B icon

Organizacja zakwaterowania oraz sal konferencyjnych

Zakwaterowanie

 

W zależności od potrzeb klienta organizujemy zakwaterowanie w kilkugwiazdkowych hotelach lub indywidualnych kwaterach i mieszkaniach, krótko- lub długoterminowe. Możesz powierzyć nam rezerwację noclegów dla gości konferencyjnych, uczestników szkolenia czy branżowych targów.

Międzynarodowa konferencja to dziesiątki lub setki uczestników, których należy odpowiednio ugościć. Na ich ocenę eventu wpłynie bowiem nie tylko przebieg prelekcji, ale i wrażenia z pobytu. A nic nie pozostawia tak dobrego wrażenia jak komfortowe zakwaterowanie.

Bez względu na to, jakim dysponujesz budżetem, zorganizujemy wygodny nocleg dla twoich gości. Wszystko zostanie perfekcyjnie skoordynowane, tak abyś ty mógł zając się merytoryczną stroną konferencji. W Berlineo stawiamy na kompleksowe usługi, dlatego pomagamy w organizacji eventów na wszystkich etapach. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą.

Co ważne, nie ograniczamy się do spotkań na terenie Polski. Jeżeli delegacja z twojej firmy wyjeżdża na zagraniczne targi, również możemy zająć się rezerwacją hotelu. A nasz tłumacz ustny będzie profesjonalnym wsparciem językowym podczas całego pobytu. Właśnie na tym polega nasza przewaga nad konkurencją: szeroki wachlarz usług uzupełnia skrojona na miarę obsługa klienta.

Skontaktuj się z naszym zespołem i poznaj szczegóły oferty. Dowiedz się, co możemy zrobić dla twojej firmy. Wybierz usługi najwyższej jakości poparte wieloletnim doświadczeniem. Wybierz Berlineo.

Zapewniamy zakwaterowanie na potrzeby

Opisz nam swoje potrzeby i oczekiwania, a doradzimy optymalne rozwiązanie - dla twoich gości i twojej kieszeni. Organizując zakwaterowanie zawsze dążymy do optymalizacji kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Oprócz zakwaterowania uczestników eventu możemy także zająć się rezerwacją sal konferencyjnych. Zadbamy o to, by spotkanie przebiegło w komfortowych warunkach i aby nic nie zakłócało ważnych biznesowych rozmów.

 

Wyślij zapytanie ofertowe lub +48 61 62 32 555

 

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować