Tłumaczenia

Tłumaczenia w Białymstoku dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia w Białymstoku
01

Szereg najważniejszych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze miasta Białegostoku

Berlineo to agencja tłumaczeniowa pracująca na terenie całej Polski. Zamówienia na tłumaczenia ekspresowe wszyscy zleceniodawcy składają online.


Jak już zlecisz tłumaczenia specjalistyczne lub inną usługę, doświadczony tłumacz rozpocznie pracę nad zleconym Berlineo tekstem. Jak tylko tłumaczenie będzie wykonane, dostarczymy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Białegostoku

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w Berlineo szczególnie banalne. Na początku sporządzamy kosztorys. Aby to zrobić, potrzebny jest treść do tłumaczenia. Udostępniona treść zostanie użyta tylko do opracowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Plik z tekstem możesz przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub jako załącznik e-maila.


Ofertę prześlemy w ciągu mniej więcej 60 minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę proforma. Nie zapomnij przesłać elektroniczne wykonania płatności.


Potrzebujesz tłumaczenia ustnego? Wyślij do nas niezbędne informacje o zaplanowanym spotkaniu. Niezwłocznie określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Białegostoku

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Widać to na każdym etapie realizacji zleceń. Niezależnie od ułatwień wszystkim klientom zapewniamy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki współpracy to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie kabinowe a nawet copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega w identyczny sposób. Wyślij zapytanie za pośrednictwem maila. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, zaczynamy realizację usługi. W uzgodnionym terminie prześlemy do ciebie maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia też profesjonalna obsługa klienta. Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje koszt przekładu w Białymstoku

Cena jednostkowa za usługi przekładu pisemnego zależy od języka źródłowego i docelowego oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt całkowity przekładu jest tym wyższy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy przekładu pisemnego zależny jest od ilości słów materiału do tłumaczenia. Jednakże jako zleceniodawca masz opcję dobrania odpowiedniego tempa realizacji. Co do zasady im większa objętość tekstu, tym późniejsza data dostawy. Standardowo w ciągu 24 godzin wykonujemy tłumaczenie pięciu stron. Jeżeli takie jest oczekiwanie klienta możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron rozliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia w Białymstoku dla firm

Gałęzie przemysłu na terenie Białegostoku i okolic

Gospodarka Białegostoku rozwija się najlepiej w przemyśle: sektorze maszynowym, elektromaszynowym i elektrotechnicznym. W tym mieście dobrze funkcjonuje również branża spożywcza oraz tekstylna (w tym bieliźniarstwo).

 

Stolica województwa podlaskiego rozwija się w dynamicznym tempie również w usługach wysokich technologii (produkcja specjalistycznego sprzętu medycznego, technologii informatycznych czy automatyki sterowanej).

 

W Białymstoku chętnie inwestują zagraniczne podmioty, przede wszystkim z Rosji, ale również ze Stanów Zjednoczonych. Swoje oddziały w tym mieście ma wiele znanych, zagranicznych firm, między innymi bank czy producent części zamiennych do pojazdów mechanicznych.

 

W Białymstoku swoje siedziby mają również duże polskie firmy, między innymi z branży piwowarskiej.

 

Tłumaczenia w Białymstoku stają się wobec powyższego niezbędnym elementem funkcjonowania i rozwoju firm. Berlineo zapewnia najwyższą jakość usług, dzięki czemu komunikacja na każdym szczeblu współpracy będzie bezproblemowa!

Parki technologiczne w Białymstoku

Parki technologiczne to miejsca o specyficznym charakterze, które dają unikalną szansę rozwoju przedsiębiorcom. To, mówiąc ogólnie, wyodrębniony kompleks nieruchomości z zapleczem technicznym, na którego terenie spotykają się jednostki naukowe i przedsiębiorcy. 

 

W Białymstoku również funkcjonuje takie miejsce - to Białostocki Park Naukowo - Technologiczny. Jest zlokalizowany nieopodal innej nieruchomości o charakterze usługowym, a także w sąsiedztwie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefy Białystok.

 

W pobliżu znajduje się także kompleks Kampusu Uniwersytetu w Białymstoku. Dzięki takiemu sąsiedztwu w tym rejonie miasta skoncentrował się przemysł. Doskonale rozwija się tutaj również sfera badawcza, powstał także prężnie działający sektor produkcyjno - usługowy.

 

Tak dynamiczny rozwój miasta i ośrodków badawczych oraz naukowych w naturalny sposób rodzi potrzebę międzynarodowej komunikacji. Nasze biuro tłumaczeń w Białymstoku zapewnia kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych, na większość języków świata. 

Tłumaczenia dla firm produkcyjnych i usługowych w Białymstoku

Sektor usług w Białymstoku jest dobrze rozwinięty. Bliskość do granicy z Białorusią i Litwą, a także stosunkowo niewielka odległość od Rosji sprawia, że zapotrzebowanie na przekład dokumentów, ofert, statutów firm, a także dokumentacji pracowniczej jest spore.

 

Biuro tłumaczeń Berlineo oferuje tłumaczenia w Białymstoku na popularne języki europejskie oraz spoza kontynentu. Kompleksowo pomagamy firmom - niezależnie od ich wielkości.

 

Tłumaczenia w Białymstoku realizowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy często organizują szkolenia, warsztaty czy uczestniczą w konferencjach i potrzebują wsparcia tłumacza.

 

Na pomoc możesz liczyć zarówno podczas wydarzeń organizowanych w kraju jak i za granicą. Działamy przede wszystkim na terenie państw Unii Europejskiej.

Lista wybranych klientów

Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
TZMO SA
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
03

Tłumaczenia w Białymstoku - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to kluczowa usługa w biurze tłumaczeń Berlineo. Na rzecz lokalnych klientów regularnie wykonujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak na przykład niemiecki, norweski czy czeski. A wszystko możliwe bez opuszczania firmy - od zamówienia po dostawę tłumaczenia. Aby otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Białymstoku oferowane przez naszą agencję obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług wybierana przez klientów biznesowych, którzy często organizują szkolenia, warsztaty czy uczestniczą w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć nie tylko podczas wydarzeń organizowanych na terenie Polski jak i poza granicami. Tłumaczenia zapewniamy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Nasze usługi oferowane w Białymstoku uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze genialnie znają język graczy, w związku z czym o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś wydawcą gier przeglądarkowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści w sektorze e-commerce pod kątem SEO w celu zwiększenia ich skuteczności w internecie, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to zadanie dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania SEO ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają dodatkowo także znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Białymstoku usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Białymstoku zapewnia pełną obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych. Zajmujemy się również tłumaczeniami uwierzytelnionymi. Takie dokumenty są wymagane przede wszystkim przez jednostki administracji publicznej. Tłumaczenia uwierzytelnione bywają nazywane potocznie “przysięgłymi”.

04

Oferowane języki

Ze świadczonych przez Berlineo usług korzystają nie tylko globalne organizacje. Do klientów naszego biura tłumaczeń należą też mali i średni przedsiębiorcy z terenu Białegostoku. Zgodnie z ich potrzebami realizujemy przekład we wszystkich kombinacjach z językami Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich między innymi japoński, tajski czy suahili.

 

Nasze biuro tłumaczeń w Białymstoku oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe na większość języków świata. Zrzeszamy tłumaczy będących specjalistami w różnych dziedzinach, dzięki czemu sprawnie obsługujemy klientów z różnych branż.

W ofercie Berlineo znajdują się zarówno języki europejskie jak i spoza Europy. W Białymstoku zajmujemy się przede wszystkim przekładem na angielski, niemiecki i języki skandynawskie.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować