Tłumaczenia

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej

tłumaczenia Środa Wielkopolska
01

Garść podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze miasta Środy Wielkopolskiej

Berlineo to agencja tłumaczeń działająca na terenie całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia pisemne wszyscy klienci składają online.


Jak już zlecisz tłumaczenia pisemne lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany tłumacz zacznie pracę nad zleconym plikiem. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, dostarczymy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń z Środy Wielkopolskiej

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszym biurze wyjątkowo banalne. Najpierw wysyłamy ofertę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest nam tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na potrzeby opracowania kalkulacji kosztów przekładu. Plik z tekstem możesz przesłać za pomocą formularza lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę opracujemy w przeciągu około czterdziestu pięciu minut. Jeśli akceptujesz warunki, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do Berlineo dokładne informacje o zaplanowanym evencie. Szybko określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Środy Wielkopolskiej

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane rozwiązania. Widać to na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od udogodnień naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane warunki świadczenia usług to dewiza Berlineo. Bez zbędnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie konsekutywne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Przesyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. W zaplanowanym czasie otrzymasz wiadomość z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią lingwiści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od języka docelowego przekładu oraz tematyki treści. Koszt usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa objętość. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od ilości słów materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednak jako zleceniodawca masz możliwość wyboru odpowiedniego tempa realizacji. Zasadniczo im dłuższa treść, tym dłuższy czas realizacji. Przeciętnie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować przekład pięciu stron maszynopisu. Na życzenie klienta możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron dziennie.

02

Tłumaczenia Środa Wielkopolska: wybierz niezawodnego partnera

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej - organizacje, instytucje publiczne i klienci indywidualni

Tłumaczenia Środa Wielkopolska: niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcom, urzędnikiem czy reprezentujesz dużą międzynarodową firmę, w Berlineo znajdziesz usługę, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb.

 

Oferujemy wielojęzyczną lokalizację materiałów webowych oraz drukowanych, tłumaczenia standardowe obejmujące instrukcje obsługi o niskim stopniu trudności, tłumaczenia specjalistyczne z różnych dziedzin, jak również tłumaczenia poświadczone, z których korzystają nie tylko firmy, ale także osoby prywatne.

 

Wszystkie tłumaczenia w Środzie wielkopolskiej wykonują wyspecjalizowani i doświadczeni tłumacze, a ich pracę wspiera zaawansowane branżowe oprogramowanie.

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej odbieraj w paczkomacie

Zamawiając w Berlineo usługę tłumaczenia uwierzytelnionego nie tylko masz pewność terminowej realizacji, ale również wygodnego odbioru, a w zasadzie wygodnej dostawy gotowego dokumentu.

 

Składając zamówienie możesz zdecydować się na usługę dostawy kurierskiej na wskazany adres domowy lub firmowy albo umieszczenie koperty z tłumaczeniem w paczkomacie.

 

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej dostarczamy do jednego z prawie 20 paczkomatów, a w tym na przykład przy ulicy Brodowskiej 33 (SRW07M), Sejmikowej 4 (POP-SRW4) czy choćby Henryka Sienkiewicza 5 (SRW10M).

Tłumaczenia w Środzie - wiele języków w jednym biurze

Mamy też dobrą wiadomość dla dużych firm, które działają na szeroką skalę i potrzebują tłumaczeń na wiele języków. W Berlineo obsługujemy wielojęzyczne projekty tłumaczeniowe zapewniając tłumaczenia w kombinacji z wszystkimi językami obowiązującymi w Unii Europejskiej jako języki urzędowe.

 

Nie musisz już szukać osobnego podwykonawcy do każdego pojedynczego języka. Jako profesjonalna agencja tłumaczeniowa nie tylko współpracujemy z zawodowymi tłumaczami, ale mamy opracowane skuteczne metody QA.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z kluczowych usług biura tłumaczeń Berlineo. Na zlecenie stałych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak na przykład angielski, norweski czy chorwacki. A wszystko dostępne bez opuszczania stanowiska pracy - od zlecenia po odesłanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej realizowane przez naszą firmę obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy często organizują szkolenia, warsztaty lub biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie naszego kraju jak i za granicą. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na rynki zagraniczne wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Nasze usługi oferowane w Środzie Wielkopolskiej obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś producentem gier konsolowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja serwisów internetowych mająca na celu zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, bowiem wymagają dodatkowo również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Środzie Wielkopolskiej usługi obejmują również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane kombinacje językowe

Z usług Berlineo korzystają nie tylko duże spółki. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą również małe i średnie firmy z obszaru Środy Wielkopolskiej i okolic. Zgodnie z ich potrzebami opracowujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich np. japoński, indyjski czy tswana, somalijski.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować