Tłumaczenia

Tłumaczenia w Wronkach dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia Wronki
01

Garść zasadniczych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Wronek

Berlineo to agencja pracująca na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia ekspresowe wszyscy klienci składają online.


Jak już zlecisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną usługę, odpowiedni tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym nam dokumentem. Gdy tylko tłumaczenie będzie opracowane, prześlemy je mailem.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń Berlineo z Wronek

Zlecanie przekładu pisemnego jest w Berlineo bardzo proste. Po pierwsze przesyłamy ofertę. Aby było to możliwe, potrzebny jest nam tekst źródłowy. Udostępniona treść zostanie wykorzystana wyłącznie na potrzeby opracowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Dokument możesz wysłać za pośrednictwem formularza lub jako załącznik e-maila.


Ofertę prześlemy w ciągu około trzydziestu minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę proforma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do nas dokładne informacje o zaplanowanym evencie. Natychmiast określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Wronek

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane zasady. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym zleceniodawcom zapewniamy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to nasza dewiza. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega identycznie. Prześlij zapytanie za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, rozpoczynamy realizację przekładu. W uzgodnionym terminie dostaniesz maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia także rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz personel stanowią lingwiści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich obowiązków należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt usługi tłumaczenia w Wronkach

Cena jednostkowa za tłumaczenie pisemne jest zależna od języka docelowego przekładu oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego zależy od ilości treści materiału wyjściowego. Jednak jako nasz klient masz opcję dobrania adekwatnego do swoich potrzeb trybu realizacji. W praktyce im więcej stron, tym dłuższy czas opracowania. Normalnie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie zrealizować przekład pięciu stron standardowych. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć nawet do 20 stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia Wronki: dla międzynarodowych korporacji i lokalnych przedsiębiorstw

Tłumaczenia we Wronkach zapewnia Berlineo

Tłumaczenia Wronki: niezawodny dostawca usług tłumaczeniowych to podstawa globalnego biznesu. Berlineo zapewnia między innymi tłumaczenia techniczne dla producentów sprzętu gospodarstwa domowego. We Wronkach swoje zakłady ma dwóch producentów AGD, a w Berlineo mieliśmy okazję realizować zlecenia na rzecz obu.

 

Świadczymy oczywiście cały zakres usług tłumaczeniowych - od przekładu prostych instrukcji obsługi (na jeden lub wiele języków docelowych), przez tłumaczenia uwierzytelnione, po tłumaczenia ustne podczas szkoleń, negocjacji biznesowych czy konferencji.

Wygodny odbiór tłumaczenia we Wronkach - dostawa kurierem bądź paczkomat

Obok profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa i nieskomplikowanych warunków współpracy zapewniamy naszym zleceniodawcom wygodny odbiór przekładu poświadczonego (przez tłumacza przysięgłego).

 

Składając zamówienie każdorazowo masz wybór między usługą kurierską lub dostawą do paczkomatu. Jeżeli zdecydujesz się na paczkomat, po prostu podaj nam numer wybranego paczkomatu (choćby Adama Mickiewicza 26A (WKI01A), Radosna 12 (PaczkoPunkt) albo Plac Targowy 3 (WKI02N)) oraz numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie powiadomienie z kodem odbioru.

 

Jeżeli zdecydujesz się na dostawę przez kuriera, podaj dokładny adres (firmowy bądź domowy) oraz numer kontaktowy. Oczywiście niezależnie od wyboru w pierwszej kolejności otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej skan gotowego tłumaczenia.

Tłumaczenia we Wronkach - kompleksowe rozwiązania od jednego dostawcy

Dodatkową zaletą naszej oferty obok szerokiego wyboru rodzajów tłumaczeń oraz kombinacji językowych, których znajdziesz u nas kilkadziesiąt, są usługi konferencyjne i okołotłumaczeniowe.

 

Na zlecenie naszych klientów organizujemy konferencje uwzględniając technikę konferencyjną, obsługę techniczną, tłumaczenia symultaniczne, hostessy, poczęstunek, zakwaterowanie gości, jak również przekład konspektów, przemówień, prezentacji i innych materiałów będących przedmiotem przemów prelegentów.

 

Usługi okołotłumaczeniowe to przede wszystkim Content Marketing i Copywriting, ale też usługi graficzne, które często realizujemy w komplecie z tłumaczeniem pisemnym podczas opracowywania treści katalogów produktowych bądź folderów.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Wronkach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to kluczowa usługa biura tłumaczeń Berlineo. Dla naszych stałych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie wykonujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak np. angielski, ukraiński czy słowacki. A wszystko możliwe bez opuszczania stanowiska pracy - od zamówienia po odesłanie tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Wronkach oferowane przez naszą agencję obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy często organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub biorą udział w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas spotkań organizowanych na terenie kraju jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia w Wronkach uwzględniają również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze genialnie posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby graczy. Jesteś dystrybutorem gier mobilnych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści w sektorze e-commerce pod kątem SEO w celu zwiększenia ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla specjalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, gdyż wymagają obok umiejętności copywriterskich także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Wronkach usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko międzynarodowe organizacje. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą też małe i średnie firmy z Wronek i okolic. Zgodnie z ich potrzebami realizujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich na przykład wietnamski, perski czy tsonga.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować