Tłumaczenia

Tłumaczenia w Swarzędzu - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia Swarzędz
01

Szereg istotnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie Swarzędza

Berlineo to agencja tłumaczeniowa świadcząca usługi tłumaczeniowe na obszarze całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ustne wszyscy nasi zleceniodawcy składają przez Internet.


Gdy już zamówisz tłumaczenie lub inną usługę, odpowiedni tłumacz przystąpi do pracy nad powierzonym nam tekstem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie gotowe, wyślemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić tłumaczenie w agencji tlumaczeń z Swarzędza

Zlecanie przekładu pisemnego jest w naszej agencji szczególnie proste. Po pierwsze wysyłamy kosztorys. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest tekst źródłowy. Przekazana treść zostanie użyta tylko i wyłącznie do celu przygotowania wyceny żądanej usługi. Dokument możesz wysłać za pośrednictwem formularza lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę przygotujemy w przeciągu około trzydziestu minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając otrzymaną fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego? Prześlij do nas szczegółowe informacje o planowanym spotkaniu. Bezzwłocznie sprawdzimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu zadzwonimy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Swarzędza

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane warunki świadczenia usług to dewiza naszej firmy. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega identycznie. Wyślij zapytanie za pośrednictwem formularza. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację usługi. Zgodnie z planem dostaniesz maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt przekładu w Swarzędzu

Cena za usługi przekładu pisemnego zależy od języka oraz tematyki treści. Koszt całkowity usługi tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego jest uzależniony od objętości materiału do tłumaczenia. Jednak jako zleceniodawca masz opcję wyboru optymalnego dla siebie trybu realizacji. W praktyce im dłuższa treść, tym dłuższy czas opracowania. Standardowo w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować przekład 5 stron. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć nawet do 20 stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Oferta usług tłumaczeniowych w Swarzędzu

Zakłady przemysłowe zlokalizowane w obszarze Swarzędza

Obok średnich, małych i mikroprzedsiębiorstw w Swarzędzu swoje zakłady posiadają również duże międzynarodowe koncerny działające między innymi w sektorze motoryzacyjnym. Obok branży samochodowej swoje zakłady produkcyjne mają firmy z branży meblowej. Swoją siedzibę ma tu również firma zajmująca się produkcją okien czy kostki brukowej. Poza tym swoją produkcję w Swarzędzu zlokalizował największy w kraju producent zasilaczy awaryjnych znajdujących zastosowanie w sieciach informatycznych.

 

Codzienna działalność firm o zasięgu międzynarodowym - czy to globalnych graczy czy dużych lokalnych przedsiębiorstw - jest nieodzownie związana z tłumaczeniami pisemnymi. Szczególnie dotyczy to wspomnianych powyżej koncernów z branży motoryzacyjnej. Wynika to z konieczności ścisłej współpracy lokalnych spółek z ich spółkami matkami, która wymusza stałą komunikację - w tym przypadku prowadzoną albo w języku niemiecki albo angielskim.

 

Jednym z optymalnych rozwiązań w przypadku zapotrzebowania na profesjonalne tłumaczenia jest skorzystanie z oferty renomowanego biura tłumaczeń. Powierzając przekład swoich wrażliwych (i nie tylko) danych fachowcom masz pewność, że zostanie wykonany zgodnie ze sztuką translatorską.

Gdzie i kiedy odbiorę tłumaczenie w Swarzędzu

Zamawiając usługę tłumaczenia pisemnego w Berlineo przede wszystkim masz pewność terminowej dostawy. W przypadku tłumaczeń standardowych plik z wykonanym tłumaczeniem wysyłamy drogą mailową na wskazany w zamówieniu adres. Oczywiście zachowujemy przy tym pierwotny rodzaj pliku (np. MS Word), a w przypadku przekazania plików w formacie PDF tłumaczenie zostanie odesłane w formacie edytowalnym. Inaczej sprawa się ma w przypadku tłumaczeń poświadczonych realizowanych przez tłumaczy przysięgłych. Tu mamy 2 różne możliwości.

 

Po pierwsze w uzgodnionym terminie każdy może odebrać swoje tłumaczenie z siedziby naszej firmy mieszczącej się w Poznaniu. Należy jednak zaznaczyć, że ze względu na obowiązujące przepisy RODO dokumenty zawierające dane osobowe (np. akt urodzenia) mogą być odebrane wyłącznie przez zamawiającego lub pisemnie upoważnioną przez niego osobę.

 

Jako drugą opcję oferujemy naszym klientom dostawę kurierem lub do paczkomatu. Nigdy niczego nie narzucamy z góry - o wszystkim decyduje klient składający zamówienie. 

Tłumaczenia w Swarzędzu dla osób prywatnych

To prawda że większość naszych klientów to firmy. Jednak w Berlineo mamy pewną zasadę, której zawsze przestrzegamy - każdego zleceniodawcę traktujemy identycznie i dokładamy wszelkich starań, aby obsłużyć każdego klienta. Udaje się nam to prawie w 100%.

 

Zatem do dyspozycji osób prywatnych jest nasz zespół koordynatorów, którzy służą radą i pomocą, jak również cały wachlarz naszych usług.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Swarzędzu - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to kluczowa usługa Berlineo. Dla naszych lokalnych klientów regularnie wykonujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak na przykład rosyjski, norweski czy serbski. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po wysyłkę tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Swarzędzu realizowane przez nasze biuro obejmują również asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty lub biorą udział w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych na terenie kraju jak i za granicą. Działamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Usługi Berlineo oferowane w Swarzędzu obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy, dzięki czemu swobodnie mogą trafić do odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier konsolowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych mająca na celu zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla specjalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają poza wiedzą techniczną również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Swarzędzu usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane pary językowe

Usługi Berlineo zamawiają nie tylko międzynarodowe organizacje. Do zleceniodawców Berlineo należą także małe i średnie firmy z Swarzędza. Na ich zlecenie opracowujemy tłumaczenia na wszystkie języki państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich na przykład wietnamski, paszto czy tswana, somalijski.

Angielski, niemiecki oraz ukraiński to nasza podstawowa oferta językowa oraz najczęściej zamawiane kombinacje.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować