Tłumaczenia

Tłumaczenia w Bielsku-Białej

tłumaczenia w Bielsku-Białej
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie miasta Bielska-Białej

Berlineo to firma tłumaczeniowa realizująca zlecenia na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia specjalistyczne wszyscy nasi zleceniodawcy składają za pośrednictwem Internetu.


Gdy już zdecydujesz się na przekład lub inną z oferowanych usług, doświadczony specjalista zacznie pracę nad zleconym Berlineo tekstem. Jak tylko tłumaczenie będzie wykonane, wyślemy je drogą mailową.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń z Bielska-Białej

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszym biurze szczególnie proste. W pierwszej kolejności przesyłamy kosztorys. Abyśmy mogli to zrobić, potrzebny jest nam plik z tekstem źródłowym. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie do opracowania kalkulacji kosztów przekładu. Plik z tekstem możesz wysłać korzystając z formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę prześlemy w ciągu mniej więcej sześćdziesięciu minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji usługi, potwierdź zlecenie opłacając załączoną fakturę proforma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Prześlij do naszego biura szczegółowe informacje o planowanym spotkaniu. Natychmiast sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu napiszemy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Bielska-Białej

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Można to zauważyć na każdym kroku realizacji oferowanych usług. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbytecznych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie konsekutywne a nawet copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega identycznie. Przesyłasz zapytanie za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację przekładu. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z wykonanym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję wyróżnia również profesjonalna obsługa klienta. Nasz personel stanowią osoby znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę tłumaczeniową dla Twojej firmy.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Bielsku-Białej

Cena jednostkowa za usługi tłumaczenia pisemnego zależy od kombinacji językowej oraz specyfiki tekstu. Koszt całkowity usługi jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego jest uzależniony od ilości stron materiału do tłumaczenia. Jednak jako klient masz możliwość wyboru odpowiedniego tempa realizacji. Co do zasady im większa objętość tekstu, tym późniejsza data dostawy. W standardzie w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie pięciu stron maszynopisu. Na życzenie klienta możemy za dopłatą przetłumaczyć nawet do dwudziestu stron tłumaczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Bielsku-Białej

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Bielsku-Białej oraz okolic

Miasto Bielsko-Biała znajduje się na terenie Bielskiego Okręgu Przemysłowego, w którym przeważają takie gałęzie przemysłu jak maszynowy, samochodowy, włókienniczy czy metalurgiczny. W jego obrębie znajdują się siedziby zarówno rodzimych przedsiębiorstw, które zyskują coraz większy zasięg także poza granicami kraju, jak i firmy z obcym kapitałem. Ich działalność wymaga niejednokrotnie tłumaczenia z obcych lub na obce języki.

 

Tłumaczenia w Bielsku-Białej dotyczą głównie tekstów specjalistycznych, co jasno wynika z przeważających branż. Nasze biuro tłumaczeń świadczy wysokiej jakości usługi, opierające się nie tylko na doskonałej znajomości danego języka, ale także świetnego przygotowania merytorycznego naszych tłumaczy. Dzięki temu klientom oferujemy dokładny i solidny przekład każdej niezbędnej treści ułatwiającej komunikację z zagranicznym klientem, partnerem czy inwestorem.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Bielsku-Białej

Parki technologiczne są miejscem, w którym powstają najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Firmy korzystające z ich możliwości często są światowymi liderami w swojej branży. Dla rodzimych i zagranicznych inwestorów na terenie Bielsku-Białej znajduje się Park Przemysłowy i Usługowy, a także niedaleko granic miasta Bielski Technologiczny Park Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji.

 

W takich miejscach najważniejszy jest szybki przepływ informacji oraz świetna komunikacja z partnerami. Jest to możliwe dzięki usługom świadczonym przez profesjonalne biuro tłumaczeń. W Bielsku-Białej Berlineo oferuje zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Dzięki nim możliwy jest swobodny rozwój firmy i jej sukces na arenie międzynarodowej.

Tłumaczenia w Bielsku-Białej dla firm usługowych

W niemal każdej firmie usługowej niezbędne są różnego rodzaju tłumaczenia. Bielsko-Biała jest miejscem siedziby wielu zagranicznych i rodzimych firm zajmujących się transportem czy produkcją. Znajdują się tam także duże korporacje o zasięgu międzynarodowym prowadzące działalność w takich branżach jak IT czy e-commerce.

 

Dzięki sprawnym i solidnym tłumaczeniom pisemnym nasze biuro jest w stanie zagwarantować swobodny przepływ dokumentów i informacji w firmie. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty prawne, umowy, regulaminy. Oferujemy naszym klientom także lokalizację treści marketingowych czy oprogramowania.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
03

Tłumaczenia w Bielsku-Białej - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to główna usługa w biurze tłumaczeń Berlineo. Dla naszych lokalnych klientów systematycznie realizujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak na przykład niemiecki, białoruski czy słowacki. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Bielsku-Białej realizowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy biorą udział w kongresach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych na terenie kraju jak i w państwach członkowskich UE. Tłumaczenia zapewniamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Tłumaczenia oferowane w Bielsku-Białej obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem branżowym, dzięki czemu o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś wydawcą gier planszowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla specjalisty nawet na polskim rynku. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają obok umiejętności copywriterskich także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Bielsku-Białej usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Z usług Berlineo korzystają nie tylko duże organizacje. Do klientów naszej firmy należą również małe i średnie firmy z Bielska-Białej i okolic. Na ich zamówienie wykonujemy tłumaczenia na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki pozaeuropejskie. Należą do nich między innymi japoński, paszto czy tsonga.

Nasze biuro tłumaczeń w Bielsku-Białej zajmuje się przede wszystkim tłumaczeniami na najpopularniejsze języki, a w tym angielski, niemiecki, rosyjski czy ukraiński.

tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia pisemne ukraiński tłumaczenia techniczne fiński tłumaczenia specjalistyczne duński tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia ekspresowe słowacki tłumaczenia techniczne węgierski tłumaczenia ekspresowe rosyjski tłumaczenia specjalistyczne rosyjski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia uwierzytelnione niemiecki tłumaczenia ekspresowe angielski tłumaczenia ekspresowe estoński tłumaczenia uwierzytelnione węgierski tłumaczenia techniczne łotewski tłumaczenia specjalistyczne węgierski tłumaczenia pisemne litewski tłumaczenia uwierzytelnione niderlandzki tłumaczenia ekspresowe niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione słowacki tłumaczenia specjalistyczne niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia uwierzytelnione słoweński tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia ekspresowe niemiecki tłumaczenia specjalistyczne niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia pisemne angielski tłumaczenia techniczne niemiecki tłumaczenia pisemne estoński tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia ekspresowe ukraiński tłumaczenia techniczne słoweński tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia techniczne litewski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia pisemne niderlandzki tłumaczenia specjalistyczne fiński tłumaczenia ekspresowe słoweński tłumaczenia ekspresowe duński tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia techniczne estoński tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia specjalistyczne litewski tłumaczenia pisemne rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione duński tłumaczenia uwierzytelnione ukraiński tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia ekspresowe węgierski tłumaczenia uwierzytelnione rosyjski tłumaczenia specjalistyczne słowacki tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia specjalistyczne angielski tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia techniczne ukraiński tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia pisemne słoweński tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia techniczne duński tłumaczenia techniczne angielski tłumaczenia uwierzytelnione angielski tłumaczenia uwierzytelnione łotewski tłumaczenia uwierzytelnione litewski tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia ekspresowe łotewski tłumaczenia techniczne rosyjski tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia specjalistyczne ukraiński tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia ekspresowe fiński tłumaczenia ekspresowe litewski tłumaczenia pisemne fiński tłumaczenia pisemne łotewski tłumaczenia pisemne węgierski tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia uwierzytelnione fiński tłumaczenia pisemne duński tłumaczenia techniczne słowacki tłumaczenia pisemne słowacki tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia specjalistyczne estoński tłumaczenia techniczne niderlandzki tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia specjalistyczne słoweński tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia specjalistyczne koreański

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować