Tłumaczenia

Tłumaczenia w Skórzewie w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia Skórzewo
01

Garść kluczowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak opracowujemy zlecenia na tłumaczenia w Skórzewie

Berlineo to firma tłumaczeniowa świadcząca usługi na obszarze całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia pisemne wszyscy klienci składają zdalnie.


Gdy już zlecisz tłumaczenie lub inną usługę, odpowiedni tłumacz rozpocznie pracę nad powierzonym tekstem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie opracowane, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w biurze tłumaczeń z Skórzewa

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszej agencji bardzo banalne. Na początku przesyłamy kosztorys. Abyśmy mogli to zrobić, wymagany jest plik źródłowy. Przekazana treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie do opracowania oferty przekładu. Tekst możesz udostępnić za pośrednictwem formularza lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę otrzymasz w ciągu około czterdziestu pięciu minut. Jeśli akceptujesz koszt, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do oferty fakturę. Nie zapomnij wysłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do Berlineo szczegółowe informacje o zaplanowanym evencie. Natychmiast określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Skórzewa

Preferujemy nieskomplikowane zasady współpracy. Jest to widoczne na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo przesłanych dokumentów i poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza Berlineo. Bez niepotrzebnych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie ustne a nawet copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega identycznie. Przesyłasz zapytanie za pośrednictwem formularza. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, natychmiast zabierzemy się za realizację przekładu. W uzgodnionym terminie prześlemy do ciebie maila z gotowym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza też profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści znający branżę tłumaczeniową od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę nad Twoimi projektami tłumaczeniowymi.


Do ich obowiązków należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę tłumaczenia w Skórzewie

Cena jednostkowa za tłumaczenie pisemne zależy od języka oryginalnego i docelowego oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt całkowity tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści. Ceny jednostkowe oferowanych przez agencję tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę tłumaczenia.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego jest uzależniony od objętości tekstu materiału źródłowego. Jednak jako nasz klient masz opcję wyboru odpowiedniego tempa realizacji. W praktyce im większa objętość tekstu, tym dłuższy czas realizacji. Normalnie w ciągu jednego dnia wykonujemy tłumaczenie pięciu stron. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia Skórzewo - szybko i niezawodnie

Tłumaczenia w Skórzewie - firmy, urzędy, osoby prywatne

Tłumaczenia w Skórzewie w ofercie agencji Berlineo - znajdziesz w niej cały szereg usług tłumaczeniowych. Usług, które spełnią oczekiwania zarówno dużych przedsiębiorstw (produkcyjnych, logistycznych, usługowych oraz przemysłowych), jak również małych lokalnych firm zlokalizowanych w Skórzewie.

 

Również osoby prywatne, które mają do tłumaczenia jakąkolwiek dokumentację urzędową, korzystają z naszych usług. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w Berlineo wszystkie formalności załatwisz online.

 

Pracownicy urzędów oraz szeroko pojętej administracji publicznej też korzystają z naszych usług - tłumaczeń podczas konferencji czy publicznych wystąpień, lokalizacji folderów promocyjnych oraz tłumaczeń uwierzytelnionych.

Jak zamówić tłumaczenia w Skórzewie do paczkomatu?

Zamawiając w Berlineo usługę tłumaczenia poświadczonego musisz wiedzieć, że nie będziesz musiał osobiście fatygować się do naszego biura. Gotowy dokument wyślemy kurierem na wskazany adres. 

 

Możesz naturalnie wybrać dostawę do paczkomatu. Aby tak się stało, wystarczy przy składaniu zamówienia wskazać wybrany paczkomat i podać nam jego numer. W Skórzewie masz do wyboru na przykład ulicę Lawendową 20, Poznańską 40 lub Malwową 162 albo inny dogodny i dostępny paczkomat. 

 

Oczywiście zawsze możesz przyjść do biura i odebrać przekład. Pamiętaj jednak, że ze względu na przepisy RODO oraz ewentualne poufne dane osobowe nie możemy wydać Twoich dokumentów osobie trzeciej bez pisemnego upoważnienia.

Tłumaczenia standardowe Skórzewo

Nie wszystkie wykonywane tłumaczenia wymagają wysyłki do klienta czy odbioru. Należą do nich tłumaczenia standardowe. Jest to rodzaj tłumaczenia, który nie wymaga poświadczenia tłumacza przysięgłego i może być dostarczone w formie elektronicznej.

 

Tłumaczenia standardowe w Skórzewie obejmują całą gamę dokumentów - instrukcje obsługi, umowy cywilno-prawne, foldery promocyjne, opisy produktów na potrzeby publikacji na stronie www itp. Przekład zapewniamy oczywiście na wszystkie języki urzędowe Unii Europejskiej oraz najpopularniejsze języki azjatyckie (japoński, chiński, hindi lub koreański).

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Skórzewie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to kluczowa usługa biura tłumaczeń Berlineo. Na rzecz lokalnych klientów regularnie wykonujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak rosyjski, fiński czy słowacki. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po dostawę przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Skórzewie realizowane przez naszą firmę obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy często organizują kursy, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych konferencjach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie naszego kraju jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są o wiele bardziej wymagające niż na rodzimym rynku. Nasze usługi oferowane w Skórzewie obejmują również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze genialnie znają język graczy komputerowych, w związku z czym z wielką łatwością mogą trafić do odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier planszowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści pod kątem seo zorientowana na zwiększenie ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla profesjonalisty nawet na polskim rynku. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, bowiem wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Skórzewie usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko ogólnoświatowe koncerny. Do klientów naszej firmy należą również małe i średnie firmy z obszaru Skórzewa i okolic. Na ich rzecz wykonujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich UE. Naszą ofertę uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich między innymi japoński, tajski czy tsonga.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować