B icon

Tłumaczenie pisemne w trybie pilnym

Tłumaczenia ekspresowe

 

Tłumaczenia ekspresowe i pilne to oferta skierowana do tych, którzy wymagają natychmiastowego działania i błyskawicznej dostawy. Gdy liczy się każda minuta, zakasujemy rękawy i od razu zaczynamy działać. Bez zbędnych formalności i bez gwiazdek w ofercie.

Musisz szybko przetłumaczyć dokumenty firmowe lub umowę handlową? Szukasz solidnego biura tłumaczeń? W Berlineo nie tylko zagwarantujemy najkrótszy możliwy termin realizacji każdego pilnego tłumaczenia. Zapewniamy również zachowanie najwyższych standardów jakości, co w przypadku przyspieszonego lub ekspresowego trybu realizacji jest bardzo istotne.

Tłumaczenia ekspresowe - gdy czas gra na twoją niekorzyść

Musisz w terminie złożyć dokumentację przetargową, wniosek czy odpowiedź na pozew i nie masz zbyt dużo czasu? Zarówno w życiu prywatnym, jak również zawodowym, zdarzają się takie sytuacje, w których czas jest droższy pieniędzy. Czasami nasi klienci zostają postawienie pod ścianą, a brak tłumaczenia w ściśle określonym czasie może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Jesteśmy świadomi również takich okoliczności, w których trzeba błyskawicznie przeorganizować pracę całego zespołu, aby skutecznie uratować sytuację. Co do zasady pracujemy zgodnie z planem, ale lubimy wyzwania, które zmuszają nas do opuszczenia strefy komfortu.

Dzięki rozbudowanej bazie sprawdzonych tłumaczy języków europejskich jesteśmy w stanie przetłumaczyć parędziesiąt stron przeliczeniowych w ciągu jednego dnia roboczego. Stosowane w Berlineo oprogramowanie oraz autorskie rozwiązania pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu spójności nawet przy tak szybkim tempie pracy oraz realizacji przekładu przez zespół tłumaczy.

Gdy inni pracują na zwolnionych obrotach, my błyskawicznie przystępujemy do opracowywania tłumaczeń ekspresowych.

Tłumaczenia ekspresowe - szybkość i jakość u nas zawsze idą w parze

W Berlineo tłumaczenia ekspresowe wykonywane są przez najbardziej doświadczonych tłumaczy we współpracy ze stacjonarnymi pracownikami biura - korektorami i redaktorami. Podobnie jak w przypadku tłumaczeń standardowych gotowy przekład poddawany jest wnikliwej weryfikacji. Jest to możliwe dzięki naszym unikalnym wewnętrznym procedurom kontrolnym.

W taki właśnie sposób możemy zagwarantować, że każde tłumaczenie spełnia najwyższe standardy jakości. Ekspresowy tryb realizacji zapewniamy też w przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych. Przekład typowych dokumentów w kombinacji z językiem niemieckim, angielskim czy rosyjskim wykonujemy praktycznie od ręki.

Tłumaczenia ekspresowe - korzyści dla klientów:

Błyskawiczna wycena pilnych zleceń

Jeżeli musisz niezwłocznie przetłumaczyć firmową dokumentację, nie trać cennego czasu i wyślij zapytanie ofertowe już teraz, korzystając z poniższego formularza wyceny. Bezpłatną wycenę otrzymasz szybciej, niż się spodziewasz. Jeżeli akceptujesz warunki otrzymanej oferty, nie czekaj. Szczególnie w przypadku tłumaczeń ekspresowych czas obowiązywania ofert jest ograniczony.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować