Tłumaczenia

Tłumaczenia w Tychach

tłumaczenia w Tychach
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Tychów

Berlineo to agencja tłumaczeń realizująca zamówienia na obszarze całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne wszyscy nasi klienci składają zdalnie.


Jak już zamówisz przekład lub inną usługę, odpowiedni specjalista rozpocznie pracę nad powierzonym nam dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie wykonane, dostarczymy je mailem.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo z Tychów

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze wyjątkowo banalne. Po pierwsze wysyłamy wycenę. Aby to zrobić, wymagany jest plik z tekstem źródłowym. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na potrzeby przygotowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Dokument możesz wysłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik maila.


Wycenę opracujemy w ciągu ok. 30 minut. Jeśli akceptujesz cenę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę pro forma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Wyślij do naszego biura dokładne informacje o planowanym spotkaniu. Niezwłocznie sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Tychów

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane rozwiązania. Widać to na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom zapewniamy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste zasady współpracy to dewiza naszej firmy. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie konsekutywne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Wysyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, rozpoczynamy realizację usługi. W uzgodnionym terminie dostaniesz maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia także kompetentne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Nasz personel stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę przekładu w Tychach

Cena za przekład pisemny zależy od języka oryginalnego i docelowego oraz specyfiki treści. Koszt ostateczny tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależy od objętości materiału wyjściowego. Jednakże jako zamawiający masz opcję wyboru adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. W praktyce im więcej stron, tym więcej czasu potrzeba na przekład. Standardowo w ciągu jednego dnia wykonujemy tłumaczenie pięciu stron standardowych. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron przeliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Tychach

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Tych i okolic

Tychy leżą w obrębie największego okręgu przemysłowego w Polsce – Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ich gospodarka jednak na tle innych miast śląskich charakteryzuje się nieco innym ukierunkowaniem. Na terenie miasta przeważają mikroprzedsiębiorstwa. Rozwijają się takie gałęzie przemysłu jak handel, naprawa pojazdów samochodowych, budownictwo czy przetwórstwo przemysłowe. W Tychach swój oddział ma międzynarodowa fabryka samochodów osobowych. Szybko rozwija się działalność profesjonalna, naukowa i techniczna.

 

Funkcjonowanie nawet najmniejszych firm często wymaga profesjonalnego tłumaczenia. Tychy są miastem, w którym dużą rolę odgrywają firmy zajmujące się handlem lub instytucje naukowe. Biuro Berlineo oferuje wysokiej jakości tłumaczenie dokumentów firmowych wymaganych podczas importu i eksportu dóbr. Ponadto dużą częścią naszej działalności są tłumaczenia specjalistyczne obejmujące zarówno artykuły i prace naukowe, jak i różnego rodzaju specyfikacje budowlane i techniczne.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Tychach

Niezależnie od wielkości, firmy mogą liczyć na wsparcie parków technologicznych leżących w obrębie miasta. W Tychach znajduje się Tyska podstrefa Katowickiej SSE. Ponadto w starym browarze obywatelskim mieści się IT Loft Park. Nastawiony jest głównie na firmy z takich branż jak IT czy projektowanie graficzne. Szybko rozwijająca się działalność naukowa i techniczna pozwala na szybki i sprawny transfer innowacyjnych rozwiązań oraz technologii do firm.

 

Tłumaczenia w Tychach pozwalają przedsiębiorstwom na swobodny rozwój firm poza granicami kraju. Zagraniczni inwestorzy mogą liczyć na pomoc w nawiązaniu kontaktu z polskimi pracownikami i władzami samorządowymi. Dzięki temu budowa nowych inwestycji przebiega bez zakłóceń. Ponadto firmom z branży IT oferujemy doskonałe tłumaczenia i lokalizację oprogramowania.

Tłumaczenia w Tychach dla firm usługowych

Nasze biuro tłumaczeń w Tychach oferuje branżowe tłumaczenia pisemne. Obsługujemy także konferencje i międzynarodowe szkolenia, dzięki czemu udział w nich jest otwarty dla wszystkich pracowników firmy. Wszelkie tłumaczenia specjalistyczne zlecamy odpowiednio przygotowanym tłumaczom posiadającym wiedzę z danej branży. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia dokumentów niezbędnych do importu i eksportu dóbr, programów, artykułów naukowych czy dokumentów prawnych wymagających poświadczenia przez tłumacza przysięgłego.

 

Podczas negocjacji czy podpisywania długoterminowych umów z zagranicznymi inwestorami podstawą jest dokładne zrozumienie wszystkich punktów, które obejmują. Tłumaczenia konsekutywne wykonywane przez nasze biuro cechują się najwyższym stopniem dokładności.

 

Dzięki takiemu wsparciu każdy szczegół warunków współpracy będzie jasny i zrozumiały. Tłumaczenia te będą pomocne także podczas międzynarodowych szkoleń czy konferencji. Uczestnictwo pracowników w wydarzeniach tego typu nie będzie zależne od ich umiejętności językowych.

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
03

Tłumaczenia w Tychach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z głównych usług naszego biura tłumaczeń. Na zlecenie stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} co dzień opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak na przykład niemiecki, fiński czy chorwacki. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zlecenia po dostawę gotowego przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Tychach realizowane przez naszą firmę obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy często organizują szkolenia, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych na terenie naszego kraju jak i za granicą. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe ukierunkowane na zagranicznego klienta są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Tłumaczenia w Tychach obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem znakomicie posługują się językiem świata gier komputerowych, w związku z czym w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś dystrybutorem gier mobilnych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych w sieci zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to zadanie dla specjalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Tychach usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Obecnie dobrze prowadzony Content Marketing jest niezbędny do tego, aby firma zaistniała w internecie. Berlineo tłumaczy wszelkie treści marketingowe, newsy czy kampanie w social media. Nasi tłumacze o dużych umiejętnościach copywritingowych przygotują przekład, który równie dobrze będzie spełniał swoją funkcję sprzedażową w innym obszarze językowym. Dokonujemy także lokalizacji treści marketingowych, co zwiększa ich zasięg i wpływa na lepszy odbiór Twojej oferty przez potencjalnych klientów.

04

Oferowane pary językowe

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko duże spółki. Do klientów naszej firmy należą też mali i średni przedsiębiorcy z Tychów i okolic. Na ich zamówienie realizujemy tłumaczenia na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich między innymi koreański, tajski czy suazi.

Grono profesjonalnych tłumaczy zapewnia najlepszy przekład zarówno na języki europejskie, jak i pozaeuropejskie.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować