Tłumaczenia

Tłumaczenia w Poznaniu dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

Poznań
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Poznania

Berlineo to agencja realizująca zlecenia na terenie całej Polski. Zlecenia na przekład pisemny wszyscy nasi zleceniodawcy mogą składać online.


Jak już zamówisz tłumaczenia pisemne lub inną usługę, odpowiedni specjalista zacznie pracę nad twoim dokumentem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie zrealizowane, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń z Poznania

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze tłumaczeń szczególnie banalne. W pierwszej kolejności przygotowujemy kosztorys. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest nam treść do tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie użyta tylko i wyłącznie do celu opracowania wyceny tłumaczenia. Tekst możesz przesłać za pomocą formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę otrzymasz w ciągu około czterdziestu pięciu minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji usługi, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Prześlij do Berlineo dokładne informacje o zaplanowanym evencie. Natychmiast sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Poznania

Preferujemy proste rozwiązania. Widać to na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane zasady współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie kabinowe czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Wyślij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, zaczynamy realizację przekładu. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję wyróżnia również rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz personel stanowią lingwiści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Poznaniu

Cena za przekład pisemny jest zależna od języka docelowego przekładu oraz tematyki treści. Koszt ostateczny usługi przekładu jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego jest uzależniony od ilości stron materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednak jako nasz klient masz opcję wyboru stosownego tempa realizacji. Zasadniczo im dłuższa treść, tym więcej czasu potrzeba na przekład. W standardzie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie 5 stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron tłumaczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Poznaniu dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Poznania i okolic

Poznań jest największym ośrodkiem przemysłowym w Wielkopolsce. Do dominujących gałęzi produkcyjnych tego regionu zaliczyć należy przemysł środków transportu, farmaceutyczny, gumowy oraz kosmetyczny, jak również sektor piwowarski, koncentratów spożywczych, tytoniowy, kawowy, meblarski i materiałów budowlanych.

 

Działalność przemysłową w Poznaniu prowadzi niespełna 8 tysięcy przedsiębiorstw. Znaczna część z nich to firmy małe. Do największych firm w tym sektorze gospodarki należą międzynarodowe koncerny z branży motoryzacyjnej. Niektóre z nich są stałymi klientami naszego biura tłumaczeń.

Parki technologiczne w Poznaniu

W Poznaniu zlokalizowanych jest kilka obiektów naukowo-technologicznych, a w tym YouNick Technology Park Poznań, Eureka Technology Park, Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza czy  Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy.

 

Poznań jest prekursorem w zakresie takich obiektów. Powstały w 1995 roku Poznański Park Naukowo-Technologiczny (PPNT) jest pierwszym tego typu parkiem w Polsce. PPNT w szerokim rozumieniu jest mostem między nauką a biznesem. Oferuje liczne możliwości zarówno dla naukowców, jak również przedsiębiorców. Wspiera badania, pomaga firmom w zakresie pozyskiwania dotacji ze środków unijnych oraz oferuje powierzchnie biurowe i laboratoryjne. Wiele firm współpracujących z PPNT, których oferta innowacyjnych usług spotkała się z zainteresowaniem zagranicznych odbiorców, korzystała z usług tłumaczeniowych Berlineo.

Firmy produkcyjne i usługowe w Poznaniu

Poznań charakteryzuje się niezmiernie dużym potencjałem i jest tym samym w czołówce najlepiej rozwijających się miast w Polsce. Poznańska gospodarka jest zróżnicowana i ma swoje przedstawicielstwo w wielu gałęziach i sektorach przemysłu oraz handlu, a dominującym sektorem są usługi. Poznań to również bardzo dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Stolica Wielkopolski stanowi idealną lokalizację dla innowacyjnych przedsiębiorstw oraz wszelkiego rodzaju startupów.

 

Kilkanaście firm z listy 500 największych przedsiębiorstw w kraju ma swoją siedzibę w Poznaniu. Są to między innymi firmy z branży FMCG, motoryzacyjnej, farmaceutycznej oraz energetycznej. Niektóre z nich to firmy z zagranicznym kapitałem, które regularnie zlecają nam tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne

Lista wybranych klientów

Informer Med Sp. z o.o.
Auto Partner SA
Dantherm Sp. z o.o.
Jakon Sp. z o.o.
ADAMS sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Poznaniu - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z podstawowych usług biura tłumaczeń Berlineo. Na rzecz lokalnych klientów codziennie opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak angielski, norweski czy słowacki. A wszystko dostępne zdalnie - od zamówienia po dostawę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Poznaniu oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy często organizują kursy, warsztaty lub uczestniczą w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie Polski jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe zorientowane na pozyskanie zagranicznych klientów są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Usługi Berlineo oferowane w Poznaniu obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś dystrybutorem gier konsolowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści pod kątem seo zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Poznaniu usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

 

Na rzecz zleceniodawców z Poznania i okolic wykonujemy również tłumaczenia ustne, które dzielą się na tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne. Współpracujący z nami tłumacze z Wielkopolski pozostają do dyspozycji naszych klientów, nawet w przypadku zleceń składanych na ostatnią chwilę i realizowanych tego samego dnia.

 

W ramach świadczonych tłumaczeń ustnych zapewniamy również obsługę techniczną konferencji oraz innych międzynarodowych eventów.

 

Klientom zlecającym tłumaczenia folderów, ulotek, materiałów konferencyjnych czy innych dokumentów drukowanych zapewniamy profesjonalny skład tekstu, również w wersji wielojęzycznej. Powierzając nam przekład wraz ze składem DTP oszczędzasz czas i pieniądze. Oczywiście wszystko załatwisz bez skomplikowanych procedur zamawiania.

04

Obsługiwane pary językowe

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko globalne spółki. Do naszych klientów należą też mali i średni przedsiębiorcy z miasta Poznania. Na ich zamówienie wykonujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich np. chiński, farsi czy tsonga.

Nie ograniczamy się wyłącznie do języków europejskich, choć to one stanowią ponad 90% realizowanych w Berlineo zleceń.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować