Tłumaczenia

Tłumaczenia w Łodzi - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia w Łodzi
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Łodzi

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zamówienia na terenie całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia pisemne nasi klienci mogą składać online.


Gdy już zlecisz przekład lub inną usługę, odpowiedni tłumacz rozpocznie pracę nad powierzonym dokumentem. Z chwilą gdy twoje tłumaczenie będzie opracowane, dostarczymy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Łodzi

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo szczególnie banalne. Na początku przesyłamy wycenę. Aby było to możliwe, wymagany jest tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie użyta tylko i wyłącznie na potrzeby przygotowania wyceny przekładu. Plik z tekstem możesz wysłać za pośrednictwem formularza lub jako załącznik e-maila.


Ofertę przygotujemy w przeciągu mniej więcej sześćdziesięciu minut. Jeśli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną fakturę pro forma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym evencie. Bezzwłocznie sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Łodzi

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady. Jest to widoczne na każdym kroku realizacji zleceń. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom zapewniamy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne zasady współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega identycznie. Wyślij zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z wykonanym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro wyróżnia też fachowa obsługa klienta. Nasz zespół stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt usługi tłumaczenia w Łodzi

Cena za przekład pisemny jest zależna od języka docelowego przekładu oraz tematyki tekstu. Koszt ostateczny usługi przekładu jest tym wyższy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego zależy od objętości materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednak jako zamawiający masz możliwość dobrania optymalnego dla siebie trybu realizacji. Zasadniczo im dłuższa treść, tym późniejsza data dostawy. W standardzie w ciągu 24 godzin wykonujemy tłumaczenie pięciu stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Łodzi dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Łodzi i okolic

Łódź od dawna znana jest ze świetnie rozwijającego się przemysłu włókienniczego. Obecnie branża ta nie jest jedyną, która przyciąga zagranicznych inwestorów. Dzięki swojej lokalizacji Łódź jest także doskonałym miejscem dla rozwoju logistyki. Świetnie rozwijają się także nowe technologie oraz centra usług dla biznesu. Dużą rolę w łódzkiej gospodarce odgrywa także produkcja sprzętu AGD.

 

Siedziby zagranicznych firm oraz polskich o zasięgu międzynarodowym znajdujące się na terenie miasta zwiększają popyt na usługi tłumaczeniowe. Nasze biuro tłumaczeń w Łodzi świadczy zarówno usługi tłumaczenia pisemnego, jak i ustnego. Dzięki kompleksowej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby firm niezależnie od branży, w której działają.

Parki technologiczne w Łodzi

Parki technologiczne są najlepszym miejscem dla transferu innowacyjnych rozwiązań do firm. Bionanopark w Łodzi wyposażony jest w najnowocześniejsze laboratoria, w których firmy mogą zlecić badania swoich produktów czy nowych technologii. Przeznaczone są głównie dla przedsiębiorstw z takich branż jak kosmetyczna, farmaceutyczna, spożywcza czy paliwowa. Tak doskonałe zaplecze naukowo-rozwojowe zachęciło już wielu zagranicznych inwestorów do zakładania siedzib firm w tamtejszym regionie.

 

Tłumaczenia w Łodzi świadczone przez nasze biuro pozwalają na szybki przepływ informacji i dokumentów w firmach o międzynarodowym zasięgu. Wszędzie tam, gdzie liczy się jakość przekładu, jego dokładność i sprawna obsługa zleceń, Berlineo sprawdzi się doskonale. Profesjonalizm i rzetelność są cechami, które wyróżniają nasze biuro na tle konkurencji. 

Tłumaczenia w Łodzi dla firm usługowych

Łódź jest także siedzibą wielu międzynarodowych korporacji z oddziałami zlokalizowanymi w różnych rejonach świata. W strukturze takich firm komunikacja nie może być ograniczona umiejętnościami językowymi pracowników.

 

Berlineo świadczy usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości, które pozwalają zachować kontakt pomiędzy każdą komórką firmy. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty, umowy, szkolenia, artykuły specjalistyczne czy inne treści niezbędne dla zachowania ciągłości pracy w międzynarodowych firmach.

 

Ale to nie wszystko, co możemy im zaoferować. W wielu przypadkach firmy usługowe mają możliwość świadczenia usług niezależnie od lokalizacji geograficznej ich klienta. Aby jednak pozyskać klientów z różnych obszarów językowych i kulturowych, trzeba dotrzeć do nich ze swoją ofertą.

 

Wyszukiwarki internetowe to narzędzie najczęściej wykorzystywane przy wyszukiwania informacji, produktów oraz usług. Jeżeli zatem chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do klientów zagranicznych, musisz zadbać o stronę lub sklep internetowy. Ale nie tylko layout graficzny i design są ważne.

 

Każdy marketingowiec wie, że istotnym elementem strategii jest Content Marketing. To właśnie treści publikowane na firmowych stronach WWW informują konsumentów oraz potencjalnych partnerów biznesowych o szczegółach Twojej oferty. Profesjonalna lokalizacja treści pozwoli przyciągnąć ich uwagę.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Łodzi - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to zasadnicza usługa Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie realizujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak choćby francuski, ukraiński czy chorwacki. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po wysyłkę gotowego przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Łodzi realizowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty lub uczestniczą w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych na terenie Polski jak i za granicą. Tłumaczenia zapewniamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w Łodzi obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu swobodnie mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś wydawcą gier konsolowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych na firmowej stronie internetowej mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla fachowca nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają obok wiedzy z zakresu Content Marketingu również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Łodzi usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Berlineo oferuje najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne. Łódź jest miastem, w którym prężnie rozwijają się firmy z branży IT czy automotive. W firmach takich często potrzebny jest przekład nie tylko dokumentów, ale także specyfikacji technicznej maszyn czy tłumaczenie dokumentacji firmowej.

 

Tłumaczenia tego rodzaju są niezwykle trudne, dlatego zlecamy je tłumaczom z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Dzięki temu przekład jest dokładny i zachowuje specyfikę języka branżowego.

04

Obsługiwane pary językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko globalne firmy. Do zleceniodawców Berlineo należą również mali i średni przedsiębiorcy z Łodzi i okolic. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem realizujemy tłumaczenia na wszystkie języki państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich między innymi koreański, farsi czy suazi.

Na terenie miasta Łodzi obsługujemy także wszelkiego rodzaju konferencje i szkolenia. Oferowane tłumaczenia symultaniczne pozwalają na uczestnictwo pracowników w międzynarodowych wydarzeniach niezależnie od ich językowych kompetencji.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować