Tłumaczenia

Tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich - szeroka oferta tłumaczeniowa dla lokalnych firm i korporacji

tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich
01

Kilka podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na obszarze miasta Bielan Wrocławskich

Berlineo to agencja tłumaczeniowa pracująca na terenie całego kraju. Zamówienia na tłumaczenia standardowe wszyscy klienci składają przez Internet.


Gdy już zlecisz tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, odpowiedni specjalista rozpocznie pracę nad powierzonym Berlineo tekstem. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, wyślemy je drogą mailową.

Jak zamówić przekład w biurze tłumaczeń Berlineo z Bielan Wrocławskich

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze wyjątkowo proste. Na początku przesyłamy kosztorys. Aby to zrobić wykonać, potrzebny jest plik z tekstem źródłowym. Udostępniona treść zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie do przygotowania wyceny żądanej usługi. Dokument możesz przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub jako załącznik e-maila.


Ofertę prześlemy w ciągu ok. sześćdziesięciu minut. Jeżeli akceptujesz ofertę, potwierdź zamówienie opłacając załączoną fakturę proforma. Pamiętaj, aby wysłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Wyślij do Berlineo szczegółowe informacje o planowanym wydarzeniu. Szybko sprawdzimy dostępność naszych tłumaczy i od razu prześlemy naszą ofertę.

Jak przebiega proces realizacji usług w Berlineo z Bielan Wrocławskich

W Berlineo pierwszeństwo mają nieskomplikowane rozwiązania. Można to zauważyć na każdym etapie realizacji oferowanych usług. Niezależnie od udogodnień naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie przejrzyste warunki świadczenia usług to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez niepotrzebnych formalności zamówisz każdą oferowaną usługę tłumaczeniową - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie ustne oraz copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega tak samo. Prześlij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Gdy tylko potwierdzisz zlecenie, zaczynamy realizację usługi. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym przekładem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową wyróżnia również fachowa obsługa klienta. Nasz zespół stanowią lingwiści znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich zadań należy opracowywanie ofert, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim nadzór postępu prac tłumaczeniowych i dbanie o relacje z klientami.

Co kształtuje cenę przekładu w Bielanach Wrocławskich

Cena za przekład pisemny jest zależna od języka oryginalnego i docelowego oraz specyfiki tekstu. Koszt usługi jest tym większy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo tłumaczeń zaczynają się od 45,00 PLN netto za standardową stronę.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Czas trwania przekładu pisemnego zależny jest od objętości tekstu materiału podlegającego tłumaczeniu. Ale jako nasz klient masz możliwość dobrania optymalnego dla siebie tempa realizacji. W praktyce im więcej stron, tym dłuższy czas realizacji. Standardowo w ciągu jednej doby wykonujemy tłumaczenie pięciu stron standardowych. Na życzenie klienta możemy za dodatkową opłatą przełożyć do 20 stron standardowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Bielan Wrocławskich i okolic

Bielany Wrocławskie położone blisko Wrocławia odnotowały w ostatnim czasie wzrost nowych inwestycji. Gmina Kobierzyce, do której należą, uznawana jest za jedną z najbogatszych. Na terenie Bielan Wrocławskich doskonale rozwija się handel. Swoją fabrykę wraz z centrum rozwojowym założyła międzynarodowa firma zajmująca się produkcją słodyczy. Ponadto swoje siedziby i magazyny ma amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe. Istnieją również dwie zagraniczne firmy zajmujące się rozwiązaniami logistycznymi, budową magazynów i nieruchomości przemysłowych.

 

Tak wielu zagranicznych inwestorów powoduje, że tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich są podstawą działalności wielu firm. Kontakt i współpraca z partnerami oraz naukowcami z całego świata wymaga tłumaczenia dokumentacji firmowej. Berlineo świadczy usługi tłumaczeniowe w tym regionie. Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm i solidność. 

Strefa przemysłowa a tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich

Bielany Wrocławskie są także świetnym miejscem pod rozwój firm produkcyjnych. Teren ten objęty jest działalnością podstrefy wrocławsko-kobierzyckiej Tarnobrzeskiej SSE. Udostępnia ona tereny pod budowę nieruchomości przemysłowych, a jej świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki i łatwy transport dóbr na terenie kraju i poza jego granicami. Do tej pory w podstrefie swoje siedziby mają fabryki sprzętu AGD i elektroniki, a także firmy logistyczne. Wśród nich znajduje się wiele firm z kapitałem zagranicznym.

 

Wszystko to powoduje, że rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne tłumaczenia. Bielany Wrocławskie coraz bardziej przyciągają zagranicznych inwestorów. Aby kontakt z nimi przebiegał szybko i sprawnie, oferujemy naszym klientom tłumaczenia ustne i pisemne. Ponadto umożliwiamy rozwój rodzimych przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Pomagamy w tłumaczeniach dokumentów niezbędnych do importu i eksportu dóbr. 

Tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich dla firm usługowych

Nasze biuro tłumaczeń w Bielanach Wrocławskich oferuje pełen zakres usług lingwistycznych. Wszelkie zlecenia tłumaczeń pisemnych realizowane są zdalnie, co przyspiesza i ułatwia współpracę. Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione wszelkich dokumentów prawnych. Wyróżniamy się solidnością i profesjonalizmem w tłumaczeniach specjalistycznych dokumentów branżowych, specyfikacji budowlanych i technicznych. W celu poznania pełnej oferty i kombinacji językowych naszego biura zachęcamy do kontaktu. 

Lista wybranych klientów

PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
ENERTRAG POLSKA Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska S.A.
EVELINE COSMETICS Spółka Akcyjna S.K.A.
TZMO SA
HYDROBUDOWA POLSKA S.A.
03

Tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to zasadnicza usługa naszego biura tłumaczeń. Na rzecz stałych i nowych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie wykonujemy dziesiątki stron treści na takie języki jak choćby niemiecki, ukraiński czy chorwacki. A wszystko dostępne bez wychodzenia z domu - od zlecenia po wysyłkę przekładu. Aby już dziś skorzystać z naszej oferty, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Bielanach Wrocławskich realizowane przez naszą firmę obejmują między innymi asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy często organizują kursy praktyczne, warsztaty lub biorą udział w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć nie tylko podczas eventów organizowanych w kraju jak i poza granicami. Działamy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe ukierunkowane na rynki zagraniczne są w odróżnieniu od działań na lokalnym rynku wiele bardziej czasochłonne i skomplikowane. Usługi Berlineo oferowane w Bielanach Wrocławskich uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze genialnie posługują się językiem branżowym, dzięki czemu o wiele łatwiej mogą trafić w potrzeby odbiorcy. Jesteś dystrybutorem gier konsolowych i chcesz dotrzeć do zagranicznych fanów gier? Ta usługa jest stworzona dla Ciebie!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja treści publikowanych na firmowej stronie internetowej zorientowana na zwiększenie ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskiwania szerszego grona odbiorców - to zadanie dla specjalisty nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Działania pozycjonerskie ukierunkowane na zagranicznego klienta to wyższy poziom wtajemniczenia, gdyż wymagają obok wiedzy z zakresu Content Marketingu również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Bielanach Wrocławskich usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

04

Obsługiwane kombinacje językowe

Usługi Berlineo zamawiają nie tylko duże firmy. Do klientów naszego biura należą również mali i średni przedsiębiorcy z Bielan Wrocławskich. Na ich rzecz opracowujemy przekład na wszystkie języki państw członkowskich Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich na przykład japoński, farsi czy suahili.

Nasze biuro tłumaczeń wspiera działania PR międzynarodowych korporacji. Tłumaczymy treści zamieszczane na firmowych stronach www na wszelkie wymagane języki.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować