B icon

Tłumaczenia pisemne dla firm i instytucji

Tłumaczenia pisemne

 

Tłumaczenia pisemne to główny obszar działania naszej firmy. Każdego dnia nasi tłumacze spędzają łącznie kilkadziesiąt roboczogodzin nad opracowywaniem tekstów o różnej tematyce i stopniu trudności, w wielu kombinacjach językowych, zazwyczaj pod presją czasu.

Tłumaczenia pisemne

Nasza oferta tłumaczeń pisemnych to szereg specjalistycznych usług, które zawsze dobieramy w zależności od charakteru danego zadania lub projektu tłumaczeniowego. Naczelną zasadą, jaką kierujemy się w procesach tłumaczeniowych, jest zapewnienie stałej wysokiej jakości oraz optymalizacja kosztów przekładu.

Tłumaczenia pisemne dzielimy przede wszystkim ze względu na stopień trudności - im bardziej skomplikowany tekst źródłowy, tym bardziej wymagający oraz czasochłonny będzie przekład. Pod tym kątem rozróżniamy dwa rodzaje usług: tłumaczenia standardowe oraz tłumaczenia specjalistyczne.

Ważnym oraz kształtującym cenę tłumaczenia aspektem jest również oczekiwany termin realizacji. Jeżeli wykonanie tłumaczenia jest sprawą niecierpiącą zwłoki, a dostawa musi nastąpić jeszcze w dniu złożenia zlecenia, za dodatkową opłatą przekład zostanie potraktowany priorytetowo.

Ceny tłumaczeń pisemnych zależą właśnie od specyfiki treści, tempa pracy oraz objętości treści, która ma zostać przełożona na inny język. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące sposobu wyceniania tłumaczeń pisemnych oraz czynników cenotwórczych, wyślij zapytanie ofertowe lub zapoznaj się z naszymi cenami tłumaczeń.

Doświadczenie w zakresie tłumaczeń pisemnych

Tłumaczeniami pisemnymi w Berlineo zajmujemy się od przeszło 13 lat. Oferujemy szereg usług tłumaczeniowych, które spełniają oczekiwania i wymagania klientów ceniących sobie wysoką jakość, krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę. Przede wszystkim jednak gwarantujemy, że przekład który od nas otrzymasz, to efekt pracy człowieka a nie maszyny.

Możesz na nas liczyć zarówno w przypadku przekładu prostej instrukcji obsługi, redakcji firmowego maila, jak również skomplikowanych i wieloetapowych projektów tłumaczeniowych czy regularnych zleceń na wiele języków równolegle.

Niezależnie od wielkości Twojego przedsięwzięcia tłumaczeniowego masz nasze pełne wsparcie i zaangażowanie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że od jakości oraz dokładności realizowanej usługi tłumaczenia pisemnego zależą podejmowane przez Ciebie działania biznesowe a czasami wręcz decyzje inwestycyjne. Jesteśmy świadomi tego jak wielkie znaczenia mają słowa oraz tego jak istotna jest rzetelność w przekładzie.

Tłumaczenia pisemne - specjalizacje, dziedziny

Wypracowane procedury oraz zaprojektowane aplikacje i skrypty umożliwiają nam obsługę i edycję niemalże każdego rodzaju plików, w których zapisane są treści źródłowe przeznaczone do tłumaczenia.

Wieloletnie doświadczenie, solidna weryfikacja tłumaczy i procesy kontrolne przyczyniły się do tego, że nasze usługi cieszą się wielkim zaufaniem naszych klientów, między innymi dużych firm oraz organizacji działających w poniższych branżach i sektorach przemysłu.

W Berlineo zapewniamy kompleksową obsługę firmom i koncernom z różnych sektorów gospodarki.

Zaawansowane narzędzie wspomagające tłumaczenia pisemne

W dzisiejszej rzeczywistości doświadczenie w przekładzie to jedynie połowa sukcesu. Branża tłumaczeniowa podlega tym samym prawom i zasadom jak pozostałe gałęzie gospodarki czy sektory przemysłu. Tłumaczenia pisemne również podlegają wszechobecnej dziś automatyzacji. Jednak nie rozchodzi się tu o tłumaczenia maszynowe i postedycję, którymi branża i jej klienci byli do czasu zafascynowani.

Istotną rolę w funkcjonowaniu biura tłumaczeń Berlineo odgrywa platforma wspomagająca zarządzanie projektami, pamięciami tłumaczeniowymi i glosariuszami naszych klientów. Zaawansowane narzędzia i parsery pozwalają na tłumaczenie najróżniejszych materiałów źródłowych, skrócenie terminów dostaw, a co za tym idzie optymalizację Twoich kosztów związanych z usługami tłumaczeniowymi.

To właśnie one pomagają nam zachować spójność terminologiczną oraz stylistyczną w opracowywanych tłumaczeniach pisemnych. Ceniona przez klientów Berlineo stale wysoka jakość przekładu to również efekt działania wielu różnych mechanizmów. Należy do nich choćby moduł Quality Assurance. Dzięki takiemu wsparciu i pomocy możemy skupić się na meritum naszej działalności.

Tłumaczenia pisemne - obsługiwane rodzaje plików

W biurze tłumaczeń Berlineo obsługujemy wiele niestandardowych formatów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi translatorskich. Dzięki nim pracujemy wydajniej i szybciej, a implementacja tłumaczenia w przypadku niekonwencjonalnych rodzajów plików staje się dziecinnie prosta. Z listą najpopularniejszych i najczęściej występujących rodzajów plików można zapoznać się na stronie wspierane formaty.

Współpraca z Berlineo to nie tylko oszczędności, ale przede wszystkim usprawnienie działań operacyjnych dzięki uproszczonym zasadom współpracy. Zacznij oszczędzać swój czas dzięki naszym udogodnieniom takim jak na przykład minimum formalności czy błyskawiczne przygotowanie oferty.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować