B icon

Profesjonalne usługi uzupełniające ofertę tłumaczeń Berlineo

Usługi okołotłumaczeniowe

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo to wachlarz usług uzupełniających skierowanych głównie do biznesu. Działania marketingowe Twojej firmy mają być prowadzone w wielu językach? W naszej agencji wykonasz skład przetłumaczonych materiałów, a także zamówisz działania w zakresie marketingu internetowego oraz SEO w języku obcym.

W naszej ofercie usług dodatkowych znajdziesz wielojęzyczny copywriting i Content Marketing. Chcesz opracować treści na stronę internetową czy firmowego bloga? U nas zajmą się tym native speakerzy z wybranego kręgu językowo-kulturowego, dzięki czemu przygotowane teksty będą perfekcyjnie dostosowane do oczekiwań i standardów docelowych odbiorców.

Czym są usługi okołotłumaczeniowe Berlineo?

Oferowane przez nas usługi dodatkowe są idealnym uzupełnieniem twoich działań marketingowych. Opracowanie strategii reklamowej na zagraniczne rynki to przecież dopiero początek. Samo przetłumaczenie materiałów promocyjnych nie wystarczy. Należy jeszcze zadbać o formę ich prezentacji.

Samo przetłumaczenie materiałów promocyjnych nie wystarczy. Należy jeszcze zadbać o formę ich prezentacji.

W Berlineo współpracujemy z profesjonalnymi grafikami i sprawdzonymi drukarniami, aby zapewnić twojej firmie skład i druk materiałów marketingowych. Dzięki temu przygotowanie obcojęzycznych wersji katalogów czy ulotek możemy zrealizować od etapu przekładu aż po wydruk. Dzięki usłudze składu DTP przetłumaczone materiały otrzymasz w formacie identycznym z oryginałem, w pełni gotowe do publikacji online bądź druku.

Zamawiając w Berlineo tłumaczenie pisemne ze składem graficznym zyskujesz jeszcze jedno. Pewność, że twoje teksty zostaną gruntownie sprawdzone przed składem i po nim. Nasze wewnętrzne procedury zostały stworzone po to, aby eliminować wszelkie ewentualne pomyłki czy nieścisłości. Nasi wewnętrzni korektorzy i redaktorzy zawsze weryfikują poprawność przygotowanych materiałów.

Wielojęzyczny marketing dla twojej firmy

W dzisiejszych czasach widoczność w sieci to dla firm być albo nie być. Dlatego nieodzownym elementem każdej strategii marketingowej są działania w zakresie SEO i Content Marketingu. Jeżeli zamierzasz rozszerzyć kampanie e-marketingowe na zagraniczne rynki, powinieneś zadbać o profesjonalną lokalizację swoich materiałów na docelowe języki obce. Możemy ci pomóc również w tym zakresie.

W naszej ofercie usług dodatkowych znajdziesz wielojęzyczny copywriting i Content Marketing. Przygotowanie treści na stronę czy firmowego bloga? U nas zajmą się tym native speakerzy z wybranego kręgu językowo-kulturowego, dzięki czemu przygotowane teksty będą perfekcyjnie dostosowane do oczekiwań i standardów docelowych odbiorców.

Kompleksowe wielojęzyczne SEO jako uzupełnienie usług tłumaczeniowych

Chcąc zapewnić kompleksowość marketingowych działań na rynkach zagranicznych, oferujemy konsultacje i rozwiązania z zakresu SEO (ang. Search Engine Optimization). Tylko zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek treści można bowiem w dzisiejszych czasach uznać za wartościowy, generujący ruch i zaangażowanie odbiorców copywriting.

Nasza wiedza z zakresu pozycjonowania, współpraca z native speakerami i doświadczenie w lokalizacji stron www pozwala nam dostarczać całościowe rozwiązania dla marek chcących zwiększać świadomość poza rodzimym rynkiem. Z naszym wsparciem firmowa strona internetowa zacznie przyciągać potencjalnych klientów i pomoże Ci zbudować pozytywny wizerunek.

Dzięki usłudze wielojęzyczne SEO zadbasz o jakość contentu w każdym języku Twoich klientów i umocnisz swoją pozycję wśród docelowych odbiorców. Jeżeli Twoim celem jest skuteczny międzynarodowy marketing, nasza kompleksowa usługa jest najwłaściwszym wyborem.

Oferujemy także konsultacje i rozwiązania w obszarze SEO (ang. Search Engine Optimization - optymalizacja pod kątem wyszukiwarek). Jeżeli twoim celem jest skuteczny wielojęzyczny marketing, nie mogłeś lepiej trafić.

Profesjonalny skład graficzny tłumaczonych materiałów

Oprócz warstwy merytorycznej opracowywanych materiałów, naszym klientom oferujemy również usługę w ramach wielojęzycznego składu tekstu. To dzięki niej jesteśmy w stanie zadbać o zadowalający efekt przekładu zleconych materiałów - od etapu tłumaczenia, przez kreację, po druk.

Dbałość o szczegóły i współpraca z doświadczonymi specjalistami, są gwarancją wysokiej jakości grafik oraz bezbłędnego przygotowania materiałów pod względem typograficznym. Wypracowane przez lata procedury oraz znajomość branży DTP sprawiają , że zlecone prace zachwycają jakością i są zawsze wolne od błędów w druku.

Sprawując pieczę nad całością projektu, jesteśmy pewni, że uzyskany efekt będzie odpowiadał najwyższym standardom - zarówno pod względem estetycznym, jak i merytorycznym.

Tworzymy firmowe katalogi, ulotki i broszury, gwarantujemy zoptymalizowane koszty druku oraz krótkie terminy realizacji. Jeśli szukasz kompleksowej usługi, która oprócz tłumaczenia tekstu zapewni estetyczną i szybką realizację prac typograficznych, Berlineo jest miejscem dla Ciebie.

W ramach usług okołotłumaczeniowych wykonujemy skład

firmowych katalogów
ulotek informacyjnych
instrukcji i podręczników
dokumentacji technicznej
broszur reklamowych
certyfikatów
publikacji naukowych
przewodników turystycznych

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować