Tłumaczenia

Tłumaczenia w Lublinie - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia w Lublinie
01

Szereg kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zamówienia na tłumaczenia w Lublinie

Berlineo to agencja świadcząca usługi tłumaczeniowe na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia standardowe wszyscy nasi zleceniodawcy mogą składać przez Internet.


Jak już zdecydujesz się na przekład lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany tłumacz zacznie pracę nad powierzonym Berlineo dokumentem. Jak tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, wyślemy je drogą mailową.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń z Lublina

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo bardzo proste. Na początku sporządzamy kosztorys. Aby to zrobić, wymagany jest dokument. Udostępniona treść zostanie wykorzystana wyłącznie do celu opracowania wyceny żądanej usługi. Tekst możesz udostępnić korzystając z formularza lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Ofertę prześlemy w ciągu ok. czterdziestu pięciu minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zlecenie opłacając otrzymaną fakturę. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do nas dokładne informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Szybko sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Lublina

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane rozwiązania. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji oferowanych usług. Niezależnie od udogodnień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki świadczenia usług to dewiza naszej firmy. Bez niepotrzebnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie kabinowe a nawet copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega tak samo. Wyślij zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację przekładu. Zgodnie z planem otrzymasz wiadomość z wykonanym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję odznacza też fachowa obsługa klienta. Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich zadań należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę przekładu w Lublinie

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od języka źródłowego i docelowego oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt usługi jest tym większy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego jest uzależniony od objętości tekstu materiału wyjściowego. Jednakże jako klient Berlineo masz możliwość dobrania optymalnego dla siebie trybu realizacji. Zasadniczo im więcej tekstu, tym dłuższy czas opracowania. Normalnie w ciągu jednego dnia roboczego wykonujemy tłumaczenie 5 stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć nawet do dwudziestu stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Lublinie

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Lublina oraz okolic

Lublin jest miastem, na terenie którego działa podstrefa SSE Euro-Mielec. Tradycyjnie region ten związany był z przemysłem spożywczym, motoryzacyjnym i lotniczym. Dziś także gałęzie te stanowią trzon gospodarki Lublina. Firmy przemysłowe działające na terenie miasta dostosowują proces produkcyjny do rewolucji przemysłowej 4.0, dbając o coraz większą automatyzację fabryk. Ponadto otwierają się na Europę, nawiązując kontakty z zagranicznymi partnerami czy inwestorami.

 

Tłumaczenia w Lublinie oferowane przez nasze biuro pomagają firmom w zdobyciu międzynarodowych kontraktów, ułatwiają kontakt z zagranicznymi partnerami. Umożliwiają także wprowadzenie nowych technologii do procesu produkcyjnego. Tłumaczymy nie tylko niezbędną dokumentację maszyn, ale także wszelkie materiały szkoleniowe czy artykuły branżowe. Dzięki temu firmy mogą być na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami napływającymi z zagranicy.  

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Lublinie

Na terenie Lublina znajduje się Lubelski Park Naukowo-Technologiczny współpracujący z Uniwersytetem Lubelskim. Umożliwia on wprowadzenie do firm innowacyjnych rozwiązań i technologii. Ponadto wspiera rozwój strat-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Wszelka działalność naukowo-rozwojowa opierająca się na współpracy z zagranicznymi grupami badawczymi wymaga profesjonalnego tłumaczenia. Lublin jest miastem coraz bardziej otwierającym się na Europę i świat, co zwiększa zapotrzebowanie na usługi naszego biura tłumaczeń.

 

Wykonujemy tłumaczenia wszelkiej dokumentacji niezbędnej do prawidłowego działania firmy. Ponadto w Lublinie obsługujemy międzynarodowe konferencje i szkolenia. Dzięki tłumaczeniom kabinowym czy symultanicznym uczestnictwo w takich wydarzeniach nie jest ograniczone umiejętnościami językowymi pracowników.

Tłumaczenia w Lublinie dla firm usługowych

Naszym klientom z Lublina oferujemy solidne i dokładne tłumaczenia dokumentów, umów, szkoleń czy artykułów branżowych. Dokonujemy przekładu dokumentacji patentowej. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne obejmujące m.in. techniczną specyfikację maszyn produkcyjnych, co ułatwia ich zaimplementowanie i obsługę w fabrykach. Umożliwiamy swobodny przepływ informacji i dokumentów w siedzibach międzynarodowych korporacji. Dokonujemy także lokalizacji oprogramowania, stron www czy tekstów marketingowych.

 

Tłumaczenia pisemne w Lublinie realizujemy zdalnie, dzięki czemu zamówienie usług w naszym biurze nie jest obarczone dużą formalnością. Sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest swobodny przepływ informacji i dokumentów w firmie oraz jej siedzibach poza granicami Polski. Oferujemy także tłumaczenia uwierzytelnione. Przekład dokumentów branżowych zlecamy wyspecjalizowanym w danej dziedzinie tłumaczom. Dzięki temu świadczymy najwyższej jakości usługi.

Lista wybranych klientów

DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
03

Tłumaczenia w Lublinie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to kluczowa usługa w biurze tłumaczeń Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} każdego dnia wykonujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak na przykład angielski, białoruski czy chorwacki. A wszystko możliwe bez opuszczania firmy - od zlecenia po wysyłkę gotowego przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Lublinie realizowane przez nasze biuro obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty lub uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą pomoc możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie Polski jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Tłumaczenia zapewniamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na pozyskanie zagranicznych klientów wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Nasze usługi oferowane w Lublinie uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze znakomicie znają język graczy komputerowych, w związku z czym w sposób naturalny mogą trafić do odbiorcy. Jesteś wydawcą gier komputerowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści w sektorze e-commerce pod kątem SEO mająca na celu zwiększenie ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla specjalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Lublinie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Podczas wprowadzania oprogramowania na obcy rynek ważne jest nie tylko dokładne przetłumaczenie interfejsu, ale także jego lokalizacja. Dzięki temu będzie ono lepiej przyjęte przez użytkowników poza granicami rodzimego kraju. Lokalizacja uwzględnia oprócz języka danego kraju, także kontekst społeczno-kulturowy. Berlineo oferuje lokalizację oprogramowania czy aplikacji mobilnych. Zwiększa to sprzedaż produktów, a także wpływa na pozytywny odbiór firmy.

04

Obsługiwane języki

Nasze usługi zamawiają nie tylko ogólnoświatowe spółki. Do zleceniodawców Berlineo należą także małe i średnie firmy z miasta Lublina. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem opracowujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. A wśród nich japoński, indyjski czy suahili.

Nasi tłumacze o wieloletnim doświadczeniu w tego typu przekładzie zapewniają dokładne tłumaczenie treści. Dzięki temu masz pewność, że żaden szczegół nie umknie twojej uwadze.

tłumaczenia ekspresowe rosyjski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia specjalistyczne litewski tłumaczenia ekspresowe angielski tłumaczenia ekspresowe litewski tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia ekspresowe słowacki tłumaczenia uwierzytelnione angielski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia techniczne fiński tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia pisemne estoński tłumaczenia techniczne angielski tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione węgierski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia techniczne niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia specjalistyczne słoweński tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia specjalistyczne niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione litewski tłumaczenia techniczne łotewski tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia specjalistyczne węgierski tłumaczenia pisemne duński tłumaczenia techniczne litewski tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia specjalistyczne rosyjski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia techniczne estoński tłumaczenia ekspresowe fiński tłumaczenia techniczne ukraiński tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia pisemne niderlandzki tłumaczenia ekspresowe niderlandzki tłumaczenia ekspresowe ukraiński tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia pisemne fiński tłumaczenia specjalistyczne angielski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia techniczne węgierski tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia pisemne angielski tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia pisemne węgierski tłumaczenia specjalistyczne fiński tłumaczenia specjalistyczne słowacki tłumaczenia specjalistyczne estoński tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia uwierzytelnione fiński tłumaczenia techniczne niemiecki tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia uwierzytelnione ukraiński tłumaczenia ekspresowe słoweński tłumaczenia ekspresowe estoński tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia specjalistyczne ukraiński tłumaczenia uwierzytelnione duński tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia specjalistyczne duński tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia ekspresowe niemiecki tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia techniczne słowacki tłumaczenia uwierzytelnione słoweński tłumaczenia pisemne litewski tłumaczenia pisemne słowacki tłumaczenia ekspresowe duński tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia ekspresowe węgierski tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia techniczne duński tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia uwierzytelnione łotewski tłumaczenia pisemne słoweński tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia pisemne łotewski tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia uwierzytelnione niderlandzki tłumaczenia pisemne ukraiński tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia pisemne rosyjski tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia specjalistyczne niderlandzki tłumaczenia techniczne rosyjski tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia techniczne słoweński tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia uwierzytelnione niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia ekspresowe łotewski tłumaczenia uwierzytelnione rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia uwierzytelnione słowacki

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować