Tłumaczenia

Tłumaczenia w Koziegłowach w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia Koziegłowy
01

Garść najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Koziegłów

Berlineo to agencja tłumaczeniowa działająca na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia ekspresowe nasi klienci składają zdalnie.


Jak już zdecydujesz się na tłumaczenia pisemne lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany specjalista zacznie pracę nad powierzonym nam tekstem. Z chwilą gdy tłumaczenie będzie opracowane, wyślemy je mailem.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo z Koziegłów

Zamawianie przekładu pisemnego jest w naszej agencji tłumaczeń bardzo banalne. Najpierw sporządzamy kosztorys. Aby to zrobić, potrzebny jest dokument do tłumaczenia. Przekazana treść zostanie użyta wyłącznie do opracowania wyceny przekładu. Dokument możesz wysłać korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik e-maila.


Wycenę przygotujemy w przeciągu mniej więcej 30 minut. Jeśli akceptujesz warunki oferty, potwierdź zamówienie opłacając załączoną do oferty fakturę pro forma. Nie zapomnij wysłać elektroniczne potwierdzenie przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Prześlij do Berlineo niezbędne informacje o planowanym wydarzeniu. Natychmiast określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu napiszemy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Koziegłów

W Berlineo pierwszeństwo mają proste rozwiązania. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji zamówień. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki świadczenia usług to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych procedur zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie pisemne, tłumaczenie konsekutywne a nawet copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega w identyczny sposób. Przesyłasz zapytanie za pośrednictwem maila. Nasi koordynatorzy opracują darmową ofertę, którą prześlą na wskazany adres mailowy. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację przekładu. Zgodnie z planem dostaniesz maila z gotowym dziełem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro odznacza też rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz zespół stanowią lingwiści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy przygotowanie wycen, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt usługi tłumaczenia w Koziegłowach

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od języka docelowego tłumaczenia oraz tematyki tekstu. Koszt ostateczny przekładu jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę.

Ile czasu zajmie wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania tłumaczenia pisemnego zależy od objętości tekstu materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednakże jako nasz klient masz możliwość dobrania adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. Co do zasady im dłuższa treść, tym dłuższy czas realizacji. Standardowo w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie pięciu stron maszynopisu. Na życzenie możemy za dodatkową opłatą przełożyć do 20 stron przeliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Koziegłowach - jak to robimy w Berlineo

Tłumaczenia Koziegłowy - profesjonalna obsługa klienta

Oferta usług tłumaczeniowych świadczonych przez Berlineo nie jest zawężona geograficznie. Tłumaczenia w Koziegłowach, Tarnowie Podgórnym czy Mosinie - lokalizacja nie ma dla nas większego znaczenia. Najważniejsze jest, aby wesprzeć klienta w wyborze najbardziej odpowiedniej dla niego usługi, zrealizować ją zgodnie z przyjętymi standardami jakościowymi i dotrzymać ustalonego terminu.

 

Tłumaczenia Koziegłowy - zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych koordynatorów oraz tłumaczy. Zapewniamy najlepszą możliwą obsługę klienta - niezależnie od tego czy zleceniodawcą jest podmiot gospodarczy, organ administracji publicznej czy osoba prywatna.

Gdzie odebrać tłumaczenie w Koziegłowach?

Odbiór realizowanych przez Berlineo zleceń - pisemnych tłumaczeń standardowych czy uwierzytelnionych - odbywa się zawsze tak samo, niezależnie od miejscowości, z której pochodzi zleceniodawca. Należy tutaj jednak rozróżnić tłumaczenia standardowe od tłumaczeń uwierzytelnionych.

 

Tłumaczenia standardowe, które można nazwać niepoświadczonymi, nie wymagają odbioru ani wysyłki, ponieważ mogą być i zazwyczaj są dostarczane w formie elektronicznej. Po wykonaniu przekładu na wskazany adres poczty elektronicznej wysyłamy plik z tłumaczeniem. Format pliku zależy od rodzaju pliku z treścią źródłową. Jeżeli klient dostarczył plik programy MS Word, tłumaczenie dostanie w takim samym formacie.

 

Inaczej sprawa się ma w przypadku tłumaczeń poświadczonych, czyli uwierzytelnionych, często mylnie zwanych tłumaczeniami przysięgłymi (przysięgły może być tłumacz, który uwierzytelnia wykonany przekład).

Tłumaczenia ustne w Koziegłowach

Koziegłowy leżą nieopodal Poznania, na terenie którego stacjonuje wielu tłumaczy różnych języków. W związku z tym zorganizowanie profesjonalnego tłumacza nie powinno zająć dużo czasu. W Berlineo jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia ustne nawet tego samego dnia. Robiliśmy to wielokrotnie dla jednego z naszych klientów - dużego zakładu produkującego opony leżącego na granicy Poznania i Koziegłów.

 

Należy jednak pamiętać, że usługa realizowana tego samego dnia związana jest z wyższym kosztem, dlatego zalecamy rezerwowanie terminów z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Na terenie Koziegłów regularnie świadczymy usługi przekładu ustnego. Jednym z przykładów jest choćby obsługa tłumaczeniowa szkolenia z obsługi silników spalinowych, które zakupiła Centralna Oczyszczalnia Ścieków od Niemieckiej firmy. Jeden z naszych najlepszych tłumaczy technicznych języka niemieckiego obsługiwał to trwające przeszło dwa tygodnie zlecenie.

 

Jeżeli Twoja firma poszukuje profesjonalnego tłumacza ustnego, wyślij do nas zapytanie korzystając z poniższego formularza. Niezwłocznie przedstawimy naszą ofertę.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Koziegłowach - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to główna usługa Berlineo. Na zlecenie stałych klientów z {miasto_dopełniacz} regularnie opracowujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak na przykład niemiecki, fiński czy chorwacki. A wszystko możliwe zdalnie - od zamówienia po wysyłkę tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Koziegłowach realizowane przez Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług przeznaczony dla klientów biznesowych, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy uczestniczą w kongresach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych na terenie kraju jak i za granicą. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe sfokusowane na pozyskanie zagranicznych klientów są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Tłumaczenia w Koziegłowach obejmują również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem genialnie znają język graczy komputerowych, dzięki czemu w sposób naturalny mogą trafić w potrzeby określonej grupy odbiorców. Jesteś producentem gier planszowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja witryn zorientowana na zwiększenie ich widoczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla profesjonalisty nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta to trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wymagają dodatkowo także perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Koziegłowach usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko międzynarodowe przedsiębiorstwa. Do zleceniodawców Berlineo należą też mali i średni przedsiębiorcy z terenu Koziegłów. Zgodnie z ich potrzebami zapewniamy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami państw członkowskich Unii Europejskiej. Naszą ofertę uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich między innymi japoński, tajski czy suahili.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować