Tłumaczenia

Tłumaczenia w Sosnowcu dla lokalnych firm, administracji oraz organizacji

tłumaczenia w Sosnowcu
01

Szereg podstawowych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

W jaki sposób wykonujemy zlecenia na tłumaczenia na terenie Sosnowca

Berlineo to firma tłumaczeniowa pracująca na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia ekspresowe wszyscy zleceniodawcy mogą składać przez Internet.


Jak już zdecydujesz się na tłumaczenia specjalistyczne lub inną usługę, doświadczony specjalista przystąpi do pracy nad zleconym dokumentem. Jak tylko tłumaczenie będzie zrealizowane, wyślemy je drogą mailową.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Sosnowca

Zamawianie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze tłumaczeń wyjątkowo banalne. Po pierwsze opracowujemy wycenę. Aby to zrobić, potrzebny jest plik z tekstem źródłowym. Udostępniona treść zostanie użyta tylko i wyłącznie do celu przygotowania wyceny tłumaczenia. Tekst możesz udostępnić korzystając z formularza zapytania lub jako załącznik wiadomości.


Ofertę otrzymasz w przeciągu około 60 minut. Jeżeli akceptujesz warunki, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę proforma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia symultanicznego? Prześlij do naszego biura dokładne informacje o zaplanowanym wydarzeniu. Natychmiast określimy dostępność naszych tłumaczy i od razu zadzwonimy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w agencji z Sosnowca

W Berlineo pierwszeństwo mają proste zasady współpracy. Widać to na każdym etapie realizacji tłumaczeń. Niezależnie od udogodnień wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam informacji i poufność danych osobowych.


Niezmiennie jasne warunki współpracy to dewiza naszej firmy. Bez zbędnych formalności zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie kabinowe czy choćby copywriting.


Proces zamawiania zawsze przebiega tak samo. Wyślij zapytanie o wycenę tłumaczenia za pośrednictwem formularza. Nasz personel zajmie się niezwłocznie przygotowaniem oferty, którą otrzymasz mniej więcej w ciągu 30-45 minut. Jeżeli akceptujesz przedstawioną ofertę, natychmiast zabierzemy się za realizację usługi. Zgodnie z planem prześlemy do ciebie maila z gotowym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Nasze biuro tłumaczeń odznacza również fachowa obsługa klienta. Nasz personel stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które gwarantują fachową obsługę Twoich projektów tłumaczeniowych.


Do ich obowiązków należy przygotowanie wycen, ustalanie z klientami warunków realizacji zleceń, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę usługi tłumaczenia w Sosnowcu

Cena za przekład pisemny zależy od języka docelowego przekładu oraz stopnia skomplikowania treści. Koszt tłumaczenia jest tym wyższy, im większa ilość treści do przekładu. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile będzie trwało wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego zależny jest od ilości treści materiału podlegającego tłumaczeniu. Jednak jako nasz klient masz możliwość wyboru adekwatnego do swoich potrzeb trybu realizacji. Zasadniczo im dłuższa treść, tym dłuższy czas realizacji. Standardowo w ciągu jednej doby jesteśmy w stanie wykonać przekład pięciu stron standardowych. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dopłatą przełożyć nawet do 20 stron rozliczeniowych dziennie.

02

Tłumaczenia w Sosnowcu

Gospodarka oraz firmy przemysłowe na terenie Sosnowca i okolic

Ze względu na położenie Sosnowca w obrębie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego na terenie miasta rozwija się przemysł ciężki, górniczy i hutniczy. Swoje siedziby ulokowały w mieście także firmy produkcyjne z zagranicznym kapitałem zajmujące się wytwarzaniem części do samochodów i maszyn budowlanych czy sprzętu AGD. Na gospodarkę miasta duży wpływ mają także mikroprzedsiębiorstwa z sektora usługowego. Rozwija się handel oraz transport i logistyka.

 

Rodzime firmy starają się dostosować do wymagań rynku zagranicznego, dlatego często potrzebują usług świadczonych przez profesjonalne biuro tłumaczeń. W Sosnowcu Berlineo świadczy usługi tłumaczenia ustnego i pisemnego. Najwyższa jakość przekładu zagwarantowana jest przez doskonałe przygotowanie naszych tłumaczy do przekładu dokumentów specjalistycznych i branżowych. Tłumaczenia w Sosnowcu umożliwiają firmom swobodne zwiększanie zasięgu swojej działalności poza granice kraju.

Parki technologiczne i naukowe a tłumaczenia w Sosnowcu

Na terenie miasta znajduje się podstrefa Sosnowiecko-Dąbrowska Katowickiej SSE. Ponadto do dyspozycji inwestorów oddany jest Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny umożliwiający swobodny transfer innowacyjnych rozwiązań i technologii do firm. Dogodne warunki do rozwoju firm zachęcają do inwestowania w mieście zarówno rodzimych, jak i zagranicznych inwestorów. W Sosnowcu znajduje się ok. 160 firm z zagranicznym kapitałem.

 

Aby kontakt z zagranicznymi partnerami i inwestorami przebiegał w niezakłócony sposób, niezbędne są profesjonalne tłumaczenia. Sosnowiec skupia wiele firm produkcyjnych czy transportowych. Na ich potrzeby Berlineo wykonuje wysokiej jakości, dokładne tłumaczenia specjalistyczne. Oferujemy przekład niezbędnych dokumentów firmowych czy asystę tłumaczeniową podczas negocjacji lub międzynarodowych konferencji.

Tłumaczenia w Sosnowcu dla firm usługowych

Dużym atutem naszego biura jest solidność i minimalne formalności podczas zamówień tłumaczeń pisemnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić swobodny przepływ dokumentów w międzynarodowych korporacjach i firmach o zasięgu światowym. Ponadto oferujemy tłumaczenia specjalistyczne, przekład dokumentów prawnych, umów czy dokumentacji oprogramowania. W naszej ofercie znajduje się również lokalizacja stron www, oprogramowania czy treści marketingowych.

 

W Berlineo mamy szeroką ofertę usług tłumaczeniowych na różne języki (przede wszystkim angielski, niemiecki, duński, szwedzki). Zajmujemy się również tłumaczeniami uwierzytelnionymi (potocznie zwanymi “przysięgłymi”). Obejmują one przede wszystkim dokumentację firmową i pracowniczą.

Lista wybranych klientów

Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Sosnowcu - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Przekład pisemny to jedna z wiodących usług w biurze tłumaczeń Berlineo. Na rzecz stałych klientów z {miasto_dopełniacz} codziennie opracowujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak na przykład niemiecki, fiński czy litewski. A wszystko możliwe bez opuszczania biura - od zlecenia po dostawę gotowego tłumaczenia. Aby skorzystać z naszych usług, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Sosnowcu oferowane przez biuro tłumaczeń Berlineo obejmują także asystę tłumaczeniową. To szczególny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy nierzadko organizują kursy teoretyczne, warsztaty lub biorą udział w konferencjach i w związku z tym wymagają wsparcia tłumacza. Na pomoc Berlineo możesz liczyć zarówno podczas spotkań organizowanych na terenie naszego kraju jak i za granicą. Nasze usługi świadczymy między innymi na terenie Unii Europejskiej, ale nie boimy się wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Działania marketingowe sfokusowane na pozyskanie zagranicznych klientów wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Tłumaczenia w Sosnowcu uwzględniają również specyficzną gałąź marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale posługują się językiem świata gier komputerowych, dzięki czemu z wielką łatwością mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś producentem gier konsolowych i chcesz powiększyć grono swoich klientów? Takiej usługi własnie potrzebujesz!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu zwiększenia ich skuteczności w sieci, a tym samym - pozyskania zagranicznych klientów - to praca dla fachowca nawet w przypadku rynku lokalnego. Działania pozycjonowania ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają dodatkowo również perfekcyjnej znajomości języka. Oferowane przez Berlineo w Sosnowcu usługi obejmują również specjalistyczną usługę, taką jak wielojęzyczne SEO.

 

Lokalizacja gier (komputerowych, mobilnych, przeglądarkowych etc.) to specyficzna gałąź usług świadczonych przez nasze biuro tłumaczeń w Gdańsku (i nie tylko w tym mieście).

 

Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej online skierowanej do zagranicznego klienta to proces trudny i skomplikowany. W tym przypadku zwykłe tłumaczenie pisemne może okazać się niewystarczające. Potrzebne jest perfekcyjne dopasowanie treści do odbiorców.

04

Oferowane języki

Z usług Berlineo korzystają nie tylko globalne firmy. Do klientów naszego biura należą także małe i średnie firmy z obszaru Sosnowca. Zgodnie z ich potrzebami wykonujemy tłumaczenia we wszystkich kombinacjach z językami Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki azjatyckie. Należą do nich między innymi wietnamski, perski czy suahili.

Oferujemy przekład na większość języków świata. Możemy zagwarantować wysoką jakość dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami z całego kraju.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować