Tłumaczenia

Tłumaczenia w Tarnowie Podgórnym dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia Tarnowo Podgórne
01

Garść podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze miasta Tarnowa Podgórnego

Berlineo to agencja tłumaczeniowa realizująca zlecenia na obszarze całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia pisemne wszyscy zleceniodawcy składają przez Internet.


Jak już zdecydujesz się na tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany tłumacz rozpocznie pracę nad zleconym plikiem. Z chwilą gdy twoje tłumaczenie będzie wykonane, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić usługę w biurze tłumaczeń Berlineo z Tarnowa Podgórnego

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze szczególnie proste. Najpierw przesyłamy wycenę. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest treść do tłumaczenia. Przekazana treść zostanie wykorzystana wyłącznie do przygotowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Dokument możesz przesłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości.


Wycenę opracujemy w przeciągu mniej więcej 45 minut. Jeżeli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do nas szczegółowe informacje o planowanym spotkaniu. Szybko określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu skontaktujemy się z Tobą.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Tarnowa Podgórnego

Preferujemy proste zasady. Widać to na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych naszym zleceniodawcom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszej firmy. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega identycznie. Przesyłasz zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, zaczynamy realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem otrzymasz wiadomość z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia również rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz personel stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje koszt przekładu w Tarnowie Podgórnym

Cena jednostkowa za przekład pisemny jest zależna od języka docelowego tłumaczenia oraz tematyki tekstu. Koszt ostateczny usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależny jest od ilości słów materiału wyjściowego. Ale jako zleceniodawca masz opcję wyboru optymalnego dla siebie trybu realizacji. Zasadniczo im więcej stron, tym dłuższy czas realizacji. Standardowo w ciągu jednej doby wykonujemy przekład pięciu stron. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć do dwudziestu stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia dla firm w Tarnowie Podgórnym

Gałęzie przemysłu skupionego w Tarnowie podgórnym

W Tarnowie Podgórnym zlokalizowanych jest wiele przedsiębiorstw przemysłowych, w tym również zakłady produkcyjne znanych międzynarodowych marek. Swoją centralę i centrum dystrybucyjne ma tu międzynarodowa sieć dyskontów spożywczych. W zlokalizowanych przy ul. Przemysłowej fabrykach produkowane są wyroby tytoniowe oraz spożywcze. Tarnowo Podgórne słynie również z produkcji mebli.

 

Działalność gospodarcza wyszczególnionych powyżej międzynarodowych firm jest nieodłącznie związana z branżą tłumaczeniową. Wykorzystywane przez nie maszyny produkcyjne w większości przypadków dostarczane są przez zagranicznych producentów. A więc niezbędne jest wykonanie tłumaczenia pisemnego całej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, listy części zamiennych czy samej umowy zakupu maszyny lub zamówienia na części zamienne.

Jak odebrać tłumaczenie w Tarnowie Podgórnym

Zapewne zastanawiasz się, czy po odbiór tłumaczenia uwierzytelnionego zamówionego w Berlineo będzie trzeba pojechać do Poznania. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie ma takiej potrzeby. Gdy zamówiony przez Ciebie przekład uwierzytelniony będzie gotowy, w pierwszej kolejności otrzymasz drogą mailową jego skan. Oryginał tłumaczenia, czyli dokument opatrzony pieczątką oraz podpisem tłumacza przysięgłego, wyślemy kurierem na adres Twojej firmy.

 

Jeżeli klient sobie tego życzy, istnieje również możliwość dostawy tłumaczenia do wskazanego paczkomatu. Na terenie Tarnowa Podgórnego jest kilka paczkomatów - między innymi 2 przy ul. Poznańskiej. Jedyne co musisz zrobić, to przy zamówieniu podać numer wybranego paczkomatu.

Przedsiębiorstwa produkcyjne w Tarnowie Podgórnym

Jak wspomniano powyżej, na terenie Tarnowa Podgórnego znajdują się fabryki przedsiębiorstw działających w branży tytoniowej, spożywczej oraz meblowej. Warto zaznaczyć, że polscy producenci mebli w znacznej mierze eksportują swoje wyroby do bardziej zamożnych państw Europy zachodniej, w tym głównie do Niemiec. A to wiąże się z potrzebą realizacji tłumaczeń pisemnych na język niemiecki lub z języka niemieckiego na polski. W tym zakresie nasza oferta profesjonalnych usług tłumaczeniowych jest idealnie dopasowana do potrzeb firm eksportowych.

 

Ale tłumaczenia pisemne to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom. Zajmujemy się również szeroko pojmowanym przygotowaniem treści marketingowych oraz reklamowych w językach obcych. Szczegóły na ten temat znajdziesz w sekcji Copywriting.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Tarnowie Podgórnym - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z wiodących usług Berlineo. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie wykonujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak np. niemiecki, białoruski czy czeski. A wszystko dostępne bez opuszczania firmy - od zamówienia po dostawę tłumaczenia. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Tarnowie Podgórnym realizowane przez nasze biuro obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują szkolenia, warsztaty lub uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych na terenie Polski jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na zagranicznego klienta są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w Tarnowie Podgórnym uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale znają język graczy, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić do odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier przeglądarkowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja sklepów internetowych zorientowana na zwiększenie ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla specjalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, bowiem wymagają obok wiedzy z zakresu Content Marketingu także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Tarnowie Podgórnym usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane kombinacje językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe spółki. Do klientów Berlineo należą także mali i średni przedsiębiorcy z terenu Tarnowa Podgórnego. Na ich rzecz opracowujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. A wśród nich chiński, farsi czy suahili.

Specjalizujemy się głównie w tłumaczeniach na język niemiecki oraz angielski, ale nasza oferta obejmuje wszystkie języki urzędowe Unii Europejskiej.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować