Tłumaczenia

Tłumaczenia w Lesznie w ofercie biura tłumaczeń Berlineo

tłumaczenia Leszno
01

Szereg ogólnych informacji o ofercie tłumaczeniowej Berlineo

Jak wykonujemy zamówienia na tłumaczenia na obszarze miasta Leszna

Berlineo to agencja tłumaczeniowa świadcząca usługi tłumaczeniowe na obszarze całej Polski. Zlecenia na tłumaczenia specjalistyczne nasi klienci składają online.


Jak już zamówisz tłumaczenie lub inną z oferowanych usług, wykwalifikowany tłumacz zacznie pracę nad twoim plikiem. Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, dostarczymy je mailem.

Jak zamówić usługę tłumaczenia w agencji tlumaczeń z Leszna

Zlecanie tłumaczeń pisemnych jest w naszym biurze tłumaczeń wyjątkowo proste. Po pierwsze wysyłamy wycenę. Aby to zrobić, potrzebny jest nam dokument do tłumaczenia. Przekazana treść zostanie wykorzystana wyłącznie na potrzeby opracowania kalkulacji kosztów tłumaczenia. Tekst możesz wysłać korzystając z formularza lub jako załącznik wiadomości mailowej.


Wycenę prześlemy w ciągu około czterdziestu pięciu minut. Jeżeli akceptujesz warunki realizacji, potwierdź zlecenie opłacając załączoną do naszej wiadomości fakturę pro forma. Pamiętaj, aby przesłać elektroniczne wykonania przelewu.


Potrzebujesz tłumaczenia kabinowego? Prześlij do naszego biura dokładne informacje o zaplanowanym evencie. Szybko określimy dostępność lokalnych tłumaczy i od razu zadzwonimy do Ciebie.

Jak przebiega proces realizacji usług w biurze tłumaczeń z Leszna

Lubimy proste zasady współpracy. Widać to na każdym kroku realizacji zleceń. Niezależnie od innowacyjnych rozwiązań webowych wszystkim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo udostępnianych nam informacji oraz poufność danych osobowych.


Niezmiennie klarowne warunki realizacji tłumaczeń to dewiza naszego biura tłumaczeń. Bez zbędnych procedur zamówisz każdy rodzaj tłumaczenia - tłumaczenie poświadczone, tłumaczenie konsekutywne czy choćby copywriting.


Proces zamawiania za każdym razem przebiega w identyczny sposób. Wyślij zapytanie za pośrednictwem maila. Nasi pracownicy sporządzą i odeślą do ciebie wycenę. Gdy zaakceptujesz wycenę, zaczynamy realizację przekładu. Zgodnie z planem otrzymasz wiadomość z wykonanym tłumaczeniem.

Obsługa klienta w biurze tłumaczeń Berlineo

Naszą agencję tłumaczeniową odznacza też rzetelne doradztwo tłumaczeniowe. Nasz personel stanowią osoby znający przemysł tłumaczeniowy od podszewki. To osoby, które zapewniają profesjonalną opiekę i wsparcie tłumaczeniowe dla Twojego biznesu.


Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa zleceń, negocjacje z klientami, ale przede wszystkim koordynowanie pracy zespołu naszych tłumaczy i zapewnianie najwyższych standardów jakości.

Co kształtuje cenę tłumaczenia pisemnego w Lesznie

Cena za usługi tłumaczenia pisemnego jest zależna od języka docelowego przekładu oraz stopnia skomplikowania tekstu. Koszt ostateczny przekładu jest tym wyższy, im większa ilość stron. Ceny jednostkowe oferowanych przez biuro tłumaczeń Berlineo usług zaczynają się od 45,00 PLN netto za stronę maszynopisu.

Ile czasu zajmuje wykonanie tłumaczenia pisemnego

Termin dostawy tłumaczenia pisemnego zależny jest od ilości treści materiału wyjściowego. Ale jako zleceniodawca masz opcję wyboru adekwatnego do swoich potrzeb tempa realizacji. Co do zasady im więcej stron, tym późniejsza data dostawy. Normalnie w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować przekład pięciu stron maszynopisu. Jeżeli takie jest Twoje oczekiwanie możemy za dodatkową opłatą przetłumaczyć do 20 stron rozliczeniowych na dobę.

02

Tłumaczenia Leszno: dla firm i osób prywatnych

Tłumaczenia w Lesznie realizujemy niezawodnie i szybko

Tłumaczenia Leszno: jeżeli zależy czy na niezawodnym biurze tłumaczeń gwarantującym krótkie terminy dostawy tłumaczeń, to Berlineo będzie idealnym wyborem. Dzięki naszej usłudze tłumaczenia ekspresowego przekład może być gotowy nawet tego samego dnia, a w większości przypadków kolejnego dnia roboczego.

 

Naszą niezawodność w zakresie terminowości oraz niezmiennie wysokiej jakości świadczonych usług sprawdziły setki naszych korporacyjnych klientów, którzy od wielu lat obsługujemy tłumaczeniowo.

Tłumaczenia w Lesznie odbierzesz w paczkomacie lub od kuriera

Berlineo zapewnia nieskomplikowane warunki współpracy, szybkie opracowywanie ofert, jak również dwie wygodne formy dostawy tłumaczeń uwierzytelnionych - za pośrednictwem kuriera lub poprzez umieszczenie dokumentów w paczkomacie.

 

To ty decydujesz o sposobie dostawy podczas składania zamówienia. Gdy wybierzesz paczkomat, sprawdź na mapie najbliższy dostępny paczkomat i podaj nam jego adres oraz numer. Tłumaczenia w Lesznie dostarczamy między innymi do następujących paczkomatów: ul. Luksemburska 1, ul. Gronowska 22 (LES13M) czy ul. Prochownia 2 (LES01A). Nie zapomnij podać numery kontaktowego, na który otrzymasz powiadomienie o dostawie wraz z kodem odbioru.

Tłumaczenia w Lesznie - Berlineo zapewnia wiele kombinacji językowych

Aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, nasza oferta obejmuje zarówno wszystkie języki urzędowe obowiązujące w Unii Europejskiej, jak również najpopularniejsze języki azjatyckie - takie jak japoński, koreański, hindi czy chiński.

 

Wskazane powyżej języki oraz ich kombinacje z językiem polskich odnoszą się całego zakresu oferowanych usług - tłumaczeń pisemnych, ustnych, lokalizacji, konferencji czy copywritingu.

Lista wybranych klientów

BENNINGHOVEN Polska Sp. z o.o.
Amica Wronki S.A.
AmRest Holdings SE
Blue Media S.A.
Apart Sp. z o.o.
Bridgestone France SAS
DANTHERM Sp. z o.o.
PEPCO Poland Sp. z o.o.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
CLAR SYSTEM S.A.
Carcoustics Austria GmbH
AWF Poznań
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
DSM Nutritional Products Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
03

Tłumaczenia w Lesznie - podstawowe informacje dla klientów

S3

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne to wiodąca usługa agencji Berlineo. Na zlecenie stałych klientów z {miasto_dopełniacz} systematycznie wykonujemy dziesiątki stron przekładu na takie języki jak choćby rosyjski, białoruski czy litewski. A wszystko możliwe bez wychodzenia z domu - od zamówienia po dostawę gotowego przekładu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia w Lesznie oferowane przez naszą firmę obejmują także asystę tłumaczeniową. To specyficzny rodzaj usług dedykowany przede wszystkim klientom biznesowym, którzy nierzadko organizują kursy praktyczne, warsztaty czy biorą udział w międzynarodowych eventach i w związku z tym nie obejdą się bez wsparcia tłumacza. Na naszą asystę możesz liczyć zarówno podczas eventów organizowanych w Polsce jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Unii Europejskiej, ale chętnie podejmujemy się wymagających wyzwań.

S3

Lokalizacja treści

Akcje marketingowe zorientowane na zagranicznego klienta wymagają znacznie więcej uwagi niż w przypadku rynku rodzimego. Usługi Berlineo oferowane w Lesznie uwzględniają również specyficzny sektor marketingu, jakim jest lokalizacja gier. Nasi doświadczeni tłumacze doskonale posługują się językiem branżowym, w związku z czym swobodnie mogą trafić w potrzeby graczy na całym świecie. Jesteś producentem gier komputerowych i chcesz zwiększyć sprzedaż? Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

S3

Usługi okołotłumaczeniowe w Berlineo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu zwiększenia ich widoczności w internecie, a tym samym - powiększenia zasięgu swojej oferty - to praca dla fachowca nawet nawet gdy chodzi o lokalny rynek. Optymalizacja i pozycjonowanie ukierunkowane na zagranicznego klienta są jeszcze trudniejsze, ponieważ wymagają dodatkowo również znajomości języka na poziomie ojczystym. Oferowane przez Berlineo w Lesznie usługi uwzględniają również specyficzną gałąź, jaką jest właśnie wielojęzyczne SEO.

04

Oferowane języki

Usługi Berlineo zamawiają nie tylko międzynarodowe korporacje. Do zleceniodawców Berlineo należą też mali i średni przedsiębiorcy z obszaru Leszna i okolic. Zgodnie z ich potrzebami zapewniamy przekład we wszystkich kombinacjach z językami Unii Europejskiej. Ofertę Berlineo uzupełniają języki afrykańskie. Należą do nich np. japoński, farsi czy suazi.

W Berlineo żadne języki nie są nam obce. Zapewniamy tłumaczenia we wszystkich językach urzędowych Unii Europejskiej oraz najpopularniejszych językach azjatyckich.

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Upuść pliki tutaj lub kliknij, aby przesłać. Można przesłać maksymalnie 10 plików.
Error Error
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować
Skontaktuj się
z nami

Napisz do nas

Wyślij do nas zapytanie ofertowe - z chęcią doradzimy oraz przedstawimy konkretne rozwiązania dostosowane do określonych potrzeb.

Zamknij

Napisz do nas

Nie wybrano pliku
* wymagane
Zaznacz, aby kontynuować