B icon

Profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych

Tłumaczenia

Tłumaczenia na wyciągnięcie ręki dostępne 24/7. W Berlineo możesz szybko, bez skomplikowanych procedur i bez żadnych obaw zamawiać profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Wszystkie projekty są realizowane rzetelnie i zawsze pod okiem doświadczonych fachowców.

Tłumaczenia pisemne to najbardziej rozbudowana część oferty naszej agencji. Obejmuje ona cały szereg usług, które są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie firm, organizacji, jak również korporacji działających na arenie międzynarodowej. Oferujemy tłumaczenia techniczne, medyczne, przekład umów handlowych czy instrukcji obsługi. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, niezależnie od ich bieżących potrzeb czy kombinacji językowej.

Z naszych usług korzystają głównie przedsiębiorstwa, które współpracują z zagranicznymi partnerami lub są częścią większych globalnych organizacji. Tłumaczenia są istotnym elementem w codziennym funkcjonowaniu takich firm, a nasza szeroka oferta i sprawna obsługa mają za zadanie niwelować bariery językowe i kulturowe, które napotykają ich pracownicy.

Kompleksowa oferta pisemnych usług tłumaczeniowych Berlineo

Tłumaczenia

Oferta tłumaczeń pisemnych Berlineo to szeroka paleta różnych usług obejmujących wiele kombinacji i specjalizacji tematycznych. W naszej codziennej pracy stosujemy zaawansowane narzędzia i aplikacje, dzięki którym możliwe jest skrócenie czasu opracowania tłumaczeń, edycja niekonwencjonalnych plików źródłowych czy zarządzanie terminologią. Dla zleceniodawców istotną zaletą jest optymalizacja wydatków związanych z tłumaczeniami.

Szczegóły oferty

Usługi dodatkowe

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę ich działań marketingowych (online i offline), poza usługami stricte związanymi z tłumaczeniami wykonujemy również profesjonalne prace graficzne oraz wielojęzyczny skład DTP. Poza tym oferta usług dodatkowych obejmuje między innymi Copywriting i Content Marketing.

Szczegóły oferty

Lokalizacja

Lokalizację stosuje się w przypadku materiałów, których prawidłowe dostosowanie do warunków kulturowych docelowego obszaru ma kluczowe znaczenie. Do tego typu projektów każdorazowo angażowani są fachowcy z dużym doświadczeniem w lokalizacji. Opracowanie treści stron internetowych, oprogramowania, gier, naming oraz lokalizacja materiałów video to tylko niektóre obszary naszej działalności.

Szczegóły oferty

W Berlineo tłumaczenia wykonujemy na następujące języki

Polski biznes w ostatnich latach bardzo się zmienił. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, rewolucji przemysłowej oraz możliwości ekspansji wiele lokalnych firm przekształciło się w globalne przedsiębiorstwa. Charakter polskiego biznesu diametralnie się zmienił. W ślad za dynamiczną zmianą rynku Berlineo oferuje swoim klientom wielojęzyczną obsługę tłumaczeniową.

Tłumaczenia na wiele języków to usługa skierowana do producentów oraz spółek działających w sektorze e-commerce. Ci pierwsi w wielu przypadkach dokładają wszelkich starań, aby rozszerzyć grono odbiorców swoich towarów. W pierwszej kolejności na ich celowniku są klienci z obszaru Unii Europejskiej.

Ekspansja na rynki europejskie to zadanie, które wymaga tłumaczenia dokumentów. Umowy najmu hal produkcyjnych bądź powierzchni magazynowych, instrukcje obsługi urządzeń, karty charakterystyki, certyfikaty oraz atesty to tylko niektóre z nich. Nie wolno zapominać o lokalizacji treści marketingowych, takich jak opisy oferowanych produktów lub usług publikowane w internecie.

Gdy zasięg działalności firmy zostaje rozszerzony o wszystkie państwa członkowskie UE, kwestia tłumaczeń staje się bardziej kompleksowa. W tym zakresie oferujemy pełne wsparcie oraz obsługę projektów obejmujących kilkanaście języków. Wspomagają nas przy tym nie tylko sprawdzeni tłumacze, ale również niezawodne rozwiązania programistyczne.

Usługi tłumaczeniowe dla e-commerce

Handel elektroniczny jest dynamicznie rozwijającym się kanałem dystrybucji towarów i usług. Wynika to z elastyczności rozwiązań webowych. Dzięki temu firmy działające w tym obszarze mogą w łatwy sposób rozszerzać swoją ofertę. Nie dotyczy to jedynie sprzedawanych produktów. Firmy mogą praktycznie  bez przeszkód docierać do odbiorców na innych rynkach. Nawet tych oddalonych o tysiące kilometrów od siedziby głównej.

Jedyną barierą jest zazwyczaj język. Sprawna komunikacja w języku ojczystym odbiorców Twoich klientów to klucz do sukcesu. Wizerunek firmy w internecie nie kończy się na designie witryny. Treści na niej publikowane muszą być nie tylko poprawne, ale przede wszystkim zlokalizowane na potrzeby danego rynku docelowego. Fachowe tłumaczenie oraz lokalizacja opisów oferowanych produktów, regulaminów, warunków realizacji zleceń czy gwarancji, szablonów systemowych wiadomości mailowych to tylko niektóre z treści, którym musisz poświęcić uwagę.

Jako że e-commerce wiąże się przede wszystkim z prezencją w Internecie, obsługa zleceń na tłumaczenia dla tego sektora wymaga zastosowania odpowiedniego oprogramowania. Dzięki niemu możemy opracować przekład pracując bezpośrednio na plikach źródłowych wyeksportowanych z bazy danych strony czy sklepu internetowego. Bez obaw, że osoby zajmujące się zleceniem wprowadzą zmiany w kodzie źródłowym.

Tłumaczenia realizujemy niezależnie od branży czy poruszanej tematyki. Mamy doświadczenie zarówno w wielu różnych gałęziach przemysłu, jak również kwestiach i dokumentacji dla administracji publicznej. Z naszych usług od ponad 13 lat korzystają firmy, koncerny, urzędy oraz osoby prywatne.

Tłumaczenia dla wszystkich - niezależnie od lokalizacji

Nasze usługi dostępne są dla wszystkich zleceniodawców. Obsługujemy firmy z sektora MŚP, duże przedsiębiorstwa, międzynarodowe koncerny, organizacje pożytku publicznego, fundacje, jednostki naukowe czy administrację. Z naszych usług chętnie korzystają również osoby prywatne.

Tłumaczenia pisemne, lokalizacja stron internetowych, oprogramowania i gier, jak również inne usługi realizowane zdalnie, dostępne są niezależnie od siedziby firmy zamawiającej. Możesz zamawiać je wygodnie przez Internet lub telefon. W Berlineo nie stosujemy też żadnych skomplikowanych procedur. Wystarczy krótkie potwierdzenie mailowe lub opłacenie tłumaczenia, a rozpoczniemy pracę nad Twoim zleceniem.

Nie uznajemy ograniczeń również w przypadku usług, które wymagają obecności tłumacza. Oferowane tłumaczenia ustne realizujemy dla klientów z państw członkowskich Unii Europejskiej. Obszar naszej działalności nie jest zawężony do terytorium Polski. Jeżeli jest taka potrzeba, wykonujemy również tłumaczenia wyjazdowe.

Sieć profesjonalnych tłumaczy, z którymi współpracujemy, obejmuje obszar całego kraju. Dzięki temu usługi przekładu ustnego zamówisz niezależnie od lokalizacji. Tłumaczymy w całej Polsce. Najczęściej realizujemy tłumaczenia Poznań, Wrocław, Katowice i Warszawa.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować