Tłumaczenia

Tłumaczenia w Szczecinie dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia w Szczecinie
01

Garść kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze Szczecina

Berlineo to agencja realizująca zlecenia na obszarze całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne wszyscy nasi zleceniodawcy składają przez Internet.


Jak już zlecisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną usługę, odpowiedni specjalista przystąpi do pracy nad powierzonym tekstem. Gdy tylko tłumaczenie będzie wykonane, dostarczymy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić tłumaczenie w biurze tłumaczeń z Szczecina

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszym biurze bardzo proste. Najpierw opracowujemy ofertę. Aby to zrobić, wymagany jest tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie użyta wyłącznie do przygotowania wyceny przekładu. Dokument możesz przesłać korzystając z formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę opracujemy w ciągu mniej więcej sześćdziesięciu minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę proforma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Prześlij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym spotkaniu. Szybko sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu przedstawimy ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Szczecina

Lubimy nieskomplikowane rozwiązania. Można to zauważyć na każdym kroku realizacji zamówień. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega identycznie. Prześlij zapytanie ofertowe za pośrednictwem maila. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. W uzgodnionym terminie prześlemy do ciebie maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia też profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt usługi tłumaczenia w Szczecinie

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od języka oraz tematyki tekstu. Koszt ostateczny usługi przekładu jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od ilości słów materiału wyjściowego. Jednak jako zamawiający masz opcję wyboru adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. W praktyce im większa objętość tekstu, tym dłuższy czas realizacji. Przeciętnie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie 1250 wyrazów. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć do dwudziestu stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Szczecinie dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Szczecina i okolic

Szczecin to bez wątpienia jedno z najbardziej rozwiniętych pod każdym względem miast w województwie zachodniopomorskim. W tym regionie Polski gospodarka funkcjonuje bardzo prężnie, głównie za sprawą sektora energetycznego, chemicznego, drzewnego i meblarskiego.

 

Bezpośrednie położenie przy granicy z Niemcami oraz doskonały szlak komunikacyjny sprawia, że ten region jest często wybierany przez zagranicznych inwestorów.

 

Szczecin sprzyja powstawaniu nowych biznesów i rozwijaniu tych już istniejących, dzięki czemu z każdym rokiem jest tam coraz więcej miejsc pracy. Położenie w pobliżu granicy z Niemcami (zaledwie kilkanaście kilometrów) sprzyja również wyjazdom Polaków do pracy za zachodnią granicę.

 

Rozwój gospodarczy i co za tym idzie - wiele nowych możliwości inwestycji w tym mieście rodzą naturalną potrzebę międzynarodowej komunikacji, zarówno pisemnej jak i ustnej. Tłumaczenia w Szczecinie i okolicach gwarantuje Berlineo.

Parki technologiczne w Szczecinie

W Szczecinie funkcjonuje Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny. Powstał w 2000 roku i od początku swojego istnienia nastawiony jest na wspieranie lokalnej przedsiębiorczości

 

SPN-T ukierunkowany jest na rozwój lokalnego oraz regionalnego środowiska innowacyjnego poprzez tworzenie bazy materialnej, ekonomicznej, socjalnej i infrastrukturalnej. Dzięki temu szansę na rozwój dostają przede wszystkim małe przedsiębiorstwa, większe zaś zyskują dodatkowe zaplecze informacyjne i technologiczne. To nieocenione wsparcie dla innowacji, rozwoju wiedzy naukowej i promowania nowoczesnej technologii.

 

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, aby mogło zaistnieć poza rodzimym rynkiem, potrzebna jest swobodna komunikacja w językach obcych. Wsparcie dla małych, średnich i większych firm w zakresie tłumaczenia dokumentacji firmowej oraz tłumaczeń ustnych na inne języki oferuje nasze biuro tłumaczeń w Szczecinie. Na Berlineo zawsze możesz liczyć!

Firmy produkcyjne i usługowe w Szczecinie

Szczecin to także doskonale rozwinięty sektor usług. Powstaje coraz więcej biurowców, sklepów wielkopowierzchniowych i mniejszych punktów handlowych czy handlowo - usługowych. Odległość zaledwie kilkunastu kilometrów od granicy z Niemcami sprzyja swobodnemu przepływowi ludności.

 

Szczecińskie firmy bardzo często współpracują z zagranicznymi kontrahentami - przede wszystkim z Niemiec, ale również Niderlandów. Między innymi z tego względu tłumaczenia w Szczecinie stają się coraz bardziej niezbędną usługą w codziennym funkcjonowaniu wielu, jeśli nie większości podmiotów.

 

Współpraca z zagranicznymi kontrahentami rodzi również potrzebę różnego rodzaju spotkań - konferencji, szkoleń, a także tworzenia eventów czy organizowania cyklicznych spotkań firmowych. W przypadku spotkań w międzynarodowym środowisku niezbędne są tłumaczenia symultaniczne (równoległe).

 

Berlinego - biuro tłumaczeń ze Szczecina - od lat zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami symultanicznymi, dzięki czemu wiele firm może swobodnie organizować takie spotkania.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
03

Tłumaczenia w Szczecinie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z wiodących usług naszego biura tłumaczeń. Dla naszych lokalnych klientów każdego dnia wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak choćby angielski, duński czy chorwacki. A wszystko dostępne zdalnie - od zamówienia po dostawę gotowego tłumaczenia. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Szczecinie realizowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują kursy, warsztaty lub biorą udział w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie kraju jak i poza granicami. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na pozyskanie zagranicznych klientów są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Usługi Berlineo oferowane w Szczecinie uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale znają język graczy, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś dystrybutorem gier mobilnych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja stron internetowych w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, gdyż wymagają dodatkowo również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Szczecinie usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

 

Tłumaczenia w Szczecinie oferowane przez Berlineo obejmują przede wszystkim przekład pisemny. Tłumaczymy dokumentację wszelkiego rodzaju, w tym umowy pracownicze czy handlowe, sprawozdania finansowe, statuty firm czy oferty handlowe. Zajmujemy się również tłumaczeniami uwierzytelnionymi (potocznie nazywanymi również przysięgłymi).

 

Oferowana przez Berlineo usługa Content marketingu, czyli gałąź marketingu polegająca na regularnym dystrybuowaniu wartościowych dla grupy odbiorców treści, to niezbędny element skutecznych działań promocyjnych. W tym przypadku nie wystarczy zwykłe, wierne tłumaczenie. Niezbędne jest użycie języka dopasowanego do określonej grupy odbiorców.

04

Obsługiwane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko międzynarodowe organizacje. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą też małe i średnie firmy z terenu Szczecina. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem realizujemy tłumaczenia na wszystkie języki Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich na przykład chiński, perski czy tswana, somalijski.

 

Tłumaczenia w Szczecinie realizowane przez Berlineo na rzecz różnych firm dokonywane są na wiele języków europejskich i spoza kontynentu. Najczęściej jednak jest to język angielski i niemiecki.

 

Berlineo zrzesza doświadczonych i wyspecjalizowanych tłumaczy różnych języków, dzięki czemu możemy poszczycić się bardzo bogatą ofertą i wysoką jakością usług.

Tłumaczenia w Szczecinie i okolicach dokonywane przez tłumaczy - specjalistów z różnych dziedzin obejmują również działania w zakresie content marketingu.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować