Tłumaczenia

Tłumaczenia w Katowicach dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia we Wrocławiu
01

Szereg zasadniczych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie Katowic

Berlineo to agencja tłumaczeniowa realizująca zlecenia na obszarze całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia pisemne wszyscy klienci mogą składać przez Internet.


Jak już zdecydujesz się na przekład lub inną z oferowanych usług, doświadczony specjalista zacznie pracę nad zleconym nam tekstem. Z chwilą gdy twoje tłumaczenie będzie zrealizowane, dostarczymy je za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak zamówić przekład w agencji tlumaczeń z Katowic

Zlecanie przekładu pisemnego jest w naszym biurze wyjątkowo banalne. W pierwszej kolejności opracowujemy wycenę. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest treść do tłumaczenia. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko na potrzeby opracowania kalkulacji kosztów żądanej usługi. Dokument możesz wysłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę otrzymasz w ciągu mniej więcej 60 minut. Jeśli akceptujesz cenę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne potwierdzenie płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Wyślij do naszego biura szczegółowe informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Bezzwłocznie sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu napiszemy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Katowic

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane rozwiązania. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od ułatwień naszym zleceniodawcom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste warunki świadczenia usług to nasza dewiza. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega w identyczny sposób. Wyślij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem maila. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Gdy zaakceptujesz wycenę, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. W zaplanowanym czasie otrzymasz wiadomość z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję wyróżnia również profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Katowicach

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od kombinacji językowej oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt tłumaczenia jest tym większy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin realizacji przekładu pisemnego jest uzależniony od objętości tekstu materiału źródłowego. Jednak jako nasz klient masz opcję wyboru optymalnego dla siebie trybu realizacji. Co do zasady im więcej stron, tym więcej czasu potrzeba na przekład. Normalnie w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie pięciu stron maszynopisu. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron przeliczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Katowicach dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Katowic i aglomeracji katowickiej

Śląsk bardzo szybko się rozwija, powstaje tam coraz więcej firm, a duże międzynarodowe korporacje budują swoje oddziały. Katowice razem z całym Śląskiem są drugim regionem pod względem produkcji PKB w Polsce. Tym, co najczęściej kojarzy się ze Śląskiem, są kopalnie i przemysł górniczy. Innym ważną gałęzią przemysłu, która prężnie funkcjonuje na Śląsku, jest hutnictwo.

 

W naszych szeregach posiadamy specjalistów, zawodowych tłumaczy, zarówno z jednej, jak i drugiej branży. Poradzimy sobie zarówno z tłumaczeniem instrukcji kombajnu ścianowego, jak i dokumentacji kolektora. Przekład takiej dokumentacji wymaga fachowej wiedzy o określonych procesach przemysłowych, dlatego też współpracujemy z wyspecjalizowanymi tłumaczami, którzy znają specyfikę firm sektora górniczego i paliwowego

Parki technologiczne w Katowicach

W Katowicach i w całym regionie działa wiele Parków Naukowo-Technologicznych. Są to często instytucje wspierane finansowo przez administrację publiczną i Unię Europejską. Zachęcają one firmy do korzystania z ich terenów i biur, oferując najnowsze rozwiązania technologicznie, jak i korzystne warunki finansowe.

 

Korzystają z tego często firmy bardzo dynamiczne i rozwijające się w szybkim tempie. Przez co z czasem zwiększają kadrę, ale też zlecają część usług na zewnątrz. Wtedy właśnie my, jako biuro tłumaczeń, oferujemy tłumaczenia w Katowicach i przejmujemy pewien zakres komunikacji takich firm z zagranicznymi partnerami.

 

Odciążając ich z samodzielnego tłumaczenia dokumentacji firmowej, ofert i wielu innych, wspieramy w zdobywaniu klientów i nowych rynków. Mamy specjalistów zapewniających przekład w wielu kombinacjach językowych. Znamy się na różnych sektorach przemysłu, dlatego potrafimy znaleźć idealnie rozwiązanie dla każdego klienta. 

Strefy przemysłowe w województwie Śląskim

Oczywiście przemysł ciężki to nie jedyne gałęzie gospodarki mające swoją liczną reprezentację na Śląsku. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna i powstające liczne biurowce, a także duża populacja sprzyjają otwieraniu na Śląsku swoich siedzib także przez firmy z branży nowych technologii.

 

Często są to firmy programistyczne. Nasz zespół może przygotować tłumaczenia zarówno dokumentacji, materiałów marketingowych, jak i zlokalizować oprogramowanie czy aplikację webową. Oczywiście Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna nie ogranicza się jedynie do Katowic.

 

Obejmuje ona kilkadziesiąt dzielnic w kilkunastu śląskich miastach. Dzięki temu możliwości firm są bardzo szerokie. Dobra komunikacja pomiędzy miastami sprzyja mobilności pracowników.

Tłumaczenia specjalistyczne dla firm z Katowic

Firmy usługowe to ta grupa, która rozwija się bardzo dynamiczne i potrafi szybko skalować swoją działalność. Chętnie pomagamy w rozwoju takim firmom. Sami świadczymy usługi i wiemy jak ważna jest jakość, która gwarantuje długoletnią i przynoszącą obu stronom wymierne zyski współpracę.

 

Na Śląsku dynamicznie rozwijają się duże przedsiębiorstwa outsourcingowe, które świadczą swe usługi na cały świat. W związku z tym nierzadko potrzebują tłumaczenia wszelakiej dokumentacji. W Berlineo zapewniamy tłumaczenia umów, sprawozdań, prezentacji czy publikacji naukowych.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Katowicach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to kluczowa usługa agencji Berlineo. Na zlecenie stałych klientów z {miasto_dopełniacz} każdego dnia realizujemy dziesiątki stron tłumaczeń na takie języki jak choćby francuski, norweski czy słowacki. A wszystko możliwe online - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Katowicach oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub biorą udział w kongresach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych w Polsce jak i za granicą. Tłumaczenia zapewniamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na pozyskanie zagranicznych klientów wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Nasze usługi oferowane w Katowicach obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale znają język graczy, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś producentem gier przeglądarkowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja serwisów internetowych w celu zwiększenia ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, ponieważ wymagają obok umiejętności copywriterskich również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Katowicach usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Są sytuacje, które wymagają sprawnego i szybkiego działania. Szczególnie jeśli chodzi o przemysł. Awaria wielkiego pieca, wypadek w kopalni, czy niesprawna turbina w elektrowni. To wszystko wymaga błyskawicznego działania. To tylko kilka przykładów, podczas których mogą być potrzebne tłumaczenia ekspresowe.

 

Nasi tłumacze są gotowi odłożyć inne projekty, aby zająć się taką niecierpiącą zwłoki sprawą. Dlatego, jeśli tylko potrzebujesz czegoś „na już”, nie wahaj się i napisz do nas.

 

Tłumaczenia symultaniczne to niezwykle trudna sztuka. Wymagają doskonałej znajomości języka i dużego skupienia. Nie ma tu czasu na zastanawianie się co jaki wyraz oznacza i robienia researchu w Internecie. Tłumacz musi umieć zarówno słuchać, jak i na bieżąco tłumaczyć to co słyszy w słuchawce.

 

Dlatego nie każdy się do tego nadaje, a najważniejsze jest doświadczenie. Nasi tłumacze mają wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu gwarantują wysoką jakość, a co za tym idzie zadowolenie uczestników konferencji.

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jedne z wiodących miejsc, jeśli chodzi o targi branżowe. Oczywiście najczęściej mają miejsce targi górnicze lub inne związane z przemysłem ciężkim. Jednak odbywają się także targi ślubne i wiele innych. Podczas tego typu targów często organizowane są konferencje.

 

Zorganizowanie konferencji to duże wyzwanie. Trzeba zapewnić nie tylko odpowiednich tłumaczy, ale także sprzęt i techników. Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Kompleksowa obsługa, dzięki której klient nie musi się o nic martwić. Zapewnimy sprzęt potrzebny na konferencji, tłumaczy specjalistów w danej branży oraz techników.

04

Obsługiwane pary językowe

Z naszych usług korzystają nie tylko duże firmy. Do klientów naszego biura należą również małe i średnie firmy z obszaru Katowic i okolic. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami UE. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. A wśród nich koreański, paszto czy suahili.

Bliskość granicy z Czechami, Słowacją i Niemcami powoduje, że firmy ze Śląska nawiązuj często współpracę z podmiotami z tych właśnie krajów. To właśnie takim firmom zapewniamy tłumaczenia w Katowicach.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować