji Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie realizujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak choćby niemiecki, ukraiński czy chorwacki. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zamówienia po dostawę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Sopocie realizowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym potrzebują wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie naszego kraju jak i poza granicami. Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Nasze usługi oferowane w Sopocie obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem doskonale znają język graczy, dzięki czemu swobodnie mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś wydawcą gier komputerowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn zorientowana na zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, gdyż wymagają obok wiedzy z zakresu Content Marketingu również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Sopocie usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Lokalizacja to specyficzna usługa polegająca na tłumaczeniu zawartości (witryny internetowej, aplikacji czy właśnie gier) na inny język. Istotne jest jednak to, że nie wystarczy wierne tłumaczenie. Niezbędne jest dostosowanie contentu do grupy docelowych odbiorców. Berlineo świadczy usługi lokalizacji gier video na najwyższym poziomie już od wielu lat.

 

Międzynarodowe spotkania są wymagające nie tylko pod kątem komunikacji, ale także w kwestiach organizacji. Jeżeli konferencja, warsztaty czy event odbywają się za granicą, zakup biletów na autokar czy samolot, a także zarezerwowanie noclegów dla grupy może wymagać pomocy tłumacza. W Berlineo świadczymy kompleksowe usługi nie tylko tłumaczeniowe - pomagamy również w załatwianiu formalności z zagranicznymi podmiotami.

04

Oferowane pary językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko globalne organizacje. Do klientów Berlineo należą także małe i średnie firmy z Sopotu. Na ich rzecz realizujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. A wśród nich chiński, farsi czy tswana, somalijski.

Tłumaczenia w Sopocie realizujemy na wiele języków. Są to przede wszystkim języki europejskie, ale również te spoza Europy.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować