Tłumaczenia

Tłumaczenia w Krakowie

tłumaczenia w Krakowie
01

Kilka kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak realizujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze Krakowa

Berlineo to agencja tłumaczeń świadcząca usługi tłumaczeniowe na obszarze całego kraju. Zlecenia na tłumaczenia pisemne wszyscy klienci składają przez Internet.


Gdy już zlecisz tłumaczenia pisemne lub inną z oferowanych usług, doświadczony tłumacz przystąpi do pracy nad zleconym plikiem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie gotowe, prześlemy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Krakowa

Zlecanie przekładu pisemnego jest w naszej agencji tłumaczeń bardzo banalne. Po pierwsze przesyłamy kosztorys. Aby było to możliwe, potrzebny jest nam tekst oryginalny. Udostępniona treść zostanie użyta wyłącznie do celu przygotowania kalkulacji kosztów przekładu. Dokument możesz przesłać za pomocą formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę opracujemy w ciągu mniej więcej 30 minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Wyślij do naszego biura szczegółowe informacje o zaplanowanym spotkaniu. Szybko sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Krakowa

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji oferowanych usług. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane zasady współpracy to dewiza naszej firmy. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega tak samo. Prześlij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację tłumaczenia. W zaplanowanym czasie otrzymasz wiadomość z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro wyróżnia też fachowa obsługa klienta. Nasz zespół stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Krakowie

Cena za usługi przekładu pisemnego zależy od języka docelowego przekładu oraz tematyki treści. Koszt ostateczny usługi tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas opracowania tłumaczenia pisemnego zależy od objętości materiału wyjściowego. Ale jako nasz klient masz opcję dobrania adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. Co do zasady im dłuższa treść, tym dłuższy czas opracowania. Przeciętnie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować przekład pięciu stron standardowych. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron rozliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Krakowie dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Krakowa i okolic

Najważniejszymi gałęziami przemysłu w Krakowie jest hutnictwo żelaza oraz stali, a także przemysł spożywczy i produkcja wyrobów tytoniowych oraz czekoladowych. W branże te inwestują zarówno rodzimi przedsiębiorcy, jak i zagraniczni.

 

Z powodu obecności na terenie miasta hut rozwija się także przemysł maszynowy i elektromaszynowy. Dużą rolę odgrywa również przemysł poligraficzny o długiej już tradycji, odzieżowy i skórzano-obuwniczy. Kraków z powodu swojej historii jest także jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych i usługowych.

 

Obecna polityka władz województwa stawia także na rozwój biotechnologii, farmacji, chemii i medycyny. Tak różnorodne gałęzie przemysłu sprawiają, że Kraków jest niezwykle atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów. Powoduje to, że kolejne firmy coraz częściej korzystają z usług Berlineo. Tłumaczenia w Krakowie pozwalają rodzimym przedsiębiorstwom na międzynarodowy rozwój.

Parki technologiczne w Krakowie

Na terenie miasta wybudowano dwa parki technologiczne wspierające małe i średnie przedsiębiorstwa. Krakowski Park Technologiczny oferuje inwestorom bogate zaplecze techniczne. Na jego terenie są dwa certyfikowane Living Laby, które pozwalają na testowanie nowych technologii.

 

W Krakowie znajduje się także Lifescience Park zarządzany przez Jagiellońskie Centrum Innowacji. Wspiera on firmy działające w branżach m.in. biologii, chemii czy farmakologii i fizyki. Do dyspozycji inwestorów oddane są najnowocześniejsze powierzchnie biurowe i laboratoria.

 

Firmy chcące skorzystać z możliwości, które daje zarówno miasto, jak i współpraca z zagranicznymi partnerami, coraz częściej sięgają po usługi świadczone przez profesjonalne biuro tłumaczeń. W Krakowie istnieje doskonałe zaplecze badawczo-rozwojowe. Wraz z solidnym i dokładnym tłumaczeniem wprowadzenie nowych technologii do firm jest o wiele prostsze i szybsze.

Strefy przemysłowe w województwie Małopolskim

Każda strefa przemysłowa wymaga nie tylko wolnej przestrzeni pod rozbudowę fabryk, ale także dobrego połączenia komunikacyjnego. W województwie małopolskim istnieje dwadzieścia sześć stref aktywności gospodarczej. Wśród nich można wymienić Bocheńska Strefę Aktywności Gospodarczej, Strefę Przemysłową Zielonych Dobczyc czy Niepołomicką Strefę Inwestycyjną. W każdej z nich możliwy jest rozwój firm produkcyjnych o zasięgu międzynarodowym.

 

Biuro tłumaczeniowe Berlineo wspiera nie tylko rozwój nowych inwestycji. Możliwe jest u nas tłumaczenie dokumentacji firmowej i treści ułatwiających komunikację z zagranicznymi partnerami. Nasze usługi tłumaczeniowe skierowane są także do władz samorządowych. Dzięki nim procedury administracyjne obejmujące obce inwestycje przebiegną bez zbędnych zakłóceń. 

Tłumaczenia dla specjalistycznych firm usługowych z Krakowa

Biuro Berlineo oferuje zarówno pisemne, jak i tłumaczenia ustne. Kraków skupia wokół największych stref przemysłowych wiele specjalistycznych firm usługowych. Na ich potrzeby dokonujemy tłumaczeń umów i dokumentacji związanej z importem i eksportem dóbr. Solidne i dokładne tłumaczenia specjalistyczne obejmują także różnego rodzaju instrukcje, regulaminy i karty specyfikacji maszyn. Firmy zajmujące się transportem również mogą liczyć na naszą fachową pomoc w przekładzie niezbędnych dokumentów.

 

W każdej firmie niezależnie od branży, w której działa, istnieje potrzeba tłumaczeń specjalistycznych. Nasze biuro tłumaczeń zapewnia najwyższej jakości przekład aktów prawnych i rozporządzeń, specyfikacji budowlanych i technicznych czy materiałów szkoleniowych SAP.

 

Nawet przy długotrwałej współpracy gwarantujemy wysoki stopień spójności tłumaczonych tekstów. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu oferujemy tłumaczenia dokładnie oddające treść oryginału.

Lista wybranych klientów

PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
03

Tłumaczenia w Krakowie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to jedna z głównych usług naszego biura tłumaczeń. Na zlecenie lokalnych klientów regularnie realizujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak na przykład francuski, białoruski czy czeski. A wszystko możliwe bez wychodzenia z domu - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Krakowie realizowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy często organizują kursy, warsztaty czy uczestniczą w kongresach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych w kraju jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Tłumaczenia zapewniamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Usługi Berlineo oferowane w Krakowie obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale posługują się językiem branżowym, w związku z czym o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych zorientowana na zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla fachowca nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają dodatkowo także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Krakowie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Podczas wprowadzania produktów na obcy rynek niezbędna jest także właściwa lokalizacja ich tłumaczenia. Dostosowanie przekładu do realiów społeczno-kulturowych danego kraju pozwala na lepszy ich odbiór.

 

Dokonujemy lokalizacji oprogramowania, stron internetowych czy gier wideo. Podczas kampanii promocyjnych na obcym rynku niezbędna jest także lokalizacja tekstów marketingowych. Dzięki naszemu tłumaczeniu wszelkie materiały reklamowe będą spełniać funkcję sprzedażową także za granicą.

 

Kompleksowa oferta naszego biura tłumaczeń pozwala szybko i sprawnie zaimplementować wszelkie tłumaczone teksty. Możesz zamówić u nas również usługi graficzne i skład. Dzięki temu otrzymasz od nas gotowy do druku lub publikacji on-line tekst.

 

W ten sposób zyskujesz gwarancję poprawności językowej lokalizowanych tekstów, a także najlepsze dostosowanie ich do wymagań typograficznych.

04

Oferowane kombinacje językowe

Nasze usługi zamawiają nie tylko globalne organizacje. Do naszych klientów należą też mali i średni przedsiębiorcy z terenu Krakowa. Na ich zamówienie wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich np. wietnamski, farsi czy tswana, somalijski.

Tylko szeroka oferta kombinacji językowych spełni wymagania firm działających w różnych rejonach globu. Dzięki współpracy z Berlineo firmy mogą tłumaczyć wszelkie treści na ponad 50 różnych języków.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować