Tłumaczenia

Tłumaczenia w Kielcach w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Kielcach
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie miasta Kielc

Berlineo to agencja tłumaczeniowa realizująca zamówienia na obszarze całego kraju. Zlecenia na przekład pisemny nasi zleceniodawcy mogą składać za pośrednictwem Internetu.


Gdy już zlecisz przekład lub inną z oferowanych usług, doświadczony tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym Berlineo tekstem. Gdy tylko tłumaczenie będzie opracowane, wyślemy je mailem.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń Berlineo z Kielc

Zlecanie przekładu pisemnego jest w naszej agencji tłumaczeń szczególnie banalne. W pierwszej kolejności opracowujemy wycenę. Aby to zrobić, potrzebny jest nam treść wymagająca tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie wykorzystana wyłącznie do celu przygotowania oferty żądanej usługi. Dokument możesz wysłać za pomocą formularza lub jako załącznik maila.


Ofertę opracujemy w przeciągu ok. sześćdziesięciu minut. Jeśli akceptujesz koszt, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do Berlineo niezbędne informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Bezzwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Kielc

Preferujemy nieskomplikowane zasady. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od udogodnień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie kabinowe oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Wyślij zapytanie ofertowe za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, zaczynamy realizację tłumaczenia. W uzgodnionym terminie dostaniesz maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję odznacza także profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy opracowywanie ofert, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Kielcach

Cena za usługi przekładu pisemnego zależy od kombinacji językowej oraz tematyki treści. Koszt usługi tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego zależny jest od objętości tekstu materiału źródłowego. Jednak jako klient masz możliwość dobrania odpowiedniego tempa realizacji. Co do zasady im dłuższa treść, tym więcej czasu potrzeba na przekład. Standardowo w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie 1250 słów. Na życzenie możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron na dobę.

02

Tłumaczenia w Kielcach

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Kielc i okolic

Kielce leżą na terenie najstarszego okręgu przemysłowego w Polsce. Region ten znany jest z dobrze rozwiniętego przemysłu metalurgicznego – głównie ze względu na bogate złoża rud żelaza. Obecnie Kielce stanowią doskonałe miejsce dla rozwoju firm z sektora BPO. Na terenie miasta działa Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice”. Rozwija się sektor budowlany, w który zainwestowali także zagraniczni przedsiębiorcy. Ponadto Kielce znane są z usług kongresowo-wystawienniczych. Targi Kielce organizują międzynarodowe wydarzenia, które pozwalają utrzymać przedsiębiorcom kontakt z zagranicznymi inwestorami i partnerami.

 

Berlineo oferuje tłumaczenia w Kielcach - zarówno pisemne, jak i ustne. Obsługujemy międzynarodowe konferencje i targi, podczas których potrzebne są tłumaczenia kabinowe czy konsekutywne. W biznesie liczy się nie tylko produkcja i nowoczesne technologie. Podczas międzynarodowych eventów duże firmy przedstawiają swoje innowacyjne rozwiązania oraz informacje o swoich osiągnięciach. Podczas międzynarodowych konferencji prezentowane są też wyniki najnowszych badań naukowych.

 

W dużych korporacjach zapewniamy płynny przepływ informacji i dokumentów pomiędzy siedzibami firmy. Zapewniamy także dokładne i solidne tłumaczenia specjalistyczne dla firm przemysłowych.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Kielcach

W Kielcach znajduje się świetnie rozbudowany i wyposażony Park Technologiczny. Nastawiony jest głównie na firmy z branż: IT, energia odnawialna czy design. Oferuje firmom doskonałą infrastrukturę, bardzo dobrze wyposażone biura, centra badawczo-rozwojowe oraz hale produkcyjne i tereny inwestycyjne. Udogodnienia te pozwalają małym i średnim firmom na rozwój nie tylko na terenie Polski, ale także Świata.

 

Ważnym czynnikiem w drodze do międzynarodowego sukcesu firmy są tłumaczenia. Kielce są miastem o bardzo dużym potencjale. Nasze usługi kierujemy głównie do firm chcących skorzystać z możliwości, które daje miasto. Dzięki solidnym tłumaczeniom zarówno specjalistycznym czy zwykłym możliwy jest szybki rozwój firm na arenie międzynarodowej.

Tłumaczenia w Kielcach dla firm usługowych

Nasze biuro tłumaczeń w Kielcach oferuje wiele usług tłumaczeniowych dla firm z każdego sektora. Dokonujemy przekładu dokumentacji oprogramowania i jego lokalizacji. Nasi wyspecjalizowani tłumacze zapewniają dokładny i solidny przekład specyfikacji maszyn produkcyjnych, regulaminów i instrukcji obsługi.

 

Dla międzynarodowych korporacji tłumaczymy wszelkie artykuły branżowe, dokumenty wymagające uwierzytelnienia czy materiały szkoleniowe. 

 

W Berlineo możesz zamówić tłumaczenie, jego lokalizację i odpowiednie przygotowanie tekstu do druku czy publikacji w internecie. Tak kompleksowa oferta pozwala na obsługę wielojęzycznych wydawnictw. W Berlineo dbamy o to, aby skład tekstu był dostosowany do wymagań danego obszaru językowego. Staranną redakcję tekstów wieńczy atrakcyjny projekt typograficzny publikacji. Oferujemy także OCR pozwalający na pracę z tekstem niezdigitalizowanym.

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
03

Tłumaczenia w Kielcach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z kluczowych usług Berlineo. Dla naszych stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie wykonujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak np. francuski, fiński czy słowacki. A wszystko możliwe bez opuszczania firmy - od zamówienia po wysyłkę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Kielcach realizowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty czy uczestniczą w kongresach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć nie tylko podczas spotkań organizowanych na terenie Polski jak i poza granicami. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na pozyskanie zagranicznych klientów wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Tłumaczenia w Kielcach uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier komputerowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to praca dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają obok umiejętności copywriterskich także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Kielcach usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane pary językowe

Z usług Berlineo korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa. Do zleceniodawców Berlineo należą także mali i średni przedsiębiorcy z miasta Kielc. Na ich zlecenie opracowujemy tłumaczenia na wszystkie języki państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich między innymi koreański, indyjski czy tswana, somalijski.

Wśród najpopularniejszych języków, na które i z których przekłada się największą ilość tekstów, jest język angielski, niemiecki czy ukraiński. Język angielski powszechnie występuje w publikacjach naukowych, niemiecki w firmach z branży automotive.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować