Tłumaczenia

Tłumaczenia w Jaworze w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia w Jaworze
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób realizujemy zamówienia na tłumaczenia na terenie Jawora

Berlineo to agencja tłumaczeń pracująca na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia ekspresowe wszyscy nasi zleceniodawcy składają zdalnie.


Gdy już zlecisz tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, odpowiedni tłumacz rozpocznie pracę nad powierzonym nam plikiem. Gdy tylko tłumaczenie będzie opracowane, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń Berlineo z Jawora

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszej agencji tłumaczeń wyjątkowo banalne. Najpierw wysyłamy ofertę. Aby to zrobić, wymagany jest treść wymagająca tłumaczenia. Przekazana treść zostanie wykorzystana wyłącznie na potrzeby opracowania wyceny przekładu. Plik z tekstem możesz przesłać korzystając z formularza kontaktowego lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę opracujemy w przeciągu ok. 60 minut. Jeśli akceptujesz warunki realizacji usługi, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do nas dokładne informacje o planowanym spotkaniu. Szybko sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Jawora

Lubimy proste rozwiązania. Można to zauważyć na każdym kroku realizacji tłumaczeń. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie nieskomplikowane warunki świadczenia usług to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbytecznych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie standardowe, tłumaczenie kabinowe oraz copywriting.


Proces zamawiania każdorazowo przebiega identycznie. Wyślij zapytanie za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, rozpoczynamy realizację tłumaczenia. Zgodnie z planem otrzymasz wiadomość z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią tłumacze znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę przekładu w Jaworze

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego zależy od języka docelowego przekładu oraz specyfiki tekstu. Koszt przekładu jest tym wyższy, im większa ilość treści do tłumaczenia. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego jest uzależniony od objętości tekstu materiału wyjściowego. Jednakże jako zleceniodawca masz opcję wyboru adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. Co do zasady im dłuższa treść, tym dłuższy czas realizacji. Normalnie w ciągu 24 godzin wykonujemy tłumaczenie 1250 wyrazów. Na życzenie możemy za dopłatą przełożyć do 20 stron rozliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Jaworze dla firm

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Jawora i okolic

Jawor to niewielkie miasto położone w środkowej części województwa dolnośląskiego. Do niedawna dominującymi sektorami przemysłowymi była branża chemiczna, metalowa oraz spożywcza. Sytuacja zmieniła się, gdy podjęto decyzje o utworzeniu podstrefy Jawor w ramach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Od tego czasu Jaworem zainteresowała się branża motoryzacyjna.

 

Mówiło się o różnych inwestorach, którzy chcieli zbudować swoje fabryki w Jaworze. Ostatecznie powstały dwa zakłady największego niemieckiego koncernu samochodowego ze Stuttgartu. Jako pierwszy zbudowano zakład produkujący silniki spalinowe. Drugi ma zajmować się produkcją baterii do samochodów elektrycznych.

 

Inwestycje te nie tylko będą miały pozytywny wpływ na rozwój całego regionu, nowe miejsca pracy, ale również rozwój infrastruktury. Nowe zakłady przyciągną również cały szereg firm obsługujących giganta motoryzacyjnego z Niemiec.

 

Inwestor zagraniczny to również tłumaczenia dokumentacji firmowej, instrukcji obsługi aparatury i urządzeń, instrukcji stanowiskowych oraz szeroko rozumiane tłumaczenia ustne.

Strefa ekonomiczna a tłumaczenia w Jaworze

Specjalne strefy ekonomiczne mają to do siebie, że przyciągają biznes. Dotyczy to zarówno lokalnych polskich firm, jak również zagranicznych inwestorów. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w Jaworze. Utworzenie na obszarze miasta podstrefy WSSE miało niesłychanie duże znaczenie.

 

Rozwój przedsiębiorstw zlokalizowanych w specjalnych strefach ekonomicznych to również szansa na zlecenia dla firm działających w branży tłumaczeniowej. Szczególnie w sytuacji, gdy inwestorem jest zagraniczny koncern. Takie firmy nie tylko korzystają z tłumaczeń pisemnych, ale często potrzebują wsparcia w zakresie tłumaczeń ustnych.

Tłumaczenia w Jaworze

Jako specjaliści do spraw tłumaczeń naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm oraz międzynarodowych korporacji. W ramach tłumaczeń specjalistycznych zapewniamy obsługę różnych przedsięwzięć naszych klientów. Należą do nich przedsiębiorstwa działające w różnych gałęziach przemysłu i sektorach usługowych.

 

Oferujemy obsługę w zakresie komunikacji wewnątrzkorporacyjne lub między firmami z różnych państw. Tłumaczenia w Jaworze na język niemiecki, angielski, francuski, rosyjski oraz ukraiński należą do najczęstszych usług świadczonych na rzecz naszych stałych klientów.

Lista wybranych klientów

DECORA S.A.
ABC Automotive Poland Sp. z o.o.
BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Jaworze - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to wiodąca usługa agencji Berlineo. Dla naszych lokalnych klientów co dzień realizujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak np. niemiecki, norweski czy chorwacki. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po wysyłkę gotowego przekładu. Aby otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Jaworze realizowane przez Berlineo obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług zamawiana przez klientów korporacyjnych, którzy często organizują kursy teoretyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas spotkań organizowanych na terenie naszego kraju jak i poza granicami. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Nasze usługi oferowane w Jaworze uwzględniają również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś dystrybutorem gier mobilnych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, gdyż wymagają poza wiedzą techniczną także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Jaworze usługi uwzględniają również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Strona internetowa to wizytówka przedsiębiorstwa. Obecnie to właśnie w ten sposób zdobywa się znaczną ilość klientów. Dlatego na stronie internetowej nie powinno być miejsca dla jakiekolwiek niedociągnięcia. Błędy ortograficzne, literówki, niepoprawne formy gramatyczne czy składania.

 

To wszystko elementy, które mogą prowadzić do utraty klienta. Jeśli ktoś zobaczy, że na stronie jest coś zrobione niechlujnie, może odnieść wrażenie, że również same usługi są tak świadczone. Dlatego warto powierzyć tłumaczenie strony internetowej profesjonalistom, którzy sprawią, że treści w Twojej wizytówce będą budziły zaufanie.

04

Oferowane języki

Usługi Berlineo zamawiają nie tylko ogólnoświatowe koncerny. Do klientów naszej firmy należą też mali i średni przedsiębiorcy z Jawora. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem zapewniamy przekład na wszystkie języki UE. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. A wśród nich chiński, farsi czy suazi.

Dzięki mniejszym kosztom prowadzenia działalności niż na przykład w Niemczech a przy tej samej jakości świadczonych usług, nasze tłumaczenia są niezwykle konkurencyjne.

tłumaczenia specjalistyczne rumuński tłumaczenia pisemne białoruski tłumaczenia techniczne duński tłumaczenia uwierzytelnione hindi tłumaczenia techniczne białoruski tłumaczenia specjalistyczne fiński tłumaczenia ekspresowe słowacki tłumaczenia ekspresowe czeski tłumaczenia specjalistyczne chorwacki tłumaczenia ekspresowe węgierski tłumaczenia pisemne hindi tłumaczenia specjalistyczne norweski tłumaczenia pisemne niemiecki tłumaczenia pisemne angielski tłumaczenia pisemne bułgarski tłumaczenia pisemne duński tłumaczenia uwierzytelnione rosyjski tłumaczenia pisemne niderlandzki tłumaczenia pisemne ukraiński tłumaczenia techniczne bułgarski tłumaczenia ekspresowe białoruski tłumaczenia ekspresowe estoński tłumaczenia techniczne słowacki tłumaczenia uwierzytelnione ukraiński tłumaczenia pisemne słowacki tłumaczenia techniczne ukraiński tłumaczenia ekspresowe hindi tłumaczenia pisemne fiński tłumaczenia specjalistyczne rosyjski tłumaczenia ekspresowe koreański tłumaczenia uwierzytelnione łotewski tłumaczenia ekspresowe litewski tłumaczenia uwierzytelnione norweski tłumaczenia pisemne chorwacki tłumaczenia specjalistyczne słowacki tłumaczenia specjalistyczne czeski tłumaczenia pisemne francuski tłumaczenia pisemne rumuński tłumaczenia uwierzytelnione rumuński tłumaczenia ekspresowe niderlandzki tłumaczenia specjalistyczne koreański tłumaczenia techniczne hindi tłumaczenia techniczne francuski tłumaczenia ekspresowe ukraiński tłumaczenia pisemne rosyjski tłumaczenia uwierzytelnione duński tłumaczenia specjalistyczne niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione niderlandzki tłumaczenia techniczne rosyjski tłumaczenia specjalistyczne bułgarski tłumaczenia techniczne niderlandzki tłumaczenia techniczne fiński tłumaczenia techniczne łotewski tłumaczenia specjalistyczne francuski tłumaczenia ekspresowe niemiecki tłumaczenia uwierzytelnione francuski tłumaczenia pisemne czeski tłumaczenia pisemne węgierski tłumaczenia ekspresowe bułgarski tłumaczenia ekspresowe duński tłumaczenia techniczne koreański tłumaczenia specjalistyczne niderlandzki tłumaczenia uwierzytelnione niemiecki tłumaczenia techniczne estoński tłumaczenia pisemne koreański tłumaczenia uwierzytelnione białoruski tłumaczenia ekspresowe angielski tłumaczenia pisemne litewski tłumaczenia uwierzytelnione koreański tłumaczenia pisemne grecki tłumaczenia techniczne chorwacki tłumaczenia ekspresowe norweski tłumaczenia ekspresowe rumuński tłumaczenia uwierzytelnione czeski tłumaczenia specjalistyczne słoweński tłumaczenia uwierzytelnione chorwacki tłumaczenia ekspresowe rosyjski tłumaczenia specjalistyczne węgierski tłumaczenia pisemne łotewski tłumaczenia ekspresowe francuski tłumaczenia uwierzytelnione bułgarski tłumaczenia uwierzytelnione słoweński tłumaczenia specjalistyczne duński tłumaczenia specjalistyczne litewski tłumaczenia techniczne litewski tłumaczenia specjalistyczne angielski tłumaczenia techniczne norweski tłumaczenia uwierzytelnione litewski tłumaczenia techniczne czeski tłumaczenia ekspresowe fiński tłumaczenia ekspresowe łotewski tłumaczenia pisemne norweski tłumaczenia techniczne słoweński tłumaczenia uwierzytelnione słowacki tłumaczenia pisemne słoweński tłumaczenia specjalistyczne ukraiński tłumaczenia techniczne węgierski tłumaczenia techniczne angielski tłumaczenia ekspresowe słoweński tłumaczenia uwierzytelnione angielski tłumaczenia ekspresowe chorwacki tłumaczenia pisemne estoński tłumaczenia specjalistyczne hindi tłumaczenia uwierzytelnione fiński tłumaczenia techniczne niemiecki tłumaczenia specjalistyczne estoński tłumaczenia uwierzytelnione węgierski

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować